Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
sprzedawanie szablonów na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: sprzedawanie szablonów na allegro (/Temat-sprzedawanie-szablonow-na-allegro-120124)

Strony: 1 2


sprzedawanie szablonów na allegro - RaiZeN - 25-08-2015 19:44

tak jak w tytule - przejdzie? mam kilka responsywnych szablonow napisanych w html & css, czy opłaca sie ich masowa sprzedaz? kupi to ktos w ogole?

masowa sprzedaz - mam na mysli ze wystawiam 1000 sztuk na allegro, w opisie sa wszystkie dostepne i kupujacy podaje cyferke odpowiadajaca kazdemu szablonowi, ja (lub automat) wysylam mu pliki html i css, a on moze to sobie zedytowac / dodac tresc czy cokolwiek innego.

jesli tak, po jakiej cenie sprzedawac? wiem ze nie za duzo, ale ile? 10zl? 20?


RE: sprzedawanie szablonów na allegro - surfer0700 - 25-08-2015 19:53

Jeżeli jesteś ich autorem to sprzedawaj, jak najbardziej.
Jeżeli nie, to od razu sobie daruj bo tylko będziesz miał problemy.
Cena? Konkurencyjna. Zobacz jak działa konkurencja, i sam oceń swoje szablony, mniej więcej ile są warte. Jak lecisz na hurtową sprzedaż jak najwięcej to taniej, jak szablony są jakieś naprawdę pro i poświęciłeś na nie wiele godzin, to sprzedawaj za kilkadziesiąt złotych co najmniej.


RE: sprzedawanie szablonów na allegro - prelude - 25-08-2015 20:59

spytam brutalnie.... allegro Ci wyłączyli? bo chyba tam znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania:] czytaj : zobacz konkurencjeSmile


RE: sprzedawanie szablonów na allegro - Watoga - 25-08-2015 21:05

Moi znajomi za szablon na allegro zaplacili z 300zl. Talze da sie na tym.hajs ukrecic ladny.


RE: sprzedawanie szablonów na allegro - radek0389 - 26-08-2015 10:44

Szablon szablonowi nierówny. Pytanie czy jest profesjonalny czy może prezentuje poziom pracy gimnazjalnej na zaliczenie semestru z informatyki. Od tego zależy cena. Lepiej także wystawiać aukcję ze sprzedażą 10szt. i ewentualnie częściej wrzucać nowe, wtedy klient ma wrażenie, że szablon jest bardziej unikalny i nie lecisz na masówkę.


RE: sprzedawanie szablonów na allegro - RaiZeN - 26-08-2015 10:50

dzięki za rady, macie po reputacji. ;-)
jak myslicie, lepiej wystawić jedna aukcje ze wszystkimi czy x aukcji z pojedynczymi szablonami, a w kazdej linki do pozostalych?


RE: sprzedawanie szablonów na allegro - lechoo - 26-08-2015 16:32

Lepiej jedną z kilkoma sztukami. Ograniczyć wtedy koszty wystawienia aukcji.
To moje skromne zdanie.


RE: sprzedawanie szablonów na allegro - Bravo - 27-08-2015 11:27

Jeżeli szablony są profeska to jak najbardziej wystawiaj na allegro na początku tylko zobacz ceny konkurencji i dostosuj własną oczywiście nie za małą bo odstrasza i nie za dużą bo też odstrasza i lepiej wystawić x aukcji a nie jedną.


RE: sprzedawanie szablonów na allegro - incoretom - 27-08-2015 12:49

5 zł i ja jestem chętny na zakup


RE: sprzedawanie szablonów na allegro - qassauser - 29-08-2015 09:32

Może lepiej robić szablony na zamówienie dla firm? Bierzesz 100-300 zł i robisz im dokładny szablon. Takie sprzedawanie za 2-3 zł to więcej kombinowania niż zarobku.