Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarób 1$ na 2 rejestracjach na Androidzie [+trik na powtarzanie] - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarób 1$ na 2 rejestracjach na Androidzie [+trik na powtarzanie] (/Temat-Zarob-1-na-2-rejestracjach-na-Androidzie-trik-na-powtarzanie-120623)

Strony: 1 2 3


Zarób 1$ na 2 rejestracjach na Androidzie [+trik na powtarzanie] - Pyczarka - 04-09-2015 00:02

Witam w moim poradniku. Czas trochę się wam przysłużyć.

Na sklepie w androidzie krąży aplikacja GrabPoints, która pozwala nam zbierać punkty z instalacji aplikacji, oglądania video itp.

Każde 1000 punktów to 1$. Wypłaty są od 3$ na PayPal (moja póki co wisi, ale wstawie wypłaty innych ludzi). Można również wypłacać w Amazon Giftcard, kody do xBoxa i 15$ na reklamy facebooka

I tutaj się zaczyna. Żeby szybko zarobić 3000 punktów na te 3$ będą nam potrzebne:
- Aplikacja GrabPoints (jest w sklepie)
- Emulator Androida YouWave KLIK (10 dni trial)
- (opcjonalnie) konta facebook/twitter

Więc, ściągamy GrabPoints na telefon i się rejestrujemy. Żeby od razu zdobyć 1000 punktów musimy przejść cały proces rejestracji i na samym jego początku wpisać Invitational Code. Za niego dostaniecie 500 pkt. Oto mój kod:

HYNYNG

Oczywiście nie musicie go wpisywać, wtedy jednak musicie wypełnić jakieś oferty, bo nie uzbieracie 1000pkt z samej rejestracji.

Po rejestracji będziemy mieli takie okienko:
[Obrazek: m20olf.jpg]

Na dole klikamy na share i będziemy mieli nasz unikalny kod. I teraz trik na powtarzanie.
Ściągamy YouWave emulator. Posiada on funkcje factory reset, więc możemy za każdym razem od nowa uruchamiać aplikację i nie będzie problemu z zyskiwaniem pktów z referalli. Będzie nam potrzebna również applikacja GrabPoints na komputerze. Ja ściągnąłem przez wtyczkę chrome ze sklepu, ale jak ktoś nie używa to wstawiam na mediafire od razu KLIK. Gdzieś ją zostawiamy i w YouWave klikamy File, a następnie Path to Apps i wskazujemy folder w którym jest ta apka.

[Obrazek: ch9hxq.jpg]

Za referall'a jest 500 pkt. Żeby je dostać, referall na koncie musi mieć 1000+ pkt. Robiąc cały proces instalacji bez problemu można tyle zrobić w parę minut.

Przy rejestracji maili nie jestem pewien, ale można chyba używać fakemaili typu koszmail, trzeba go tylko potwierdzić. Ja używałem gmaila, więc nie jestem się w stanie wypowiedzieć.

Także... nasze główne konto z którego wypłacamy trzymamy na telefonie. Na YouWavie robimy konto, podajemy nasz kod z głównego konta, dobijamy 1000 pkt, factory reset i kolejne konto.

Jak pisałem, moja wypłata wisi cały czas (niektórym dochodzi po paru godzinach), ale są zdjęcia wypłat w internecie, także serwis bez problemu daje zarobić.

[Obrazek: wpid_wp_1440316707064.jpg]



RE: Zarób 1$ na 2 rejestracjach na Androidzie [+trik na powtarzanie] - tomek019 - 04-09-2015 12:30

Przyda sie jak trochę wolnego czasu bede mial Wink

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarób 1$ na 2 rejestracjach na Androidzie [+trik na powtarzanie] - lucass9600 - 04-09-2015 14:46

wykonałem wszystkie oprócz twittera i na apce mam 100 pkt mniej ,niż na smartphone i nie łapię się nawet do tych 500 pkt na główne konto


RE: Zarób 1$ na 2 rejestracjach na Androidzie [+trik na powtarzanie] - tomek019 - 04-09-2015 14:58

(04-09-2015 14:46)lucass9600 napisał(a):  wykonałem wszystkie oprócz twittera i na apce mam 100 pkt mniej ,niż na smartphone i nie łapię się nawet do tych 500 pkt na główne konto
Mi tez cos nie pyklo

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarób 1$ na 2 rejestracjach na Androidzie [+trik na powtarzanie] - lucass9600 - 04-09-2015 15:17

niech autor wyśle screena z apki na kompie i z tym 1000 pkt i opisze krok po kroku co robi Smile


RE: Zarób 1$ na 2 rejestracjach na Androidzie [+trik na powtarzanie] - tomek019 - 04-09-2015 15:18

(04-09-2015 15:17)lucass9600 napisał(a):  niech autor wyśle screena z apki na kompie i z tym 1000 pkt i opisze krok po kroku co robi Smile
Przydaloby sie Wink

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka


RE: Zarób 1$ na 2 rejestracjach na Androidzie [+trik na powtarzanie] - lucass9600 - 04-09-2015 16:01

hmmmm jakoś wbiłem na programi 1040 pkt na moim "poleconym" dodało mi póki co 100 pkt zamiast 500 , nie ogarniam Big Grin



mam odpowiedź Smile
obczajcie tabelkę w aplikacji za poleconego z Polski dodaje nam tylko 100 pkt Smile Myślę ,że dość istotna informacja ,której autor nie podał.....


RE: Zarób 1$ na 2 rejestracjach na Androidzie [+trik na powtarzanie] - damianox1122 - 04-09-2015 17:57

Mi nawet to gunwo nie zaliczyło polecenia..


RE: Zarób 1$ na 2 rejestracjach na Androidzie [+trik na powtarzanie] - Pyczarka - 04-09-2015 19:27

A wpisywaliście kod dobrze? Mój kod jest Polski z mojego konta i moim kontom robionym przez YouMove dodawał normalnie 500 pkt.


Potem jak zrobicie już sobie pierwsze konto, to swoich kodów używacie. Po zrobieniu konta, te 1000 pkt da się uzbierać spokojnie albo dołączając konto z fb, albo twittera albo obejrzenie kilku filmików. No i oczywiście podanie reszty losowych informacji.

Edit. Aha, czytałem na stronie aplikacji. żeby dostawać po 500pkt od poleconych, musicie mieć 1000pkt na głównym koncie, wtedy wyskoczy wam informacja że możecie dostawać po 500pkt za każde 1000pkt poleconych.


RE: Zarób 1$ na 2 rejestracjach na Androidzie [+trik na powtarzanie] - tomek019 - 04-09-2015 19:29

Mi z tych podanych info zaliczylo tylko 10pkt :/ a podałem wszystko

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka