Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] (/Temat-Jak-zarobilem-pierwsze-3-tysiace-na-sub-premium-sms-Aktualizacja-domena-hosting-120374)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. [Aktualizacja domena + hosting] - szyweg - 30-08-2015 01:08

Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms

Dobry wieczór! W tym poradniku przedstawię Ci jak zarobiłem swoje pierwsze 3 tysiące w 100% przez internet bez wychodzenia z domu!!
Ale, żeby nie było Ci zbyt łatwo zacznę od krótkiej historyjki z którą spotyka się 90% ludzi zaczynających pracę przez internet. A więc zaczynajmy!
Swoją przygodę z forum zarabiam.com zacząłem w listopadzie 2012 ale... Nic nie zarobiłem. Przeczytałem kilka poradników, tak tak buxy, ankiety itp. Nasrałem (za przeproszeniem) XX reklam na swój komputer no ale niestety nic nie zarobiłem. Null 0. Odpocząłem od forum i wróciłem kilka lat później a mianowicie w tym roku a konkretnie w maju Smile No i zaczęło się kombinowanie. Na początek prosta reklama programów która przynosiła zyski typu 20 zł dziennie. Później stwierdziłem, Szymon ogarnij się, 20zł nie wystarczy na utrzymanie się... Kupiłem kilka poradników od na prawdę prze miłych userów tego forum którzy pomogli w 100% z zaprzyjaźnieniem się i ogarnięciem całego świata sub/premium sms. @[szykiryki] @[ScroX] @[EpicBlank]

Ale żeby dalej Cię nie zanudzać przejdźmy do rzeczy...

Co będzie Ci potrzebne?

-Hosting (mintshost.pl "starter" styknie")
-Kilka darmowych domen (http://www.freenom.com/en/index.html?lang=en)
-Trochę czasu
-Minimum ogaru w kopiuj - wklej Big Grin
-20 kont na facebooku każde minimum 30 grup.
- Fajnie by było jak byś ogarnął zarabianie na hotcash bo na przykładzie tego serwisu będę tłumaczył.

