Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] (/Temat-Jak-zarobilem-pierwsze-3-tysiace-na-sub-premium-sms-Aktualizacja-domena-hosting-120374)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - piotrekprorok - 31-08-2015 06:57

(31-08-2015 06:55)milosz998 napisał(a):  http://screenshooter.net/102646015/lchyoqf

Dopiero traz zauważyłe że jest informacja opłatności.

Nie da się innego programu dostosować do tego?

Da się na spokojnie w iframe wsadzić wtftube z leadmore albo po prostu gotowca z eforsy Wink


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - milosz998 - 31-08-2015 07:05

To myślę że tak zrobię Smile Informacja o płatności odstrasza.

Dziś przetestuję sposób kolejny dzień.

A jaki program na eforsie? Bo ten allplayer się nie nadaje.


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Criss323 - 31-08-2015 08:05

Jak długo czekaliscie na e-maila potwierdzającego rejestracje w freenom??


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - milosz998 - 31-08-2015 08:49

Kilka sekund


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - szyweg - 31-08-2015 08:55

Informację o płatności można wyłączyć na HotCash bez problemu.
http://screenshot.sh/ouUM6VYE44Z9m
Ale jak to wyłączycie to pamiętajcie o napisaniu stopki/informacji na samym dole stronki o koszcie sms.


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - roonek1 - 31-08-2015 09:17

Szkoda, że nie mogę zarejestrować domen ..., bo autor nasunął mi niezły pomysł.
http://screenshot.sh/odxCBbsCFydkl Po potwierdzeniu maila, wyskakuje mi to i tak mogę robić w nieskończoność Smile błędne koło


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - surfer0700 - 31-08-2015 09:32

Akurat SPAM na facebooku nie przeszedłby poprawnie weryfikacji na forum, więc dla ekipy nie nadawałby się on do sprzedaży. Teraz to nie nadaje się już nawet na darmowe rozdawanie, bo po tym poradniku, grupy facebook są zaspamowane 10x bardziej Jerk

Ale fajnie że autor dzieli się swoją wiedzą, mam nadzieje że ma teraz inne sposoby na zarobek, bo na tym może mieć już problem zarobić takie pieniądze . impreza


Autorze... z ciekawości... w ile czasu zarobiłeś te 3 tysiące?


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - szyweg - 31-08-2015 10:01

@[surfer0700] Tak, działam już praktycznie na zupełnie innych metodach ale zdarzy mi się również i coś po spamować. Od 11 czerwca do 10 sierpnia z prawie dwu tygodniową przerwą urlopową. Suma sumaru wychodzi około półtora miesiąca, uważam, że jak na spam to całkiem przyzwoicie Smile A metodą stwierdziłem, że się podzielę bo jak by na to nie patrzeć to wiele z tego forum wyniosłem więc chcę dać też coś od siebie.


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - milosz998 - 31-08-2015 10:21

Moje grupy zaspamowane nie są, chyba nawet wiem dlaczego i niech tak zostanie.

Szyweg, w 1 poście pokazałeś screen z testowania metody, 40 zł zarobione, ale nie pokazałeś ile tam miałeś UV. Możesz w przybliżeniu napisać? Interesuje mnie Twoja konwersja podczas testów, bo nie wiem czy wszystko u mnie ok, czy muszę coś poprawić.

Jeszcze raz napiszę: Jest to najlepszy poradnik jaki widziałem. Kupiłem niegdyś wiele poradników, żaden nie przypasował mi tak jak ten.
Co do hostingu i podpięcia domen. Ktoś chce to pomogę na PW, choć wszystko jest opisane w 1 poście.


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - zjadamkredki - 31-08-2015 10:26

@up

Ja pierdziele przestań spamować tutaj ciągle... chce sobie posty w temacie poczytać itp. to większość jest tylko Twoja i twoje jęczenie - masz jakieś pytania to skontaktuj się prywatnie z szywegiem.


Poradnik fajny, leci reput. Dawno już nic ciekawego nie było w strefie. Epicblank to pewnie by go za 100zł wystawiał beka