Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! (/Temat-MyLead-poszukujesz-mentora-Nauczamy-zarabiania-120234)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


MyLead - poszukujesz mentora? Nauczamy zarabiania! - MyLead.pl - 27-08-2015 15:17

[Obrazek: support.png]

Nauczymy Cię zarabiania


Chcesz zacząć generować zysk bez wychodzenia z domu? Jesteś w dobrym miejscu! MyLead dysponuje zespołem mentorów, którzy poprowadzą Cię krok po krok do pieniędzy!

Od czego zacząć?
Ważnym jest, by posiadać podstawową wiedzę z zakresu afiliacji. Udostępniamy Ci ją całkowicie za darmo!

Szkolenie wstępne
Tuż po założeniu konta na MyLead uzyskasz dostęp do szkolenia, które przedstawi Ci szereg najważniejszych informacji.

[Obrazek: rejestracja1.jpg]

Vademecum
Vademecum jest potężnym kompendium wiedzy, zawierającym wszystko, co powinno się wiedzieć na początku o świecie afiliacji. Koniecznie je przeanalizuj, by móc rozpocząć pracę z mentorem!

Vademecum dostępne jest TUTAJ.

Potrzebuje pomocy

Do Twoich usług są mentorzy, którzy poprowadzą Cię w Twojej drodze do pieniędzy. Najprościej skontaktować się z nimi poprzez serwer Discord, na którym czekają na Ciebie!

[Obrazek: przyciskpl.png]



RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - kukiz87 - 29-08-2015 11:21

Chetnie skorzystał bym z pomocy mentora , w zamian za % a jak zarobki były by na jakims niezłym poziomie moge oddawać częśc zarobionej kwoty.

-Szybko przyswajam wiedze
-Mam Zaplecze(hosting,domeny,konta FB)


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Blashix - 29-08-2015 12:24

Szukam mentora.


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - DiantonDe - 29-08-2015 19:51

Także poszukuję mentora mogę zarejestrować się z refa bądz zapłacić jakiś % od zarobków. proszę pisać pw.


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Bazyl - 29-08-2015 22:41

(29-08-2015 11:21)kukiz87 napisał(a):  Chetnie skorzystał bym z pomocy mentora , w zamian za % a jak zarobki były by na jakims niezłym poziomie moge oddawać częśc zarobionej kwoty.

-Szybko przyswajam wiedze
-Mam Zaplecze(hosting,domeny,konta FB)

a Ty już chyba masz jednego mentora?


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Aysein1 - 12-09-2015 21:26

Szukam mentora, w zamiar % z uzyskanej kasy, rejestrowanie się z refów, like, reputacja i inne. PW


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - mateusz2045 - 19-09-2015 09:24

Szukam mentora, szybko się uczę i jestem uczciwy, oferuję rejestrację jako reff, a także oddaje % zarobków jeżeli później będą one jako takie.


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - JajcaszPL - 20-09-2015 10:43

takze poszukuje mentora mam dobre strony


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - Yolocaust - 24-09-2015 10:58

Szukam mentora, który pomógłby zacząć. Mam doświadczenie w skracaniu i w PPA


RE: MyLead - Poszukuje Mentora/Zostane Mentorem. - mysc - 04-10-2015 14:52

Witam !

Zapraszam serdecznie do nowo-powstałej grupy mentorskiej obsługującej programy Mylead.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ JUŻ TERAZ !


.