Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? (/Temat-%E2%80%98Ultimate-Wallpaper%E2%80%99-czy-%E2%80%98Special-Account%E2%80%99-12016)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - gornada - 24-08-2010 19:54

Nie samymi pkt. człowiek żyje. W tej stronie chodziło o to by zgarniać nagrody nie płacąc bezpośrednio. A tu z dnia na dzień trzeba płacić by mieć jakiekolwiek szansę by wygrać coś.
Mamy tu na forum jakiegoś użytkownika który coś zgarną dzięki UW?


RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - Sonny - 24-08-2010 20:39

Ja mam UW ale nie gwarantuje że coś zgarne Big Grin


RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - zdybcio - 26-08-2010 22:09

Ja już gornada wygrałem na lockerz Ipoda Nano 16GB.
Ale to tylko fart był.


RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - jasiu589 - 27-08-2010 10:21

Tak mówicie o tym special account i UW teoretycznie bedziecie go tylko uzywac do logowania i dailes bo filmików jest tak duzo ze nawet sie niechce ich ogladać


RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - Burned - 27-08-2010 10:34

Jak będę miał coś na PayPal to sobie kupie takie konto tylko żeby miec dostęp do restocku specjalnego. Myślę że to dobra inwestycja, ale tylko teraz bo im dłużej będzie się zwlekac to na tych restokach specjalnych będzie coraz więcej osób. Korzystac póki można Big Grin


RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - tomsonFCB - 27-08-2010 14:21

Ja niemalże w ostatniej chwili zakupiłem Silver UW. Opłacało się, wczoraj zgarnąłem 50 $ Smile Oby tylko nie anulowali...


RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - Monster - 27-08-2010 16:49

Ten kto wbije idealnie na restock i odrazu rzuci sie na PayPal 25$ to zdąży nawet ręcznie Smile


RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - gornada - 27-08-2010 17:39

a są jakieś autofille i tym podobne które są legalne? Ostatnio pisali że tylko ręcznie można


RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - Nayare - 28-08-2010 09:54

Mam UW, wydalem 8$, zgarnalem 50$, oplacalo sie? pewnie...
u1bator, ja w maju na luzie sie rzucilem w strone 75$ i bezproblemowo je dostalem.
Nie wierze, ze ktos mialby tak beznadziejny reflex by nawet 25$ nie zlapac...


RE: ‘Ultimate Wallpaper’ czy ‘Special Account’? - Kicha - 28-08-2010 10:08

Nayare nie wszyscy maja takie szczescie...
Wiesz ja kilka razy podchodzilem bo mnie za kazdym razem wywalalo i nic nie zgarnalem do tej pory;/
Poprostu uwierz