Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - Wasze pytania do nas - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: MyLead - Wasze pytania do nas (/Temat-MyLead-Wasze-pytania-do-nas-120230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 07-09-2015 23:01

(07-09-2015 22:47)Pakula napisał(a):  1. Czy można stworzyć stronę internetową promującą wasze reflinki do konkursów?
2. Czy takie wasze działania są zgodne względem prawa bo z tego co przeczytałem w sieci na fejsie blokują fanpage tego typu.
1.Tak jak najbardziej.
2.Odpowiadamy za nasze programy które posiadają regulamin oraz wszelkie niezbędne informacje. Nie odpowiadamy jednak za nadużycia przy promocji programów.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - Koja - 09-09-2015 21:13

I jak z tą apką na WP ?
+ macie bląd w programie ze skinami do csa, bo nie ma takiego czegoś jak awp asiimov FN Smile


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 09-09-2015 21:36

(09-09-2015 21:13)Koja napisał(a):  I jak z tą apką na WP ?
+ macie bląd w programie ze skinami do csa, bo nie ma takiego czegoś jak awp asiimov FN Smile

Dzięki, co do apki na priv. Smile


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - Liromir - 14-10-2015 14:39

Witam!

Widzę że likwidujecie v1 całkowicie, podczas przenosiń do v2 został przeniesiony mój balans lecz nie moi 'subskrybenci' stąd mam mniej na v2 niż na v1, możecie wyrównać saldo i dodać moich subów?


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 14-10-2015 15:18

Witaj Liromir , nie przenosimy subskrybentów na v2 i dlatego też z tak długim opóźnieniem informowaliśmy iż zamykamy v1(3miesiące),pojawia się tam nowe usługi odnowień Mt niebawem. Co do środków to możemy je przenieść w każdym momencie na v2.Byleby przed 1 listopada. Napisz proszę na gg lub czacie w razie dalszych pytań. Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - Liromir - 14-10-2015 15:59

No ale jak? nie przenosicie subskrybentów, przecież po to się je zbiera żeby zarobić na nich dopóki dopóty się nie wypiszą, a wy tak po prostu mi ich zabieracie? W takim wypadku MyLead można uznać za scam?

Jeżeli się mylę to proszę mi wskazać punkt w regulaminie który wam pozwala na takie ruchy.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 14-10-2015 17:48

(14-10-2015 15:59)Liromir napisał(a):  No ale jak? nie przenosicie subskrybentów, przecież po to się je zbiera żeby zarobić na nich dopóki dopóty się nie wypiszą, a wy tak po prostu mi ich zabieracie? W takim wypadku MyLead można uznać za scam?

Jeżeli się mylę to proszę mi wskazać punkt w regulaminie który wam pozwala na takie ruchy.

Po 3 miesiącach byliśmy pewni iż nie zostanie nikt aktywny a jednak na chwilę obecną jest około 20-30 aktywnych osób. W Tym kilku "złotych" klientów Liromira Smile
Porozmawiałem z zarządem i wychodząc na przeciw doszliśmy do podobnych wniosków.
Osoby które zarabiały na usługach MT-odnowienia będą mogły się zalogować i zlecić wypłatę do ostatniego subskrybenta.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - dawaj_kase - 14-10-2015 18:24

Zostawcie V1 do końca roku, wielu użytkowników zarobi jeszcze na starym systemie. Wszystkiego nie da się przenieść chociażby ze względu na sposoby promocji.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - warinka - 20-10-2015 13:15

Ja na innym serwisie już 1,5 roku mam grupkę subskrybentów, która jeszcze nie wpisała się. Więc żadnej reguły nie ma kto i kiedy zrezygnuje się subskrypcji.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - rousen - 20-10-2015 14:09

Będą wkońcu te suby czy nie ? bo już zaczynam tracić nadzieje w mylead