Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. (/Temat-Dzisiejsza-mlodziez-brak-kultury-120250)

Strony: 1 2 3


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - tollusiek - 02-09-2015 14:54

(27-08-2015 19:11)kariolmax napisał(a):  Ja jako blisko przebywająca osoba z takim wiekiem mogę tylko powiedzieć ze chodzi o np. Popka , gimpera i gang Albanii. Te ostatnie trzy sprawy bardzo popularne aktualnie powodują to co da się zauważyć Smile

Pierd*lenie. Bo faktycznie kilka miesięcy wcześniej, przed istnieniem Gangu Albanii młodzież nie przeklinała. Tak było wcześniej i tak jest obecnie. Chodzi jedynie o poziom natężenia tych wulgaryzmów, gdzieś ich praktycznie nie używają, a gdzie indziej wręcz przeciwnie.


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - Artinesse - 02-09-2015 18:31

A ja myślę trochę inaczej, dzisiaj dzieciaki chcą robić z siebie szybko dorosłych, przez co klną, palą, piją i co tylko. Jak ktoś chcę to nikt i nic na niego nie wpłynie. Nie wiem ja mam prawie 25 lat, w różnym otoczeniu bywałam, a nie klnę, nigdy nie paliłam, nie piję nie biorę nic. Mam córkę czuję się za nią odpowiedzialna, robię prawko więc tym bardziej nie widzę takiej możliwości by jaki kolwiek mieć nałóg jeszcze prowadząc samochód. To jest głupie gadanie, jak ktoś chce to klnąć nie będzie. Aż tak wulgaryzmy w życiu nie są potrzebne. Tym bardziej jest mi żal kiedy widzę dzieciaki po 12 lat, gdzie co drugie słowo na K i jeszcze z papierosem w ręku. Można zwalać na otoczenie, rodziców, internet ale trzeba mieć swój rozum i myśleć co się robi.


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - Shadow271 - 02-09-2015 18:35

(27-08-2015 19:07)adios123 napisał(a):  Grając dziś na orliku miałem okazję pograć z dziećmi w wieku od 12-14 lat. Co drugie słowo, które oni wypowiedzieli było na k... lub na s... lub na ch.... Dlaczego tak jest? Kiedyś takie coś nie miało miejsca. Gdzie tkwi błąd? Wypowiadajcie się.

9-11 latków na orliku nie słyszałeś, 2 na 3 słowa to k....


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - Damkofr - 03-09-2015 01:08

(02-09-2015 18:31)Artinesse napisał(a):  A ja myślę trochę inaczej, dzisiaj dzieciaki chcą robić z siebie szybko dorosłych, przez co klną, palą, piją i co tylko. Jak ktoś chcę to nikt i nic na niego nie wpłynie. Nie wiem ja mam prawie 25 lat, w różnym otoczeniu bywałam, a nie klnę, nigdy nie paliłam, nie piję nie biorę nic. Mam córkę czuję się za nią odpowiedzialna, robię prawko więc tym bardziej nie widzę takiej możliwości by jaki kolwiek mieć nałóg jeszcze prowadząc samochód. To jest głupie gadanie, jak ktoś chce to klnąć nie będzie. Aż tak wulgaryzmy w życiu nie są potrzebne. Tym bardziej jest mi żal kiedy widzę dzieciaki po 12 lat, gdzie co drugie słowo na K i jeszcze z papierosem w ręku. Można zwalać na otoczenie, rodziców, internet ale trzeba mieć swój rozum i myśleć co się robi.
Zgadzam sie. Mam 20 lat, nie mogę powiedzieć ze nie klne ale staram się ograniczać do minimum. Nawet w towarzystwie w moim wieku staram się pilnować.
Miałem 12-14 lat też ograniczalem przeklinanie, nawet w takim wieku da się nad tym zapanować.


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - Artinesse - 03-09-2015 08:09

Dzisiaj dzieciaki są inne. Kiedyś to się siedziało na podwórku od rana do wieczora, piłka, trzepak i nikt nie chciał iść do domu. A teraz siedzą ale przed komputerem całymi dniami i tylko marudzą, że chcą smartfona, laptopa i nową grę. Jak widzę chłopaczka który ma 18 lat jeździ audikiem, nowy smartfon, super ciuchy, papieros w ręku oczywiście wszystko to rodzice kupili, to mi się śmiać chcę. Nie ważne czy chodzi tutaj o otoczenie gdzie są pieniądze czy nie, dzisiejszej młodzieży za bardzo śpieszy się do dorosłości. A właśnie wulgaryzmy i zazwyczaj ten papieros w ręku to jest nie odłączny rekwizyt ich dążenia do bycia dorosłym. Nie ważne czy widzę takiego 11-12 czy nawet 18 latka, który oczywiście dzień wcześniej skończył 18, to mi się śmiać chcę, ta manifestacja "dorosłości".


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - Sholm - 05-09-2015 15:00

Wiem z swojego doświadczenia, że w tak młodym wieku, to wynosi się z domu, tak było u mnie.


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - krzychu321 - 08-09-2015 14:29

Ja zawsze powtarzam komputery ryją banie.. i są dowody wśród dzieci.


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - AresxXx - 12-09-2015 17:38

SexSexSexSexSexSexSexSexSexSexSexSexSexSex/


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - Max998 - 12-09-2015 18:09

Niestety nic nowego.
Obecnie strach przejść nie obok grupy wyrostków a obok grupy dzieci z podstawówki/gimnazjum.


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - nykkusek - 12-09-2015 18:55

Bo kiedyś się nie przeklinało.. Ale głupie gadanie.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka