Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KinzTraffic - 110% - 210% ROI - $1 signup bonus - kinztraffic.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: KinzTraffic - 110% - 210% ROI - $1 signup bonus - kinztraffic.com (/Temat-KinzTraffic-110-210-ROI-1-signup-bonus-kinztraffic-com-120441)

Strony: 1 2


KinzTraffic - 110% - 210% ROI - $1 signup bonus - kinztraffic.com - rozenbal - 31-08-2015 09:32

[Obrazek: Gobtzfp.png]

Informacje o programie
start zaplanowany na 10 września
admin: szukam informacji
skrypt: szukam informacji
postarali się, aby program dobrze wyglądał, musieli włożyć w to trochę czasu i kasy


Informacje o bonusach w pre-lauche
bonus za rejestrację $1 w fazie pre-lauche
1000 darmowych kredytów na banery w fazie pre-launch


Prowizje z poleconych
10% od zakupów poleconego
100% z cashlinks


AdPacks
Koszt jednego AdPack od $10 do $50
Czas zamknięcia max 30 dni.
Należy kliknąć 5 reklam dziennie, aby otrzymać naliczenia.
ROI: 120%


150% - Power Plan
pracuje max. 45 dni


210% - Fast Track Plan
pracuje max 90 dni


CashLinks - 100% prowizji z poleconych
Możesz zwiększyć swoje zarobki od swoich bezpośrednich poleconych dzięki cashlinks. Oto przykłady:
10 poleconych X $0.10 dochody z linków pieniężnych x 30 dni = $ 30 od kliknięcia skierowań
10 poleconych X $0.10 dochody z linków pieniężnych x 365 dni = $ 365 od kliknięcia skierowań
500 poleconych X $0.10 dochody z linków pieniężnych x 30 dni = $ 1.500 od kliknięcia skierowań
500 poleconych X $0.10 dochody z linków pieniężnych x 365 dni = $ 18.250 od kliknięcia skierowań
1000 poleconych X $0.10 dochody z linków pieniężnych x 30 dni = $ 3,000 od kliknięcia skierowań
1000 poleconych X $0.10 dochody z linków pieniężnych x 365 dni = $ 36.500 od kliknięcia skierowań


Dostępne procesory płatnicze
PayPal, Payza, Perfect Money, Payeer, Bitcoin
Min. wypłata: $4
Max. wypłata $200 na dzień
Min. wpłata: szukam danych
Fee: szukam danych


Wysłałem pytania do supportu, jak mi odpiszą na nie zamieszczę więcej informacji. Na razie to tyle, chyba że jeszcze na coś się natknę Wink


>> Zapraszam do rejestracji w programie <<

Mój reflink: http://www.kinztraffic.com/?r=rozenbal | Dzięki!

Czysty link: http://www.kinztraffic.com





RE: KinzTraffic - 110% - 210% ROI - $1 signup bonus - kinztraffic.com - April - 03-09-2015 17:38

Nie znam szczegółów ale na NetBusinessRating trafili już do scamu.

[Obrazek: kinz.jpg]


RE: KinzTraffic - 110% - 210% ROI - $1 signup bonus - kinztraffic.com - rozenbal - 04-09-2015 09:30

Tak jak każdy inny program PONZ'i więc to normalka. Traffic Monsoom i inne również są tam jako SCAM więc to nie wyznacznik.


