Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Obawiam się z założenie PayPala. Proszę o pomoc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Obawiam się z założenie PayPala. Proszę o pomoc. (/Temat-Obawiam-sie-z-zalozenie-PayPala-Prosze-o-pomoc-120656)

Strony: 1 2


Obawiam się z założenie PayPala. Proszę o pomoc. - ged321 - 04-09-2015 13:32

Nie wiem czy mam podawać wszystkie danie - adres, nazwisko prawdziwe.
Czy może lepiej założyć dwa konta - fake i prawdziwe i ze skracacza przelać na fake a z fake na prawdziwe.

Bo to już poważne rzeczy.

I czy w PayPal muszą być te same dane co w banku do przelewu?


RE: Obawiam się z założenie PayPala. Proszę o pomoc. - aero2 - 04-09-2015 13:44

Podawaj wszystkie dane prawdziwie, połącz z swoim kontem bankowym i najlepiej z kartą też.


RE: Obawiam się z założenie PayPala. Proszę o pomoc. - ged321 - 04-09-2015 13:54

Tylko że mam poniżej 18 lat, nie mam karty.


RE: Obawiam się z założenie PayPala. Proszę o pomoc. - Money. - 04-09-2015 13:55

Ja też nie mam 18 i mam kartę Cool


RE: Obawiam się z założenie PayPala. Proszę o pomoc. - twardy - 04-09-2015 14:13

Nie trzeba z karta, wystarczy z kontem. Ile bym sie nie zastanawial to nie rozumiem gdzie tu sens, zakladac fake i real konto? Musza byc te same dane co na rachunku bankowym i paypalu bo inaczej nie wyplacisz pieniedzy. Nie sraj ogniem, najwyzej co ci grozi to zamrozenie pieniedzy na 180dni i pozniej bedziesz mogl je wyplacic.


RE: Obawiam się z założenie PayPala. Proszę o pomoc. - ged321 - 04-09-2015 14:29

Nie
(04-09-2015 14:13)twardy napisał(a):  Ile bym sie nie zastanawial to nie rozumiem gdzie tu sens, zakladac fake i real konto? Nie sraj ogniem, najwyzej co ci grozi to zamrozenie pieniedzy na 180dni i pozniej bedziesz mogl je wyplacic.

Nie "sram" danymi na lewo i prawo.
wtedy nie będzie to zarobek ze skracacza na moim PayPal tylko przelew


RE: Obawiam się z założenie PayPala. Proszę o pomoc. - twardy - 04-09-2015 14:43

(04-09-2015 14:29)ged321 napisał(a):  Nie
(04-09-2015 14:13)twardy napisał(a):  Ile bym sie nie zastanawial to nie rozumiem gdzie tu sens, zakladac fake i real konto? Nie sraj ogniem, najwyzej co ci grozi to zamrozenie pieniedzy na 180dni i pozniej bedziesz mogl je wyplacic.

Nie "sram" danymi na lewo i prawo.
wtedy nie będzie to zarobek ze skracacza na moim PayPal tylko przelew

XpokerfaceXpokerfaceXpokerfaceXpokerface

A co to zmienia? Jak nie chcesz sie rozliczac to sie nie rozliczaj, a jak bedziesz sie chcial rozliczyc to nie ma znaczenia czy kasa przyszla ze skracacza czy z innego konta.


RE: Obawiam się z założenie PayPala. Proszę o pomoc. - mikuss - 04-09-2015 14:49

(04-09-2015 14:29)ged321 napisał(a):  Nie
(04-09-2015 14:13)twardy napisał(a):  Ile bym sie nie zastanawial to nie rozumiem gdzie tu sens, zakladac fake i real konto? Nie sraj ogniem, najwyzej co ci grozi to zamrozenie pieniedzy na 180dni i pozniej bedziesz mogl je wyplacic.

Nie "sram" danymi na lewo i prawo.
wtedy nie będzie to zarobek ze skracacza na moim PayPal tylko przelew

paypal to bank, jak zakładałeś konto bankowe to po co na swoje dane skoro nimi nie srasz na lewo i prawo

przy okazji paypal jest od 18-stu lat, przy weryfikacji dowodem mogą podziękować ci za współpracę zamykając konto gdy zobaczą, że założyłeś je przed pełnoletnością


RE: Obawiam się z założenie PayPala. Proszę o pomoc. - Kickster - 04-09-2015 16:42

Podaja fake dane a potem placzo ze im srodki zamrozili.


RE: Obawiam się z założenie PayPala. Proszę o pomoc. - mikuss - 04-09-2015 16:46

(04-09-2015 16:42)Kickster napisał(a):  Podaja fake dane a potem placzo ze im srodki zamrozili.

założenie paypal bez 18-stki takie same skutki niesie
niektórym się wydaje, że paypal to taki ich portfelik świnka skarbonka a regulamin jest po to by się do niego nie stosować