Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] (/Temat-Jak-zarobilem-pierwsze-3-tysiace-na-sub-premium-sms-Aktualizacja-domena-hosting-120374)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - count765 - 05-09-2015 16:12

Wymieniłem dzisiaj niszę na swoją tym sposobem promocji. Co prawda szybko dostałem bana, ale przy 93 UU wpadły 2 leady za 10 zł, więc ogólnie bardzo pozytywnie Big Grin

Zarabiam trochę na subach, ale szczerze mówiąc nigdy do tej pory nie udało mi się pozyskać ani jednego leada za 10 zł. Big Grin


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Garett - 05-09-2015 16:25

na grupach spamujecie ? Smile


Odp: RE: Jak zarob - jupp82 - 05-09-2015 17:48

(05-09-2015 16:25)Garett napisał(a):  na grupach spamujecie ? Smile

Nie... Wychodze przed dom i glosze wiesc po Nie oswieconych...Tongue

Tapnięte....


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Raster96 - 05-09-2015 18:16

Wszedłem na kilka typowo gimbusiarskich grup, a tam co 5 post, to o tym instruktorze. Big Grin Big Grin


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - count765 - 05-09-2015 18:40

Ta, instruktor jest już praktycznie wypalony, nie ma nawet co spamować Tongue
Ale wymyślenie niszy tego typu, czyli "newsa" to minimum roboty, bo tak naprawdę wszystko można wymyślić, to nieskończona kopalnia pieniędzy.


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Havard - 05-09-2015 19:39

Mam dziwny problem, mianowicie na polskim IP na mojej stronie nie wyświetla się video locker a gdy tylko wejdę na stronę z IP np niemieckiego to ładuje się normalnie. Ktoś miał podobny problem i poradził sobie z nim ?


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - wicekq - 05-09-2015 20:26

Z jaką stawką polecacie reklamować ?


Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Thinro - 05-09-2015 21:10

Mam pytanie czy ktoś podpinał jakąś domenę z freenom do darmowego hostingu? Chciałem poćwiczyć na darmowym i sprawdzić jak to działa, ale nie wiem czy dobrze to zrobiłem. Hosting jest na prv.pl

Na freenom to wygląda tak

[Obrazek: freenom.jpg]

Jak się wejdzie na moją stronę to jest taki komunikat

[Obrazek: freenom2.jpg]

A na prv.pl mam tak

[Obrazek: prv.jpg]

Już od 2 dni jest napisane, że muszę skierować domenę do nich i nic się nie dzieje, chyba za długo to trwa. Dnsy podałem dobrze, no i na stronie jest napisane że domena została już zaparkowana na prv.pl, więc chyba dobrze. Ogólnie nie znam się na hostingach, domenach itd. więc bardzo proszę Was o pomoc, nie wiem jak mam podpiąć tą domenę.


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - wicekq - 05-09-2015 21:24

Ja podczas rejestracji domeny mam taką rzecz

http://zapodaj.net/6139297005dde.png.html


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - szyweg - 05-09-2015 21:44

(05-09-2015 21:10)Thinro napisał(a):  Mam pytanie czy ktoś podpinał jakąś domenę z freenom do darmowego hostingu? Chciałem poćwiczyć na darmowym i sprawdzić jak to działa, ale nie wiem czy dobrze to zrobiłem. Hosting jest na prv.pl

Na freenom to wygląda tak

[Obrazek: freenom.jpg]

Jak się wejdzie na moją stronę to jest taki komunikat

[Obrazek: freenom2.jpg]

A na prv.pl mam tak

[Obrazek: prv.jpg]

Już od 2 dni jest napisane, że muszę skierować domenę do nich i nic się nie dzieje, chyba za długo to trwa. Dnsy podałem dobrze, no i na stronie jest napisane że domena została już zaparkowana na prv.pl, więc chyba dobrze. Ogólnie nie znam się na hostingach, domenach itd. więc bardzo proszę Was o pomoc, nie wiem jak mam podpiąć tą domenę.
Nie za bardzo wiem o co może chodzić gdyż nie korzystałem z darmowych hostingów ale najprawdopodobniej musisz poczekać aż serwery się zaktualizują pewnie do 24h.

(05-09-2015 21:24)wicekq napisał(a):  Ja podczas rejestracji domeny mam taką rzecz

http://zapodaj.net/6139297005dde.png.html
Musisz się zarejestrować i potwierdzić maila.