Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] (/Temat-Jak-zarobilem-pierwsze-3-tysiace-na-sub-premium-sms-Aktualizacja-domena-hosting-120374)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - kukiz87 - 02-09-2015 16:06

Nie pomógł by ktoś mi zedytować tych lockerów na iframe z linkiem z leadmora ? kurde próbuje juz z godzine z róznymi kodami i nic , zamiast video wchodzi mi drugie okno z komentarzami z fb , mam identyko skrypt ale z viralem i mam króciutki kodzik iframe który działa świetnie tu nic nie pomaga


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - szyweg - 02-09-2015 16:27

@[kukiz87] Pomógłby Smile
Wywal z index linijki lockera z HC. Wklej to http://pastebin.com/xgjun1pF I w pliku video w 46 linijce podmień na swój link z wtftube http://screenshot.sh/oAFBpT9YK3Onm


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Raster96 - 02-09-2015 17:14

Trzeba przetestować ten poradnik. Wink

Jest jakiś prosty sposób na edycję treści strony czy trzeba wszystko zmieniać notatnikiem? Chciałbym zmienić tekst o tym instruktorze na jakąś swoją niszę. Big Grin
Druga sprawa - jak zmienić treść komentarzy? Z góry dzięki za pomoc. Smile


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - szyweg - 02-09-2015 17:18

@up A pobierz sobie Notepad++ i w nim łatwiej edytować takie rzeczy.
Co do komentarzy to folder files i edytujesz komentarze.html.


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Adrjan77 - 02-09-2015 22:34

(02-09-2015 17:18)szyweg napisał(a):  @up A pobierz sobie Notepad++ i w nim łatwiej edytować takie rzeczy.

Polecam sublite text, a dla posiadaczy sprzętu z jabłuszkiem genialnego textmate'a.


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Thinro - 02-09-2015 23:39

Ja mam zawsze jakieś problemy, wszystko fajnie gdybym tylko mógł domenę zarejestrować. Wybieram domenę, podaję dnsy i muszę podać jeszcze adres ip, bo bez tego nie mogę przejść dalej. Pomoże ktoś?


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Bazyl - 02-09-2015 23:50

Przełącz z "Use Freenom DNS Service" na "Use your own DNS" i będzie działać Smile


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Thinro - 03-09-2015 00:59

(02-09-2015 23:50)Bazyl napisał(a):  Przełącz z "Use Freenom DNS Service" na "Use your own DNS" i będzie działać Smile
Ok działa Smile ale pojawił się kolejny problem, jak przechodzę dalej to muszę potwierdzić email, wpisuję email, potwierdzam go i dalej nic się nie dzieje. Wstawiam screena jak to wygląda

[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]

Wiem że powinien pojawić się formularz rejestracyjny, ale nic takiego niema, odświeżałem stronę itd. nie mam jak dokończyć rejestracji Sad
Próbowałem już kilka razy na różne domeny, email potwierdzałem kilka razy, pocztę mam na gmailu, sprawdzałem nawet na innej przeglądarce i jest to samo


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - draksone - 03-09-2015 07:43

Najwiekszy problem to fb,zrobilem 5 kont pododawalem 3-10 grup do kazdego konta i wiekszosc poblokowane.Konta robilem na trybie prywatnym ale moze to przez to ze siedzialem na 2 kontach jednoczesnie ?(mozilla i chrome) zauwazylem tez ze konta 4 i 5 mialy duzo mniejsza tolerancje,dodalem sie do 4 grup i ban na grupy...
Jak sobie z tym radzicie ??Zwlaszcza autor poradnika ktory dodaje 300 postow dziennie ?


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - count765 - 03-09-2015 08:38

(03-09-2015 07:43)draksone napisał(a):  Najwiekszy problem to fb,zrobilem 5 kont pododawalem 3-10 grup do kazdego konta i wiekszosc poblokowane.Konta robilem na trybie prywatnym ale moze to przez to ze siedzialem na 2 kontach jednoczesnie ?(mozilla i chrome) zauwazylem tez ze konta 4 i 5 mialy duzo mniejsza tolerancje,dodalem sie do 4 grup i ban na grupy...
Jak sobie z tym radzicie ??Zwlaszcza autor poradnika ktory dodaje 300 postow dziennie ?


Usuwaj ciasteczka, to trochę pomaga. A poza tym facebook to niestety loteria Smile