No dobra. Jedziem z tym koksem.Smile

A więc zakładam, że masz już hosting więc teraz proszę zarejestruj z 8~10 domen na freenom.
Masz już domeny świetnie. Podepnij je pod hosting. Nie wiesz jak? No dobra to podstawy ale wytłumaczę Ci. Jak już jesteś na freenom z zarejestrowaną domeną to klikasz "USE Dns" i dalej "Use your own DNS" i w tej opcji wpisujesz dane swojego hostingu a opcję ip adres możesz zostawić pustą.
[Obrazek: 2qddv.jpg]
No Pięknie... Ale żeś to ogarnął Big Grin Teraz wypadało by coś wrzucić na hosting więc pobierz te pliczki http://www78.zippyshare.com/v/4B8DnLlN/file.html ale za nim je wrzucisz na swój hosting to musisz zrobić sobie na GoroącejKasie ogarnąć VideoLocker. Pewnie sobie poradzisz ale ja... sobie nie poradziłem. Więc wytłumaczę Ci. Tworzysz nowy video locker na HC.
[Obrazek: mm5taq.jpg]
No i dobre Big Grin Masz już swój video locker... Więc lecim dalej. Ukazały Ci się 2 kody. Kod headera oraz kod odpalający, więc teraz musisz edytować index.html który pobrałeś z mojej paczki i edytować te linijki: [Obrazek: 15plpa1.jpg]
Tak, szefie. Zaznacz te linijki, usuń je i wrzuć swoje po koleji. Kod Headera a następnie kod dopalający.
No dobra masz 8~10 domen ze swoimi fake wiadomościami więc przejdźmy dalej.
Zakładając, że masz swoje wiadomości na ~ domenach, zorganizuj swoją pracę moja wygląda bardzo prosto. Zobacz sam:
[Obrazek: fd84de.jpg]
Teraz bardzo ważna rzecz. Przechodzimy do facebooka Wink
No i musimy zescrapować swoje domeny/wiadomości/zdjęcie
Więc wbijamy się na ta stonę: https://developers.facebook.com/tools/debug/
I wklejamy swój link [Obrazek: jkhxm0.jpg]
Klikamy "debug" a następnie "fetch new scrape information" do czasu aż, poniżej pokaże nam się opcją z naszymi wiadomościami i zdjęciem. (nie przesadzaj ze scrapowaniem. Kliknij raz i odczekaj 3 minutki i jeszcze raz i wtedy będzie gitatka Smile ) I tak robimi ze wszystkimi naszymi domenami. Zakładając, że jesteś leń masz ich 8 Big Grin
No dobra!! Mam juz wszystkie domeny zescrapowane, mój news elegancko się wyświetla z każdego linka, udało mi się dotrzeć aż tutaj.
Gratuluję! Jesteś 1/100 osobą która wytrwała do tej części Big Grin
Przechodzim do rzeczy. Masz wszystkie domeny posegregowane tak jak ja w w/w screenie więc teraz jazda. Logujesz się na każde konto na fb otwierasz wszystkie grupy i wrzucasz analoginczy post jak w screenie wyżej (ma to wyglądać mniej wiecej tak: [Obrazek: 6j3xat.jpg].
ALE PAMIĘTAJ!! JEDEN POST -> JEDNA GRUPA WIĘC JEŻELI MASZ 8 DOMEN TO STARAJ SIĘ NIMI MIESZAĆ, Baw się tymi domenami. Najlepiej wrzucaj 1.2.3.4.5.6.7.8. i od nowa 1.2.3.4.5.6.7.8, wtedy fejsbuczek Ci ich tak szybko nie zablokuje, a mało tego czasami nawet i tydzień stoją Smile
Gwarantuje Ci, jeżeli masz 10 kont i na każdym 30 grup co równa się w sumie 300stu postom to musisz zarobić! Dla przykładu, żeby nie było, że wrzucam tu jakieś gówno to zanim to wrzuciłem, to wrzuciłem te posty na jakieś 40 grup co spokojnie może potwierdzić @[piotrekprorok] i efekt jak dla mnie w chwilę jest zadowalający. LUK: [Obrazek: qowqvb.jpg]
No a co do tych trzech tysięcy screeny też są. Ja wiem, że tu same niedowiarki więc wrzucę i to Smile
[Obrazek: qyeqkg.jpg][Obrazek: 1zxpf0m.jpg]
I na sam koniec, życzę wszystkim owocnych zarobków i chciałbym podziękować przedewszystkim @[Karcz-Provider] oraz @[Leadmore] Za wprowadzenie w świat premium/sub smsSmile

Jako, że wiele osób pisze do mnie na PW jak połączyć domenę z hostingiem, jak wrzucić pliki itp. Postanowiłem dorzucić krótki poradniczek jak to zrobić.

Pokażę na przykładzie mintshost. Zakładam, że masz już hosting. Więc przejdźmy do zgrywania wszystkiego ze sobą.
Rejestrujemy domenę na freenom i zamieniamy DNS'y.
[Obrazek: 2ykcrcx.jpg]
Wybieramy jedną albo wszystkie (ja pokażę na jednej)
[Obrazek: 2u9h4k9.jpg]

[Obrazek: 21p00zt.jpg]
[Obrazek: 2dgnmrq.jpg]
[Obrazek: 2pzyb10.jpg]
Wpisujemy nazwę serwera. Dla mintshost jak na screenie.
[Obrazek: 1znaa8p.jpg]

Następnie -> Continue i Complet Order. Gratuluję masz już swoją domenę.
[Obrazek: 2cda1bt.jpg]

Przejdźmy teraz do hostingu. Logujemy na mintshost i przechodzimy do panelu Direct Admin i klikamy "Administracja domenami"
[Obrazek: qsksiq.jpg]
I "Dodaj następną domenę"
[Obrazek: jzvhjo.jpg]
Wpisujemy tak jak pokazałem na przykładzie (swoją nazwę domeny) i klikamy "Utwórz"
[Obrazek: vzty8.jpg]
Świetnie! Masz już domenę, hosting i wszystko pięknie współgra ze sobą.
Pamiętaj, że DNS aktualizują się czasami nawet i 24 godziny.
Czas wrzucić coś na hosting. Ja używam do tego darmowego programu FileZilla ale może to być też Total Commander bądź jakiś inny jak Ci wygodniej. Ja pokażę na FileZilli.
Odpalamy programik i u góry wpisujemy IP, login, hasło.
[Obrazek: 10cq0pe.jpg]
Klikamy szybkie łączenie i jesteśmy zalogowani.

