Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W jakim banku założyć sobie konto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: W jakim banku założyć sobie konto? (/Temat-W-jakim-banku-zalozyc-sobie-konto-120205)



W jakim banku założyć sobie konto? - etirps - 27-08-2015 00:29

Cześć, tak jak w temacie w jakim banku najlepiej założyć sobie konto (chodzi mi bank, który jest w moim mieście). Chodzi mi o takie konto za które nie będę musiał płacić, dostanę kartę, którą będę mógł połączyć z PayPalem oraz żebym nie musiał na nie za dużo wydawać (chodzi mi tu o posiadanie konta bez konieczności płatności za posiadanie) i żeby było bezpieczne np. od bankructwa. Jestem laikiem w dziedzinie kont bankowych i nie wiem o co chodzi w niektórych ofertach kont.

Moje dane:
- 19 lat
- uczeń technikum

Lista dostępnych banków w mieście:
- PKO Bank Polski S.A.
- Kujawsko - Dobrzyński Bank Spółdzielczy
- Bank BGŻ bnp paribas
- Alior Bank
- Bank Pekao S.A.


RE: W jakim banku założyć sobie konto? - rozi1910 - 27-08-2015 00:36

sprawdz sobie konto dla mlodych w pko bp. nie wiem jak z mozliwoscia polaczenia karty z paypalem, ale koszty prowadzenia konta sa praktycznie zadne.


RE: W jakim banku założyć sobie konto? - etirps - 28-08-2015 14:02

Temat nie aktualny. Wybrałem konto w pko bp. Wink


RE: W jakim banku założyć sobie konto? - nitram - 28-08-2015 14:36

Trzeba było poczekac az pojawi sie jakas promocja.... Ale wiedzę ze juz za pozno.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.