Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
doładowanie karta prepaid ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: doładowanie karta prepaid ? (/Temat-doladowanie-karta-prepaid-120444)



doładowanie karta prepaid ? - step00 - 31-08-2015 11:20

Witam, mam takie pytanie czy można wpłacić na paypala pieniądze karta prepaid ? Albo powiązać ją z kontem paypal i korzystać z pieniędzy z tej karty do płatności ?


RE: doładowanie karta prepaid ? - mikuss - 31-08-2015 11:22

z karty na konto paypal nie wpłacisz pieniędzy, natomiast wysyłać z paypal/płacić za pomocą karty nie mając środków na samym koncie paypal jak najbardziej


RE: doładowanie karta prepaid ? - step00 - 31-08-2015 11:26

No to super Smile Chyba jedyna możliwość jak sie nie ma konta w banku, bo przekazem pocztowym nie da sie doładować konta ?


RE: doładowanie karta prepaid ? - mikuss - 31-08-2015 11:29

się da i się nieda Smile

tzn sam nie wpłacisz bo przelew musiałby iść z Twojego konta bankowego na konto paypal, natomiast możesz skorzystać z :

http://zarabiam.com/Temat-Wymiana-PayPal-Bank-Bank-PayPal-PP-DOLADOWANIE-77238

płacisz przekazem na konto marcel, a po otrzymaniu marcel robi przelew ze swojego paypal na Twój paypal Smile


RE: doładowanie karta prepaid ? - step00 - 31-08-2015 11:38

Dzięki za info Smile Jak mogę korzystać z prepaida to potem do wypłaty nawet lepiej bo będę miał jak korzystać z tych pieniędzy pójdę do bankomatu i wypłacę Smile


RE: doładowanie karta prepaid ? - ShuQi - 02-09-2015 18:55

Działa to prosto Wink


Wysyłasz gotówkę na konto pośrednika(np moje ponieważ wymieniam gotówkę)
Otrzymujesz za to kartę prepaid czy przelew na własne konto Wink

Jeżeli masz jakieś pytania, wystarczy oznaczyć to odpowiem na temat PP


RE: doładowanie karta prepaid ? - linoskoczek - 04-09-2015 12:19

(31-08-2015 11:22)mikuss napisał(a):  z karty na konto paypal nie wpłacisz pieniędzy, natomiast wysyłać z paypal/płacić za pomocą karty nie mając środków na samym koncie paypal jak najbardziej

Nieprawda.
Nie da się połączyć KARTY prepaid z kontem PayPal. Tylko rachunek mógłby, ale on mu nic nie da.


RE: doładowanie karta prepaid ? - step00 - 04-09-2015 12:24

Dam znać jak dojdą mi pieniądze na kartę i czy się uda połączyć czy nie

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka

Karta została połączona, pisało ze mogę korzystać ze środków na karcie przez paypal ale jak jest w praktyce to muszę jeszcze to zobaczyć Smile