Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") (/Temat-Social-Media-kluczem-do-Sukcesu-stary-Dziennik-prob-i-bledow-120422)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - mikuss - 07-08-2016 22:22

No to skoro zc takie złe forum to co Milioner tutaj szuka
sam sobie przeczybeka
Żałosny typ


RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - szyweg - 07-08-2016 22:37

A to jakieś kółko wzajemnej adoracji mają na Facebooku? Bo widzę tam komentarz jeszcze jednej gwiazdeczki z forum. W sumie dobrze, może dział hyip, poradniki i galeria trochę odpoczną Lol


RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - tomek019 - 08-08-2016 06:24

(07-08-2016 22:18)piotrekprorok napisał(a):  Powodzenia Panie Milioner-biznesmen Smile

[Obrazek: f28284b23d184dcd9eec451de6482a34.png]

Dzięki, ale podtrzymuje swoją opinię Smile


(07-08-2016 22:22)mikuss napisał(a):  No to skoro zc takie złe forum to co Milioner tutaj szuka
sam sobie przeczybeka
Żałosny typ

Twój post potwierdza tylko tutaj mój post na FB także dzięki za uświadomienie mnie w mojej racji 2


RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - mikuss - 08-08-2016 06:28

(07-08-2016 22:37)szyweg napisał(a):  W sumie dobrze, może dział hyip, poradniki i galeria trochę odpoczną Lol

@[szyweg] Na to bym nie liczył bo forum i ludzie źli, ale Nisza Zajebista a przecież tu o kasę chodzi, więc wśród swoich jedziemy w ramach sekty fb i towarzystwa wzajemnej adoracji a na zc zbieramy naiwnych i kosimy $$$ z tego jakże złego forum.
Skunks pozostanie skunksem, zawsze będzie śmierdzieć tak jak to jest w przypadku omawianej persony Tongue


Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - tomek019 - 08-08-2016 06:51

Mikuss pisz na Fb w moim poście o zc to z chęcią podyskutuje o tym temacie Smile Z reszta na Ciebie szkoda słów juz nie raz o tym wspomniałem na forum Smile wyzwiska za wyzwiskiem i fala hejtu , gratuluje Smile !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - mikuss - 08-08-2016 07:07

(08-08-2016 06:51)tomek019 napisał(a):  Mikuss pisz na Fb w moim poście o zc to z chęcią podyskutuje o tym temacie

Nie zostaje członkiem sekt więc i do Twojej na pewno nie dołączę Tongue
Wolę pozostać na forum gdzie mi dobrze, przynajmniej nie jestem zakłamanym i fałszywym dwulicowcem i kameleonem Jak Ty który wśród wron sekty na forum pluje, a na forum przyłazi bo z tego jakże złego forum pieniążki ludzi ładnie pachną i wygodnie się za nie żyje bo przecież dobrze się j.ebie na cudzym chlebie.
Skoro to forum takie złe to spiepsaj stąd bo i ludzi stąd pieniądze też złe, do roboty i kopania rowów wtedy pieniądze będą dobre


Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - tomek019 - 08-08-2016 07:10

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem ok. Mi tam fajnie w mojej sekcie przynajmniej nie ukrywam sie za ekranem komputera za anonimowa osoba . Pozdrawiam .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem ok. Mi tam fajnie w mojej sekcie przynajmniej nie ukrywam sie za ekranem komputera za anonimowa osoba . Pozdrawiam Smile

Ps: fajnie ze należę do sekty ale powiedz mi do jakiej bo chciałbym sie w niej rozwijać a tak to nie wiem gdzie ja znaleść Sad


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - Dzipsiok87 - 08-08-2016 08:22

Po co dyskutować z człowiekiem no-name na forum. Jedyne co robi to na subach czy jakimś innym gównie zarabia i szuka franów. Olej go Tomek i tyle bo ten człek i tak wie najlepiej. Pewnie nawet na evencie i szkoleniu nie był czy nawet książki ciekawej o pieniądzach nie przeczytał, a się wypowiada. Kyosaki, Buffet, Trump i kilku innych też się mylą na pewno co do marketingu.

No i najważniejsze, że tu każdy wie najlepiej. Pozdro


RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - dariuszxdd - 08-08-2016 08:25

@Tomek

O widzę, że na swoim dzienniku trochę hejtu poszło na Ciebie..

Luzik, nie zwracaj uwagi na te komentarze...

Aha i nie marnuj czasu na tych ludzi, bo zabierają ci tylko czas, a to najważniejsze, co mamy Smile

3maj się i mam nadzieję do zobaczenia już nie długo w Turawie Smile


RE: Social Media kluczem do Sukcesu ( stary "Dziennik prób i błędów") - mikuss - 08-08-2016 08:27

(08-08-2016 08:22)Dzipsiok87 napisał(a):  Po co dyskutować z człowiekiem no-name na forum. Jedyne co robi to na subach czy jakimś innym gównie zarabia i szuka franów. Olej go Tomek i tyle bo ten człek i tak wie najlepiej. Pewnie nawet na evencie i szkoleniu nie był czy nawet książki ciekawej o pieniądzach nie przeczytał, a się wypowiada. Kyosaki, Buffet, Trump i kilku innych też się mylą na pewno co do marketingu. Pozdro
Dziękuję za analizę mojej osobowości ale niestety nie zarabiam ani na sub ani innym g.wnie.
Widać, że jesteś kolejnym człowiekiem z wypranym mózgiem, tylko tacy ludzie chodzą na eventy prania mózgu bo dla nich to już nie jest chore tylko normalne bez czego nie przeżyją tak jak ćpun bez krechy. Normalni ludzie na takie coś nie marnują czasu bo to nie jest nic normalnego.
Nie czytam książek specjalistów od prania mózgu bo szkoda mi czasu na czytanie bełkotu idiotów ale widać też po obeznaniu w temacie i treści kto jest Twoim idolem i Guru : sami manipulatorzy prania mózgu . Oni nigdy nie byli, nie są i nie będą nawet za pan brat z marketingiem, umieją tylko socjotechnicznymi manipulacjami manipulować ludźmi i po Tobie i reszcie sekt widać jak im to świetnie idzie
Wolę poczytać książki które dadzą mi obraz na to co się dzieje w świecie i fo jest tego fundamentem np zakazana historia, sprzedana rewolucja, złoto dla parti, msz polski czy anty polski i wiele wiele innych ciekawych lektur .
Po prostu żal takich ludzi jak Ty