Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] (/Temat-Jak-zarobilem-pierwsze-3-tysiace-na-sub-premium-sms-Aktualizacja-domena-hosting-120374)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - surfer0700 - 31-08-2015 10:34

(31-08-2015 10:26)zjadamkredki napisał(a):  Poradnik fajny, leci reput. Dawno już nic ciekawego nie było w strefie.

To nie strefa wtajemniczonych tylko ogólnodostępny dział z poradnikami Tongue

(31-08-2015 10:26)zjadamkredki napisał(a):  Epicblank to pewnie by go za 100zł wystawiał beka

Ale wtedy miałoby go 10-20 osób, a nie kilka tysięcy impreza


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - zjadamkredki - 31-08-2015 10:35

O kur... a ja ciągle myślałem że to strefa - mój błąd Big Grin


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - milosz998 - 31-08-2015 10:45

?

Zawsze jesteś taki spięty?

Udzielam się w temacie, bo działam na tym poradniku, jest on interesujący, a autor jak widać jest bardzo pomocny.

Gdzie Twoim zdaniem "jęczę"? Zadanie pytania to Twoim zdaniem jęczenie? Autor jak widać odpowiada na moje pytania i nie ma pretensji, a myślę że bardziej wkurzałoby go gdyby każdy spamował mu PW i zapychał skrzynkę, podczas gdy można zapytać w temacie (z czego mogą skorzystać też inni).
Normalnym jest że jak mam jakiś problem to pytam. A kogo innego pytać, jak nie gościa, który jest autorem metody?

Tragedia, tacy ludzie, szukający spiny gdziekolwiek to najbardziej wkurzający ludzie jacy chodzili po tym świecie. Gdyby to jeszcze autor poradnika wyjechał że nie podobają mu się ciągłe pytania, ale nie, zwykły użytkownik ma problem.

Nie wspominając o tym że mi zarzucił ciągłe spamowanie w temacie (gdzie piszę na temat, zadaję konkretne pytania), a sam wbił i napisał "Poradnik fajny, leci reput". DUŻO TO WNIOSŁO. Autor zapewne nie ma wglądu na to od kogo i ile dostał reputów...

Szkoda słów.


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - szyweg - 31-08-2015 11:18

(31-08-2015 10:21)milosz998 napisał(a):  Moje grupy zaspamowane nie są, chyba nawet wiem dlaczego i niech tak zostanie.

Szyweg, w 1 poście pokazałeś screen z testowania metody, 40 zł zarobione, ale nie pokazałeś ile tam miałeś UV. Możesz w przybliżeniu napisać? Interesuje mnie Twoja konwersja podczas testów, bo nie wiem czy wszystko u mnie ok, czy muszę coś poprawić.

Jeszcze raz napiszę: Jest to najlepszy poradnik jaki widziałem. Kupiłem niegdyś wiele poradników, żaden nie przypasował mi tak jak ten.
Co do hostingu i podpięcia domen. Ktoś chce to pomogę na PW, choć wszystko jest opisane w 1 poście.
Teraz już Ci nie powiem dokładnie. Ale przy spamowaniu tą metodą nie licz na 5% konwersji a raczej nastaw się na od 0.50 do maxymalnie 1.20. Dla tego jeżeli masz jedną domenę, jedno konto i 30 grup. To na prawdę nie licz setki. Co do konwersji dziennej to mam swój screen ze spamu tą metodą z LeadMore
http://screenshot.sh/ovXrkj7i3y0KM
http://screenshot.sh/m7PSrTUhPs4FC
Dziennie przy takiej konwersji robiłem 1.8 ~ 3k UU


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - milosz998 - 31-08-2015 11:23

Wiadomo. Nie ma co liczyć na taką konwersję (choć wczoraj przy 1 leadzie, była ona niezła).

CO do domen, mam ich już 10, codziennie dodaję. Podmienię na leadmore WTFTUBE później.

Dzięki za odpowiedzi jak na razie. Podzielę się efektami niebawem.


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - count765 - 31-08-2015 11:25

Pamiętajcie, ten poradnik przedstawia SPOSÓB PROMOCJI, nie NISZĘ. Wink


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Criss323 - 31-08-2015 14:49

(31-08-2015 11:23)milosz998 napisał(a):  Wiadomo. Nie ma co liczyć na taką konwersję (choć wczoraj przy 1 leadzie, była ona niezła).

CO do domen, mam ich już 10, codziennie dodaję. Podmienię na leadmore WTFTUBE później.

Dzięki za odpowiedzi jak na razie. Podzielę się efektami niebawem.

A co na Leadmore jest lepsza konwersja?


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - milosz998 - 31-08-2015 16:04

Na razie nie wiem, bo nie testowałem. Czekam aż przyjdzie wieczór.

Ale Leadmore ma SUBY SMS i nie wyświetla się "WYŚLIJ SMS" tylko "Podaj numer telefonu". No i program wygląda wiarygodnie, bo jak Y2b. Zobaczymy. Na razie podmieniłem link i po 5 minutach wpadło 6,20 jeszcze ze starego spamu.


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Giorgios - 31-08-2015 16:38

na eforsie wpada jak miło Big Grin jak ktoś chce może zarejestrować się z reffa a pomoge to wszystko ogarnąć Smile


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - misterzelek - 31-08-2015 16:40

witam mam problem jak dodaje domene wybija mi to http://scr.hu/3fvu/hxedl
zamazana nazwa domeny