Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! (/Temat-MyLead-poszukujesz-mentora-Nauczamy-zarabiania-120234)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - lukaswu - 11-08-2016 20:24

(11-08-2016 20:17)Before napisał(a):  Ja też szukam mentora Smile

To odezwij się do niego na pw Big Grin


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Metedax - 18-09-2016 07:25

szukam mentora Smile


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Wojo-MyLead - 19-09-2016 11:00

Zapraszam do kontaktu Wink


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - kvba - 06-11-2016 22:14

Hej! Szukam dobrego mentora. Moim doświadczeniem jest zarobek 500zł na LeadMore, jednak trwało to zdecydowanie zbyt długo i musiałem w to włożyć bardzo dużo pracy. Szybko sie uczę, wiem w czym rzecz. poszukuję mentora w celu dobrej pomocy na start po powrocie do zarabiania, obecnie nie wiem nawet od czego zacząć. Pozdrawiam. Smile


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - dariuszkow4 - 13-11-2016 13:21

Także szukam mentora Big Grin


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - sylurek - 13-11-2016 14:17

Witam Smile poszukuję mentora/nauczyciela od podstaw w mylead.

Co umiem:
- znam nisze, mniej więce
- z mylead sympatyzowałem troszke, zebrałem troche wyświetleń i na tym zakończyła się moja kariera
-jestem studentem, internet dla mnie jest jak drugi dom, dostępny jestem niemalże 24/7

Oczekiwania:
-zarobek
-porady dla początkującego, czasem możliwie prowadzenie za rączkę

Oferuję:
-na daną chwilę siebie i chęci jednak jak coś zarobię oferuję profity z tego ale to oczywiście jest do dogadania


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Wojo-MyLead - 14-11-2016 13:44

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu!


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - BuySellProfit - 13-12-2016 16:24

Szukam mentora!

Co mogę zaoferować?
-Własna stronę www (dziennie zwiększa się UU)
-Wolny czas
-Zapał do nauki


Czego oczekuję?
-Pomocy, mam na myśli - nie tylko rejestracje z linku poleconego i tzw. radź sobie sam, lecz porad jak zaczać
-Szybkiego kontaktu


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Wojo-MyLead - 14-12-2016 16:01

Pisz do mnie na PW Wink


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Askis - 20-01-2017 18:49

Witam szukam mentora do zarabiania w MyLead. Jestem początkujący a w zasadzie chciał bym dopiero zacząć ale szybko się uczę. W zamian mogę zarejestrować się z refa lub gdy zarobie podzielić się zyskiem.