Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - Wasze pytania do nas - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: MyLead - Wasze pytania do nas (/Temat-MyLead-Wasze-pytania-do-nas-120230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 28-05-2020 08:13

@[matiin],
Na podstawie aktywności, zaangażowania oraz zarobków starannie wybraliśmy użytkowników, którzy otrzymają paczkę. Dopiero po ich wysłaniu dowiecie się kto otrzyma maseczkę.

Polecam obserwować nas na social mediach, tam w najbliższych dniach znajdziesz wiele informacji na ten temat. To nie ostatnia akcja tego typu, którą organizujemy.

Z pozdrowieniami, Marta, MyLead.

PS: dostawca paczek powinien wysłać SMS i maile do adresatów Smile


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - TelegramGrzegorz - 06-07-2020 17:41

Takie szybkie pytanie, w programie "Biedronka" lead najpierw wpisujemy adres email, następnie wypełniamy dane i wystarczy, że po przekierowaniu klikniemy na dole strony "Kontynuuj"? Czy trzeba jeszcze kliknąc w jakąs ofertę, które się pokazują?


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 06-07-2020 19:28

Cześć @[TelegramGrzegorz],
zgodnie z założeniami kampanii skorzystanie z ofert dodatkowych nie jest wymagane, choć można oznaczać wyższą jakość dostarczanego przez Ciebie ruchu.

Z pozdrowieniami, Bartek, MyLead.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - Aroer - 15-07-2020 21:37

Witam, mam pytanko czy jest ktoś kto jest w stanie mi pomóc, działam na smartfonie, i zależy mi na jakiejś kampanii, chodzi mi tutaj o blokowanie linków naprzyklad na fb, chodzi mi o ominiecie tej przeszkody... słyszałem coś o LP ale jestem poczatkujacy, i czy znalazła by się jakas dobra duszyczka ktora by mi wytłumaczyła i pomogła ominąć ta przeszkodę lub opisała i wytłumaczyła jak zrobić swoje LP (landing page) na smartfonie, jak to działa lub/i jakie są inne sposoby na linki na fb ?


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 16-07-2020 12:21

Cześć @[Aroer],
jak najbardziej polecamy Ci stworzenie własnego landing page, gdyż daje on najwięcej możliwości i w przyszłości będziesz mógł wykorzystywać go na wiele sposobów. Na blogu posiadamy wpis na ten temat, z którym możesz się zapoznać, na pewno przybliży Ci on wiele kwestii w tej sprawie - klik. Tworzenie stron za pomocą wix.com nie wymaga specjalistycznej wiedzy i jest możliwe na urządzeniach mobilnych, więc będzie rozwiązaniem odpowiednim dla Ciebie. Kolejnymi metodami mogą być skracacze linków lub promowanie za pomocą płatnych reklam.

Pamiętaj, że korzystanie wyłącznie z telefonu czy innego urządzenia mobilnego nie uniemożliwia Ci działania w afiliacji, ale mimo wszystko mocno je utrudnia. Przez to polecamy Ci korzystanie z komputera, gdyż otworzy ono przez Tobą wiele możliwości.

Gdybyś miał jakiekolwiek pytania możesz się z nami kontaktować poprzez wiele kanałów, jednak pamiętaj o profesjonalnych poradach naszego zespołu bezpośrednio w panelu MyLead, tam odpowiedzi uzyskasz najszybciej.

Z pozdrowieniami, Marta, MyLead.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - Aroer - 16-07-2020 17:21

(16-07-2020 12:21)MyLead.pl napisał(a):  Cześć @[Aroer],
jak najbardziej polecamy Ci stworzenie własnego landing page, gdyż daje on najwięcej możliwości i w przyszłości będziesz mógł wykorzystywać go na wiele sposobów. Na blogu posiadamy wpis na ten temat, z którym możesz się zapoznać, na pewno przybliży Ci on wiele kwestii w tej sprawie - klik. Tworzenie stron za pomocą wix.com nie wymaga specjalistycznej wiedzy i jest możliwe na urządzeniach mobilnych, więc będzie rozwiązaniem odpowiednim dla Ciebie. Kolejnymi metodami mogą być skracacze linków lub promowanie za pomocą płatnych reklam.

Pamiętaj, że korzystanie wyłącznie z telefonu czy innego urządzenia mobilnego nie uniemożliwia Ci działania w afiliacji, ale mimo wszystko mocno je utrudnia. Przez to polecamy Ci korzystanie z komputera, gdyż otworzy ono przez Tobą wiele możliwości.

Gdybyś miał jakiekolwiek pytania możesz się z nami kontaktować poprzez wiele kanałów, jednak pamiętaj o profesjonalnych poradach naszego zespołu bezpośrednio w panelu MyLead, tam odpowiedzi uzyskasz najszybciej.

Z pozdrowieniami, Marta, MyLead.

Ok, dziekuje bardzo za odpowiedź na wszystko o czym napisałem, sprawdzę ten wix, i wiem ze komputer jest tutaj wskazany, niestety narazie muszę spróbować i sobie poradzić. Sprawdzę wix, i wiem ze mam telegrama waszego, mylead tez sprawdzam, a o LP na mylead czytałem, chodziło mi bardziej od strony technicznej, jak go założyć i np podpiąć swój link... mógłbyś podać wszystkie kontakty pod którymi można się z kimś kontaktować w miarę sprawnie Wink ?


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 17-07-2020 08:46

@[Aroer] Tak jak napisałam wcześniej najszybszą odpowiedź otrzymasz bezpośrednio w panelu MyLead. Zaloguj się i znajdź w prawym, górnym rogu strony ikonkę dymku czatu, po kliknięciu w nią przeniesie Cię na stronę, gdzie po lewej stronie znajduje się zakładka "administracja" i tam możesz wybrać osobę, która odpowie na Twoje pytania i rozwiąże Twoje problemy. Szybką odpowiedź uzyskasz również na naszym serwerze na Discordzie - MYLEAD.GLOBAL.

Z pozdrowieniami, Marta, MyLead. Smile


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - Shimeon - 18-09-2020 09:09

Czy to normalne, że czasami w zakładce "ostatnie prowizje" znajdą się linki, których sam nie umieściłem?

Przykład: Odnośnik do fastfiles, otwieram, a tam pełna nazwa pliku jakieś dark and knights hack.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 21-09-2020 12:43

Cześć @[Shimeon],
sprawdziliśmy sytuację i jeśli dobrze zrozumieliśmy Twój problem, to wychodzi na to, że sprawdzałeś czysty link fastfile.pl. Strona nie może być pusta, wiec stworzyliśmy wzorcowy szablon z predefiniowanym plikiem, po to, abyś Ty jako wydaca mógł zobaczyć jak to się prezentuje zanim zaczniesz promocję.

Jeśli wejdziesz na link swojej konfiguracji to nazwa pliku i pozostałe parametry będą takie jak je zdefiniowałeś przy tworzeniu konfiguracji.

Gdybyś miał jakiekolwiek inne pytania pozostajemy do dyspozycji.

Z pozdrowieniami, Marta, MyLead.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - radek0389 - 22-02-2021 19:54

W którym miejscu w panelu konfiguracji captcha lockera można ustawić aby locker blokował całą witrynę poprzez wyskakujący popup?