Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Młody tata - druga płaca :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Młody tata - druga płaca :D (/Temat-Mlody-tata-druga-placa-D-120015)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Młody tata - druga płaca :D - xllukaszlx - 05-09-2015 13:31

Dzisiaj właściciel TrafficMonsoon jest w Polsce. Bodajże w Hiltonie jest spotkanie. Ostatnie było w Dubaju i tam podobno nieźle poszło i trochę kasy podobno ma wpłynąć Wink Jak nie jesteś w TM to polecam dołączyć. Fajnie by było jak pode mną, ale to już Twoja decyzja. Anyway, powodzenia Smile


RE: Młody tata - druga płaca :D - konek3 - 22-09-2015 13:01

Powodzenia w zarobkach! Smile


RE: Młody tata - druga płaca :D - Krymi - 22-09-2015 14:13

Można zapytać czy te 450zł pykło na niszy czy jak ?


RE: Młody tata - druga płaca :D - mireck - 23-10-2015 22:48

Częśc!!!
Długo mnie nie było, ale praca obowiązki i m.in. dziecko nie dalo mi tyle czasu Tongue nO OK, TROCHE LENISTWO Tongue
Ale wracam, ciągle zarabiam, może nie tyle ile bym chciał ale nie najgorzej. Te 20-30 zł dziennie by wyszło Smile
Dziecina jutro kończy w sumie za kilkanascie godzin 2 miesiące, i powiem wam że nic lepszego w życiu mi się chyba nie zdarzyło HeartHeart Zdrowa i szczęsliwa, spokojna więc i czasu troche wolnego czasem jest Big Grin

A co do zarabiania, wracam z inwestycjami. Jako, że zacząłem też trenować na siłowni22 Nie mam za duzo czasu na siedzenie przed kompem czyt. praca stacjonarna, dziecko, żona, siłownia i mam dzień zawalony, a lubie jakis serial odpalić albo film, jeszcze studia... ufff... Czasem z łóżka się wstawać nie chce hehe

Tak czy siak:
Może nie dużo ale zamierzam powoli inwestować w kilka programów nie wiem czy w TM teraz wchodzić już, bo jednak działa już prawie rok z tego co kojarze, więc długo, ale może się nie znam. Jest jednak kilka nowych programów w które zamierzam po 10-20 dolców wpłacić, jak ogarnę trohce jak działają i jaką strategię obrać, z zarobionych pieniędzy z 2 sposobu będę dorzucał stopniowo żeby dojśc do poziomu 100$ na czysto co tydzień. 400 $ miesięcznie zarobku na czyst chciałbym zrealizować do ok marca 2016. Byłoby mi bardzo miło Big Grin


RE: Młody tata - druga płaca :D - Artinesse - 23-10-2015 23:01

Bardzo fajny dziennik na pewno będę zaglądać. Mam córeczkę 2 letnią Big Grin. Brakowało mi takich dzienników tutaj na forum. Po prostu pisanych przez ludzi którzy mają dzieci, normalne życie i zdają sobie sprawę z obowiązków jakie mają. Życzę z całego serca powodzenia i dużych zarobków ... a i zdrowego maluszka Big Grin.


RE: Młody tata - druga płaca :D - czarnykarol - 24-10-2015 06:08

Wh forumowych znawców TM prędko nie upadnie,więć chyba z niewielką kwotą można wejść


RE: Młody tata - druga płaca :D - mikiniki - 24-10-2015 06:22

Powodzenia Smile Sam niedługo będę tatą, wiem że się z tym wiążą spore wydatki, jeszcze przed porodem Smile
Dużych $


RE: Młody tata - druga płaca :D - mireck - 24-10-2015 14:19

(24-10-2015 06:22)mikiniki napisał(a):  Powodzenia Smile Sam niedługo będę tatą, wiem że się z tym wiążą spore wydatki, jeszcze przed porodem Smile
Dużych $

No jest tego sporo, przyznaję.
Ja miałem to szczęście że teściowie i rodzice jako młodzi dziadkowie są wniebowzięci wnuczką i zrobią dla niej chyba wszystko Jerk2
I tak o to nie musiałem płacić praktycznie za nic, mimo że w sumie jakoś bym dał radę Tongue Wóżek teściowie, chrzciny rodzice, łóżeczko teściowie.
Poza tym pół rodziny nagle podrzuciło nam ubranka po swoich pociechach i szczerze moja mała ma 10x więcej rzeczy niż ja i moją żona TongueP Ma osobną szafę tyle tego się nazbierało hehe Ale dzieciaki szybko rosną więc to normalne, niektóre rzeczy kilka razy zalożone i nagle się za male robią Big Grin

Jutro wybory, Panowie i Panie do urn Big Grin
A dziś do zarabiania w necie Tongue


RE: Młody tata - druga płaca :D - Mailowiec - 24-10-2015 14:23

Powodzenia Smile


RE: Młody tata - druga płaca :D - ged321 - 24-10-2015 14:23

Fajny dziennik