W okienku po prawej stronie klikamy Domains -> wybieramy naszą domenę
[Obrazek: 5195jr.jpg]
I przechodzimy do folderu public.html zaznaczamy wszystkie pliki i usuwamy bo to nam nie potrzebne.
[Obrazek: n50g3q.jpg]
Następnie z okienka po lewej stronie zabieramy sobie naszego instruktora bądź jakaś swoją wymyśloną niszę i wrzucamy cały folder z plikami które pobrałeś z poradnika.(Pamiętaj o zmianie lockera na swój!)
[Obrazek: 2iag2v8.jpg]
[Obrazek: 2lmm7gn.jpg]
I tak oto doszliśmy do końca. Możesz wejść na swoją stronę i sprawdzić czy wszystko działa nazwadomeny.tk/folderznisza
U mnie wszystko gra i buczy. Tadam:
[Obrazek: 2elf1tt.jpg]

Aktualizacja

User @[GaCeL] podrzucił mi 3 fajne style też z wiadomościami i dość ciekawym playerem pod LeadMore.
Do pobrania tutaj: http://www100.zippyshare.com/v/vMdnwZTx/file.html
Nagrodźcie chłopa reputem Huh Klik!


Tak rozliczam się z US.
Jako, że niektóre osoby komentują, że takie poradniki są wiele warte, dział sprzedam itp muszę dopisać, jeszcze... Ah swoimi słowami co by to nie wyglądało zbyt strasznie. Poradnik napisany jest w 100% moimi słowami, screenshoty zamieszczone w poradniku są moje i tylko moje oraz nie wyrażam zgody na jakie kolwiek kopiowanie tego poradnika bez mojej zgody. Kopiując, sprzedając lub powielając ten poradnik wyrażasz zgodę na obciążenie się kwotą 50.000 Euro. Słownie: Pięćdziesiąt Tysięcy Euro.
Jerk22


Odp: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. - mintek14 - 30-08-2015 01:25

A ludzie takie poradniki sprzedają za kasę..

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. - szyweg - 30-08-2015 01:35

Tu się kasę zarabia a nie poradniki sprzedaje Wink


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. - ASTONEQ - 30-08-2015 01:49

Jedna z niewielu osób która taki poradnik oddaje za darmo Smile
W dziale sprzedam to są Panie drogie rzeczy Big Grin


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. - Zarobiony_Koles - 30-08-2015 07:06

Ładnie wszystko opisane, pliki nawet dane. Poradnik warty grubej kasy na forumowym bazarku (prawie jak za czasów rusków) Jerk2 No dzięki, na pewny wypróbuję i dam znać Smile Za sam skrypt wielki plus co otwiera przed nami wielkie pole do popisu.


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. - szykiryki - 30-08-2015 08:08

Super Szymek! Heart Piona!


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. - Pasquallo - 30-08-2015 08:10

co to jest o scrapowanie?


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. - patulsky1337 - 30-08-2015 08:15

Poradnik bardziej wartościowy od kilku poradników, które zakupiłem razem wziętych..


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. - ScroX - 30-08-2015 08:46

Sposób dobry - Ja go osobiście wcześniej znałem ale - przyda wam się on też do czegoś innego ale to jak wejdziecie na wyższy poziom czego wam życzę Smile
Brawa dla autora za taki poradnik Wink


RE: Jak zarobiłem pierwsze 3 tysiące na sub/premium sms. - alienkuba - 30-08-2015 08:52

To musi byc jakis znak ;D. Od tygodnia szukam informacji jak skutecznie zarabiac na sub sms. Jestem chory, leże z gorączką, obudzilem sie w nocy i z przyzwyczajenia patrze, a tu taki poradnik. Czy na HC jest opcja mentorowania ? Tzn za taki poradnik chetnie podepnie sie jako Twoj reff.