Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead - Wasze pytania do nas - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: MyLead - Wasze pytania do nas (/Temat-MyLead-Wasze-pytania-do-nas-120230)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 06-03-2019 12:34

Cześć @[Folari],
napisz do nas, najlepiej bezpośrednio na MyLead - jasne, że będziesz mógł to promować bez własnej strony WWW Smile


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - malpa2 - 17-04-2019 11:25

"Prosimy o aktualizację linków PPI z uwagi na blokadę starej domeny. Komunikat dotyczy tylko osób korzystających z linku bezpośredniego."

Często wam te domeny blokują? Nie korzystałem z linku bezpośredniego tylko z programu streamonline24.ml a i tak musiałem podmienić linka na nowego streamonlie24h.tk... to jak to w koncu jest? Zablokują wam znowu domene kiedyś i mam 100 linków zmieniać znowu? Undecided


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 17-04-2019 18:11

Cześć @[malpa2],
posiadamy systemy pozwalające zachować żywotność domen w PPI tak długo, jak to tylko możliwe, lecz to niestety typowy aspekt tego modelu monetyzacji. Jeśli nie wykorzystujesz linka bezpośredniego, a korzystasz z programu partnerskiego, to zmiany powinny następować rzadziej. Mamy nadzieję, że będziesz zadowolony z naszego PPI.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - mysc - 17-04-2019 22:51

(17-04-2019 11:25)malpa2 napisał(a):  Zablokują wam znowu domene kiedyś i mam 100 linków zmieniać znowu? Undecided

Przy takiej ilości linków najbezpieczniej używać API DOMENOWEGO, wówczas nie musisz się przejmować zmianami Smile


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - malpa2 - 19-04-2019 11:54

Da się jakoś ustawić stawki na PPI? Może usuwajcie te groszowe bo miło jakby wpadały takie za 4zł a nie 3 grosze.. I to z USA!

[Obrazek: JsGDNMd.png]


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 19-04-2019 12:13

Cześć @[malpa2],
niestety nie ma takiej możliwości. Reklamodawcy są różni, tym samym stawki mogą się od siebie różnić. Dużo zależy też od urządzenia, z którego dana osoba korzysta. Jak jednak widać - da się, 3 PLN jest Smile

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - $Kamil$ - 19-04-2019 12:22

(19-04-2019 11:54)malpa2 napisał(a):  Da się jakoś ustawić stawki na PPI? Może usuwajcie te groszowe bo miło jakby wpadały takie za 4zł a nie 3 grosze.. I to z USA!

[Obrazek: JsGDNMd.png]

To ja Cię przebiłem jeśli chodzi o najniższą i najwyższą stawkę z USA
[Obrazek: EypOS7a.png]

Ale żeby było 0.01 pln Sad


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 19-04-2019 22:51

Cześć $Kamil$,
wszystko zależy nie tylko od kraju, ale również od urządzenia. Najlepiej płatny jest ruch desktopowy, zwłaszcza z systemem Mac oraz zwłaszcza z zastosowaniem dwóch przeglądarek - Mozilla Firefox lub Google Chrome. Leady z niskimi kwotami pochodzą z bardzo niszowych urządzeń, które nie budzą już zainteresowania reklamodawcy, na przykład smartfony z systemem Windows Phone.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - malpa2 - 20-04-2019 13:23

To nie możecie tych ofert w ogóle wyłączyć albo usunąć? Już bym wolał żeby nic nie wpadło niż jakieś 0,01zł, co tylko wnerwia i demotywuje Tongue


RE: MyLead - Wasze pytania do nas - MyLead.pl - 20-04-2019 17:15

@[malpa2],
wychodzimy z założenia, że jakikolwiek pieniądz jest lepszy, niż żaden. Tak samo można by było pomyśleć względem ruchu z krajów, za którymi reklamodawcy generalnie nie przepadają, na przykład Indii. Leady z tego państwa opiewają zwykle na kilka groszy, lecz z drugiej strony jeśli 100 osób pobierze tą aplikację, to już masz 4PLN. Tak samo podchodzimy do niszowych urządzeń - są one mało cenne dla reklamodawców, lecz nadal są to kwoty jakkolwiek wzbogacające Twoje saldo. Do tego motywacją niech będzie dla Ciebie górna granica - 8,60PLN za jedną instalację to naprawdę ładna sumka.

W razie dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Z pozdrowieniami,
zespół MyLead.