Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] (/Temat-Jak-zarobilem-pierwsze-3-tysiace-na-sub-premium-sms-Aktualizacja-domena-hosting-120374)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - GaCeL - 18-12-2015 21:46

(17-12-2015 10:44)weider91 napisał(a):  Mam pytanie koledzy, pobrałem tą paczkę którą dodał na końcu poradnika szyweg pod lead more, mam swoją niszę i wszystko zmieniłem prawie, został mi player, mianowicie podmieniłem swój link (próbny) z lm zamiast tego który był w paczce tutaj :

[Obrazek: bzl7he.png]


i przetestowałem 3 razy , resetowałem router i wchodziłem na stronę i normalnie nabija mi na koncie lm wizyty, czyli już mam swój player na stronie? czy jeszcze coś trzeba edytować jakiś link? bo np. w tym notatniku jest jeszcze taki link :


[Obrazek: dz8xfw.png]


zostawić go ?


te linijki , tu ładniej wygląda Smile :


[Obrazek: wfoyli.png]

Te linijki zielone to komentarze(nie wnoszą niczego na stronę), możesz usunąć te linki żeby facebook ci nie zbanował odrazu linku.


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - weider91 - 18-12-2015 23:29

(18-12-2015 21:46)GaCeL napisał(a):  
(17-12-2015 10:44)weider91 napisał(a):  Mam pytanie koledzy, pobrałem tą paczkę którą dodał na końcu poradnika szyweg pod lead more, mam swoją niszę i wszystko zmieniłem prawie, został mi player, mianowicie podmieniłem swój link (próbny) z lm zamiast tego który był w paczce tutaj :

[Obrazek: bzl7he.png]


i przetestowałem 3 razy , resetowałem router i wchodziłem na stronę i normalnie nabija mi na koncie lm wizyty, czyli już mam swój player na stronie? czy jeszcze coś trzeba edytować jakiś link? bo np. w tym notatniku jest jeszcze taki link :


[Obrazek: dz8xfw.png]


zostawić go ?


te linijki , tu ładniej wygląda Smile :


[Obrazek: wfoyli.png]

Te linijki zielone to komentarze(nie wnoszą niczego na stronę), możesz usunąć te linki żeby facebook ci nie zbanował odrazu linku.


Świetnie,dzięki, a jeśli chodzi o opóźnienie weryfikacji, to jest możliwość taka? bo w linku mam ustawione 3 sek i bezpośrednio na stronie wtftube działa, ale gdy wrzucę na stronę swoją, to weryfikacja od razu wyskakuje,bez tych 3 sek filmiku tez tak miałeś?


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - szyweg - 19-12-2015 12:06

@up Są te 3 sekundy, tylko wygląda to tak, że program WTFtube ma "Auto odtwarzanie" i zanim Ci się stronka do końca załaduje to program już prosi o weryfikacje. Możesz ewentualnie spróbować ustawić ten czas na 5-10 sekund Smile


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - weider91 - 19-12-2015 13:29

(19-12-2015 12:06)szyweg napisał(a):  @up Są te 3 sekundy, tylko wygląda to tak, że program WTFtube ma "Auto odtwarzanie" i zanim Ci się stronka do końca załaduje to program już prosi o weryfikacje. Możesz ewentualnie spróbować ustawić ten czas na 5-10 sekund Smile

10 sek ustawiłem i jest git majonez Big Grin dzięki !


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - weider91 - 20-12-2015 15:53

szyweg, gdy chcę zarejestrować domenę, po wpisaniu hostname ns3.biznes-host.pl i ns4 później continue , to napisane jest " Not a valid ipadress. Co to może być??


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - GaCeL - 20-12-2015 15:54

(20-12-2015 15:53)weider91 napisał(a):  szyweg, gdy chcę zarejestrować domenę, po wpisaniu hostname ns3.biznes-host.pl i ns4 później continue , to napisane jest " Not a valid ipadress. Co to może być??

Zobacz na google jak zmienić DNS w serwisie XYZ


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - weider91 - 20-12-2015 16:03

Ok, sory, że tak zawracam głowę, ale gdzie jak nie tu mam się pytać Tongue


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - weider91 - 22-12-2015 20:21

dopiero po aktualizacji DNS będę mógł wejść na swoją domenę ? po aktualizacji, czy przed mam zrobić debug domen?


takie cos jest po 24 h od aktualizacji dns

[Obrazek: 37m94x.png]



i dlaczego z dnia na dzień te domeny mi z konta na freenom znikają ? ;/


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - morenox - 31-01-2016 12:00

Zarabia ktoś jeszcze na tym sposobie czy całkiem sie wypalił ? Big Grin

Średnio polecam takie promowanie...

Znalazłeś informację o brutalnym gwałcie? Nie płać, żeby ją zobaczyć. To oszustwo( POLICYJA Szuka naciagaczy)
Artykuł !


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - PaidMoney - 31-01-2016 12:06

Już po sprawie nikt nikogo już nie szuka
I sposób promowania jest dobry, albo był bo nwm czy działa
A dokładnie viralka