Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! (/Temat-MyLead-poszukujesz-mentora-Nauczamy-zarabiania-120234)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Snaggy - 30-08-2017 11:56

Szukam konkretnego mentora, który pomoże mi w zamian za procenty.

[Obrazek: RMgutxl.png]

[Obrazek: OY0Vcc2.png]

[Obrazek: WJoCe4F.png]

Wiem jak to działa od strony technicznej.
Nie interesuje mnie spam na FB.

Moge zainwestować.


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Lolmicb - 31-08-2017 19:10

Poszukuje mentora. Tworzę strony html css tworze szate graficzną dla nich w photoshopie, ogarniam silniki stron forów ( wordpress phpbb itd). Posiadam niewielkie doświadczenie w zarabianu przez internet ( 2 miesiące )


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - mariuszekk - 02-09-2017 13:05

Najkrócej mówiąc... poszukuję osoby, która chciałaby wprowadzić mnie w tajniki PPA, czy jakąkolwiek inną sprawdzoną metodę zarabiania Smile

Środowisko pracy
Jeśli chodzi o środowisko to oczywiście dostosuję się do pracy w środowisku, w którym już działasz i będziesz mnie mógł w niego wprowadzić Smile

Doświadczenie

Doświadczenie związane z zarabianiem w sieci mógłbym opisywać naprawdę bardzo długo. Zaczęło się ok. 10 lat temu od buxów (raczkujący sejfik Big Grin ) kończąc dzisiaj na polecaniu usług bankowych i Adsense. W sieci udało mi się zarobić ok. 3 tysięcy złotych, ponieważ pierwsze sensowne pieniążki wpadły dopiero w tym roku Smile Ponad 2,5 tysiąca w branży bankowej i ubezpieczeń a ok. 500 zł na e-whoringu (swoją drogą dość przypadkowo i zajęło mi to 30 minut Smile ).

Moje wymagania: Chcę żeby sprawa była postawiona jasno - szukam osoby, która ma już za sobą jakieś wyniki i jest w stanie przekazać mi część wiedzy, dzięki czemu będę w stanie odnaleźć się w nowej branży. Potrzebuję ustawienia mnie w odpowiednim kierunku tak, bym zobaczył przed sobą sensowną szansę na zarobek. Muszę zobaczyć perspektywę rozwoju i nie zrażą mnie zarobki pokroju 1 zł dziennie na samym początku, gdyż wiem, że to absolutnie normalne a do wszystkiego chcę dojść swoją ciężką pracą Wink

Co mogę Ci zaoferować?: Bardzo dobrze odnajduję się w strukturach i tworzeniu stron WWW. Biegle zakładam wszelkie strony, fanpage, fake konta itd. Nie straszny mi HTML, CSS, PHP a jeśli chodzi o JS to właśnie zaczynam się kształcić w tym kierunku. Do dyspozycji mam również serwer sieciowy, który wykorzystywałem np. do 24 godzinnego zdobywania punktów np. na Addmefast przy pomocy odpowiedniego skryptu Smile O założeniu konta z reflinka chyba nie muszę wspominać bo to oczywista oczywistość Smile Nie straszne mi wszelkie inwestycje, ponieważ jestem człowiekiem, który zawsze patrzy daleko w przyszłość i lubi planować i rozwijać swoje działalności by jeszcze bardziej podnieść zyski Smile Jeśli obie strony będą zadowolone ze współpracy, z pewnością będę zainteresowany współpracą długofalową i wspólną pracą nad zwiększaniem zysków.

Gwarantuję Ci, że jeśli działasz w swojej branży z wynikami, i chcesz przekazać mi wiedzę w taki sposób by wprowadzić mnie na odpowiedni tor, to sam się przekonasz jak bardzo mogę Ci się przydać i na ile mnie stać. Nie interesują mnie drobne pieniądze. Interesuje mnie stabilny rozwój i powiększanie zysku. Sam zobaczysz, że nie jestem jednym z setek osób zgłaszających się z prośbą o "złote lekarstwo na pińcset złoty miesięcznie". Jestem człowiekiem, który wie czego chce, co potrafi, ma już pewne doświadczenie, chce włożyć w to OGROM PRACY i może zrobić naprawdę wielkie rzeczy z Tobą jeśli będziesz tego chciał Smile


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Valos - 14-10-2017 09:48

Witam, posiadam już pewno wiedze z zakresu zarabiania w internecie lecz nie umiem jej wykorzystać, poszukuje osoby która mnie nakieruje, wyszlifuje, pomoce, porozmawia. Serdecznie zapraszam


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Wojo-MyLead - 16-10-2017 16:34

@[Valos]
@[mariuszekk]
@[Lolmicb]
@[Snaggy]


Jak ktoś potrzebuje pomocy z MyLead, zapraszam do kontaktu Wink

Aby usprawnić komunikację proszę w pierwszej wiadomości o następujące informacje:

1. Wasz nick na MyLead
2. Wasze doświadczenie ( im bardziej szczegółowo je opiszecie, tym łatwiej będzie mi znaleźć odpowiednią dla Was metodę. Każdy ma inny zestaw umiejętności.
3. Wasze zaplecze, jeśli takie posiadacie
4. Chcesz inwestować Tak/Nie

Oraz najważniejsze proszę o wylistowanie wszystkich pytań na które potrzebujesz odpowiedzi. Proszę o dokładne formułowanie pytań w przeciwnym razie otrzymacie mało precyzyjne odpowiedzi. Zanim zadasz pytanie, sprawdź czy nie znajdziesz odpowiedzi na Blogu MyLead, FAQ lub tutaj na forum


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Bobi2k17 - 01-11-2017 16:56

Witam, poszukuję mentora, który nakieruje mnie na właściwą drogę i pomorze w rozwinięciu skrzydeł.

Posiadam domeny www, duży fanpage motoryzacyjny na fb który może być dobrym zapleczem.


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Nikola Tesla - 02-11-2017 07:38

@Bobi2k17 napisz do mnie (najlepiej GG lub Skype) lub do Wojo-MyLead a pokażemy Ci jak możesz zacząć zarabiać.


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Arielka96 - 22-11-2017 18:49

Witam. poszukuję mentora Wink


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Wojo-MyLead - 23-11-2017 12:15

Proszę przeczytać to co napisałem kilka wiadomości wyżej


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - macio96b - 01-12-2017 08:29

Szukam mentora, który pomoże mi "odbić się od dna", na co dzień jestem grafikiem, projektuje strony internetowe, materiały reklamowe (jestem w stanie odwdzięczyć się za pomoc w tym temacie). Jeżeli chodzi o zarabianie to aktualnie klikam na mypay. Oczywiście rejestruje się z linka mentora. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to zapraszam na priv Smile