Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Młody tata - druga płaca :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Młody tata - druga płaca :D (/Temat-Mlody-tata-druga-placa-D-120015)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Młody tata - druga płaca :D - oski121 - 24-10-2015 22:37

(24-10-2015 06:08)czarnykarol napisał(a):  Wh forumowych znawców TM prędko nie upadnie,więć chyba z niewielką kwotą można wejść

baners brokers tez mialo sie dobrze i mialo żyć wiecznie jak TM, pozdrawiam wszystkich wchodzących do TM w tym momencie. Zycze sukcesow zarobkowych !


RE: Młody tata - druga płaca :D - surfer0700 - 24-10-2015 22:48

(23-10-2015 22:48)mireck napisał(a):  Może nie dużo ale zamierzam powoli inwestować w kilka programów nie wiem czy w TM teraz wchodzić już, bo jednak działa już prawie rok z tego co kojarze, więc długo, ale może się nie znam. Jest jednak kilka nowych programów w które zamierzam po 10-20 dolców wpłacić, jak ogarnę trohce jak działają i jaką strategię obrać, z zarobionych pieniędzy z 2 sposobu będę dorzucał stopniowo żeby dojśc do poziomu 100$ na czysto co tydzień. 400 $ miesięcznie zarobku na czyst chciałbym zrealizować do ok marca 2016. Byłoby mi bardzo miło Big Grin

@[mireck] forumowym znawcą nie jestem, jak to co niektórzy piszą, ale sam działam na TM, cały czas doinwestowuje pieniądze i póki co jest ok. Ale wiadomo, nie ma pewnych inwestycji w internecie. To że Charles pokazuje się publicznie, że niedawno był w Dubaju i w Polsce nie znaczy wcale że nie zwinie działalności. Mimo wszystko śledzę temat na bieżąco i MOIM ZDANIEM warto jeszcze wejść. Sam w tym działam, gdyby były jasne znaki że się zwijają to wypłaciłbym pieniądze. Wink

Co do dziennika to świetna sprawa, no i gratuluje pociechy Smile Podziwiam że dajesz radę to wszystko tak ogarniać Big Grin


RE: Młody tata - druga płaca :D - mireck - 24-10-2015 23:29

Co do Bannersbrokers to akurat mi udało się ładnie zarobić Big Grin Big Grin
Więc nie narzekam, w PV w sumie tez nie najgorzej, z TM zaspałem ale może lekko wejdę.

Tak trochę nie związane może z zarabianiem w necie:
W związku że mam dziecko, chciałbym mu dobry start zapewnić jak dorośnie, bo ciężko przewidzieć co będzie się działo na świecie czy w Polszy za te 19 lat, rozważam regularne inwestycje.
Myślałem o funduszach, ale z tym trochę dużo zabawy, tzn wiem co nieco o tym z czym to się je, ale znam kilka osób które nawet długofalowo były tylko na 0.

Szukam ciekawych sposobów na inwestycje dłuuugo terminowe, tzn nie interesuje mnie jak najwyższa stopa zwrotu tylko jak najmniejsze ryzyko.

Myślę o numizmatyce, inwestycji w złoto,srebro?, lokata?? - nie no to chyba bezsensu, coś jeszcze??

Kwota miesięczna na inwestycje/oszczędzanie na razie ok 300-500 zł. Mile widziane wasze propozycje, odwdzięczm się reputkami Big Grin

A co do mojego zarabiania:
Mam ok 15 produktów do sprzedaży na alledrogo, przewidywany zysk ok 150 -200 zł. Powinno zejśc na pniu ale trzeba wpierw aukcje powystawiać a dziecko głodne Tongue


RE: Młody tata - druga płaca :D - full2000 - 24-10-2015 23:37

Jeżeli szukasz programów do inwestycji to zapraszam na mój blog w sygnaturze 'Tu inwestuję $' natomiast co do numizmatyki, sam się tym trochę zajmuje ale musisz ostro się znać Tongue temat jest jak rzeka ...


RE: Młody tata - druga płaca :D - petroskis89 - 25-10-2015 01:22

no monety to w te 2 złotówki i co wychodzą opłaca sie inwestować Smile


RE: Młody tata - druga płaca :D - EarnToGame - 25-10-2015 01:58

Powodzenia zycze jak najlepiej! Smile


RE: Młody tata - druga płaca :D - karol9919 - 31-10-2015 18:25

Jak tam? Nic nie ruszyło, bo cicho ostatnio Tongue


RE: Młody tata - druga płaca :D - mireck - 31-10-2015 23:05

Na razie spokój bo czekałem na pieniądze żeby można było cos zainwestować, a tak to wpadło trochę grosza na allegro i tyle.
A tak to wszystkich świętych i jakoś ostatnio w domu jestem tylko wieczorami zmęczony z myślą o spaniu Tongue

Musze wystawić kilka aukcji na allegro ale to już po weekendzie Wink


RE: Młody tata - druga płaca :D - Ebisu - 13-11-2015 13:21

Gratulacje i trzymam kciuki Wink


RE: Młody tata - druga płaca :D - vanillahajs - 20-11-2015 04:11

powodzenia Smile