Admin uruchomił właśnie oficjalny fan page:
https://www.facebook.com/pages/Kinz-Traffic/514721272035076


RE: KinzTraffic - 110% - 210% ROI - $1 signup bonus - kinztraffic.com - April - 04-09-2015 12:39

Oczywiście, że to nie wyznacznik - dziwi mnie tylko, że wiele programów działających na podobnych zasadach pojawia się w NBR jako polecane, wypłacalne - a niektóre trafiają do scamu niemalże natychmiast. Nie wiem jakimi kryteriami się NetBusinessRating sugeruje ale postaram się dopytać. Odnośnie KinzTraffic wszystko prezentuje się całkiem zachęcająco i zamierzam dołączyć Wink


RE: KinzTraffic - 110% - 210% ROI - $1 signup bonus - kinztraffic.com - rozenbal - 05-09-2015 19:30

Według licznika, który wczoraj udostępnili na stronie, liczba rejestracji przed startem przekroczyła 10tyś. Jeżeli to wszystko prawda, zapowiada się świetny program. Smile
Zaraz po starcie zamieszczę dowód wpłaty.

[Obrazek: fM4JXAi.png]


RE: KinzTraffic - 110% - 210% ROI - $1 signup bonus - kinztraffic.com - rozenbal - 06-09-2015 20:46

Dawka informacji z rozmowy z adminem KinzTraffic:

Zapytałem go o te liczniki co jest na stronie oraz o ten ukryty w kodzie:
[Obrazek: TAY3bYB.png]

Zapytałem się czy reklamował gdzieś program:
Tak jak przypuszczałem, admin poświęcił się promocji programu od razu po uruchomieniu pre-lauche między innymi w takich programach:
- neobux
- useclix
- hqbux
- buxept
prawdopodobnie, chodziło mu, aby przyciągnąć również dużo klika-czy do programu.

Odnośnie zabezpieczeń, bo również zadałem o to pytanie:
[Obrazek: YbJqRcI.png]


Odnośnie jego doświadczenia w tego typu programach, poprosiłem go o szersze wyjaśnienie i oto co mi odpowiedział:
[Obrazek: 5vmKy0c.png]


Zależy mu aby model biznesowy programu był dobrze zrobiony, to nie ma być program na 1 miesiąc. Jeszcze niektóre rzeczy mogą ulec zmianie.
Nie tłumaczyłem tego na PL ponieważ, aż tak dobry w EN nie jestem aby się tego podjąć.

No trzeba przyznać, że wygląda to obiecująco... ale lepiej nie dzielmy jeszcze skóry na niedźwiedziu, czekamy zatem na start Wink


RE: KinzTraffic - 110% - 210% ROI - $1 signup bonus - kinztraffic.com - rozenbal - 10-09-2015 11:15

Dzisiaj start około 2 w nocy... Big Grin

Ponad 20K zarejestrowanych użytkowników!

Kto jeszcze się nie zarejestrował, naprawdę zapraszam... może to się okazać drugie TM jeżeli te statystyki i plan który ma admin okaże się prawdą.


Rejestrujcie się!


RE: KinzTraffic - 110% - 210% ROI - $1 signup bonus - kinztraffic.com - Tomcato - 10-09-2015 16:11

Nie okrzykiwałbym KinzTraffic drugim TM tylko dlatego że w fazie pre-launch ma 20k użytkowników zwabionych bonusem rejestracyjnym w postaci 1$. Jeżeli połowa tych użytkowników zdecyduje się na inwestycje to będzie to wg mnie bardzo dobry wynik. Nie mniej jednak program wygląda w miare interesująco jednak z inwestycją wstrzymam się jeszcze kilka dni, oceniając pracę programu. No i mam pytanko czy jest jakaś przymusowa kwota reinwestycji czy 100% do wypłaty ?


RE: KinzTraffic - 110% - 210% ROI - $1 signup bonus - kinztraffic.com - SweetSensi - 10-09-2015 19:01

Mam pytanko dalej dają 1 $ i 1000 kredytów ?

@edit: Zarejestrowałem się, ale nic nie widnieje.


RE: KinzTraffic - 110% - 210% ROI - $1 signup bonus - kinztraffic.com - rozenbal - 11-09-2015 10:57

Niema obowiązku re-inwestycji, wszystko można wypłacać, chyba że coś się zmieni po starcie.

@SweetSensi - z tego co widzę na stronie już jej niema.