Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Plugin
Publikowanie na Facebooku i innych portalach - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek:
Plugin
Publikowanie na Facebooku i innych portalach (/Temat-Publikowanie-na-Facebooku-i-innych-portalach-120530)



Publikowanie na Facebooku i innych portalach - nitram - 01-09-2015 21:53

Czesc, od pewnego czasu mam problem z automatycznym publikowaniem wpisów.
Korzystam z dodatku Jetpack Publicize (dzielenie się), strona postawiona oczywiście na wordpressie.
Do pewnego czasu działało to tak ze mam połączonego Facebooka Twittera, google i inne z pluginem dzielnie sie z jetpacka i gdy tylko na stronie dodałem nowy wpis i go opublikowałem automatycznie publikacja dodawała sie na Facebooku google itd. Ładnie to wyglądało zdjecie krotki opis i po kliknięciu przenosiło na strone gdzie wpis został opublikowany

Teraz to wyglada tak ze sam wpis tez sie dodaje na te portale ale nie dodaje grafiki.
I juz to tak ładnie nie wyglada.
Ktos ma jakies pomysły co robie nie tak ? Albo jakis inny sprawdzony plugin ktory mógłby spełnić moje oczekiwania ?