Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] (/Temat-Jak-zarobilem-pierwsze-3-tysiace-na-sub-premium-sms-Aktualizacja-domena-hosting-120374)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - szyweg - 25-11-2015 22:22

@[full2000] Dzięki bardzo Smile Pewnie, że można wystarczy tylko lekko ruszyć głową i zrobić jakiś fake player bądź pobierz "wtyczkę" Smile


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Dan14NR - 26-11-2015 11:17

No cóż mi na tych szablonach nic nie wpada mimo ogromnej ilości wyświetleń i pieczołowicie przygotowanej strony, że aż sam bym prawie się nabrał Tongue


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - milosz998 - 26-11-2015 12:14

Wpada wpada kasa. Ja metody już nie testuję, ale pamiętam że w 1 spamie od razu lead na hotcash wpadł, potem zmieniłem player na leadmore i kilka leadów się zebrało. 3 tysięcy z tego nie będzie, ale drobne zawsze.


To z instruktora: http://screenshooter.net/102691140/cegbmlx

A tu z własnej niszy: http://screenshooter.net/102691140/ohjgusi

Choc ta druga nisza nieco oklepana już, z tym że dobry obrazek miałem i dobry filmik ktory lecial przez 2 sekundy.


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Dan14NR - 26-11-2015 21:36

No to gratuluję. Ja próbowałem na mylead i hotcash pod pierwszym i drugim szablonem stosując kilka różnych nisz i wyświetlenia wpadały grubo, ale żadnego leada.


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - weider91 - 27-11-2015 19:59

Napisze mi ktoś jak to wygląda, jak mam np konto matkę i 40 kont fake fb już w znajomych konta matki , na koncie matce mam np 300 grup , to mam dodać każde konto fake do grup wszystkich ? czy na każdego konto fake inne grupy dawać?


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Sonix - 29-11-2015 21:12

Witam wszystko ładnie pięknie opisana i idzie to świetnie wykorzystać tylko brakuje mi jednej rzeczy którą często widzę w tego rodzajach postach na Fb, mianowicie po kliknięciu przez danego delikwenta w taki post, automatycznie udostępnia się na jego tablicy lub w grupach do których należyc, co nie ukrywajmy jest bardzo przydatne ma ktoś jakiś pomysł na to ? Wie ktoś jak do tego podejść ? Rolleyes


Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + h... - GaCeL - 29-11-2015 23:05

(29-11-2015 21:12)Sonix napisał(a):  Witam wszystko ładnie pięknie opisana i idzie to świetnie wykorzystać tylko brakuje mi jednej rzeczy którą często widzę w tego rodzajach postach na Fb, mianowicie po kliknięciu przez danego delikwenta w taki post, automatycznie udostępnia się na jego tablicy lub w grupach do których należyc, co nie ukrywajmy jest bardzo przydatne ma ktoś jakiś pomysł na to ? Wie ktoś jak do tego podejść ? Rolleyes

Wyłączyli recomemendera, wiec dupa... Smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Re: - weider91 - 17-12-2015 10:44

Mam pytanie koledzy, pobrałem tą paczkę którą dodał na końcu poradnika szyweg pod lead more, mam swoją niszę i wszystko zmieniłem prawie, został mi player, mianowicie podmieniłem swój link (próbny) z lm zamiast tego który był w paczce tutaj :

[Obrazek: bzl7he.png]


i przetestowałem 3 razy , resetowałem router i wchodziłem na stronę i normalnie nabija mi na koncie lm wizyty, czyli już mam swój player na stronie? czy jeszcze coś trzeba edytować jakiś link? bo np. w tym notatniku jest jeszcze taki link :


[Obrazek: dz8xfw.png]


zostawić go ?


te linijki , tu ładniej wygląda Smile :


[Obrazek: wfoyli.png]


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - qassauser - 18-12-2015 15:25

Wszystko ładnie zostało wyjaśnione w 1 poście. Radziłbym tylko kupić hosting np. w Panamie Smile


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - weider91 - 18-12-2015 18:11

(18-12-2015 15:25)qassauser napisał(a):  Wszystko ładnie zostało wyjaśnione w 1 poście. Radziłbym tylko kupić hosting np. w Panamie Smile

przemiły kolego, czytaj ze zrozumieniem, 1 post jest odnośnie partnera hotcash, a w lm jest trochę inaczej, więc jak nic nie wnosisz, to lepiej nie pisz