Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. (/Temat-Dzisiejsza-mlodziez-brak-kultury-120250)

Strony: 1 2 3


Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - adios123 - 27-08-2015 19:07

Grając dziś na orliku miałem okazję pograć z dziećmi w wieku od 12-14 lat. Co drugie słowo, które oni wypowiedzieli było na k... lub na s... lub na ch.... Dlaczego tak jest? Kiedyś takie coś nie miało miejsca. Gdzie tkwi błąd? Wypowiadajcie się.


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - Garett - 27-08-2015 19:08

otoczenie.


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - Szrejter - 27-08-2015 19:09

Za dużo internetów Lol


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - Money. - 27-08-2015 19:09

(27-08-2015 19:07)adios123 napisał(a):  Grając dziś na orliku miałem okazję pograć z dziećmi w wieku od 12-14 lat. Co drugie słowo, które oni wypowiedzieli było na k... lub na s... lub na ch.... Dlaczego tak jest? Kiedyś takie coś nie miało miejsca. Gdzie tkwi błąd? Wypowiadajcie się.

1. Dostęp do internetu
2. Ich ukochani YouTuberzy
3. Otoczenie w jakim się obracasz.


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - Majka - 27-08-2015 19:10

Uczą się od starszych, którzy grają z nimi w piłkę Smile

Internety psują młodzież Tongue


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - kariolmax - 27-08-2015 19:11

Ja jako blisko przebywająca osoba z takim wiekiem mogę tylko powiedzieć ze chodzi o np. Popka , gimpera i gang Albanii. Te ostatnie trzy sprawy bardzo popularne aktualnie powodują to co da się zauważyć Smile


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - Kickster - 27-08-2015 19:23

E tam, ja też od małolata przeklinałem xD z tym że może nie przy dorosłych, w internecie nie ma tego uczucia że ktoś nad Tobą jest i to może dlatego Wink


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - thomasward - 27-08-2015 19:28

Mnie tam nie ruszają przekleństwa, chyba że są nadużywane w stopniu znaczącym. Prosta sprawa, każdy ma prawo rzucić k..., często to sam robię, ale k... jako przecinek to niesmaczna przesada. Szczególnie, że jest to niepoprawne językowo, a o poprawność językową należy dbać!


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - Apps - 02-09-2015 12:41

Tylko jak dbać, gdy przykład z góry nie jest lepszy ? Rodzice, dziadkowie itp, wszyscy przeklinają, a dzieci są teraz po prostu śmielsze w zachowaniu


RE: Dzisiejsza młodzież, brak kultury. - Koja - 02-09-2015 13:27

Wiele zależy też od rodziców. Jeśli dziecko słucha jak jego rodzic co drugie słowo mówi k.... itp to wiadomo ze w końcu też będzie tak samo rozmawiał