Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Młody tata - druga płaca :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Młody tata - druga płaca :D (/Temat-Mlody-tata-druga-placa-D-120015)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Młody tata - druga płaca :D - thomasward - 26-08-2015 16:05

Jakie imię dla dziecka? Smile


RE: Młody tata - druga płaca :D - Maersk - 26-08-2015 16:38

Będzie co opowiadać potomkowi Big Grin


RE: Młody tata - druga płaca :D - mireck - 26-08-2015 17:42

No było bardzo grubo Big Grin
Ale ostatnia taka impreza w najbliższych miesiącach więc trzeba było się wyszaleć HEHE Big Grin

A dziecko to potomkini, imię Malwina Big Grin


RE: Młody tata - druga płaca :D - mireck - 31-08-2015 21:49

Hej, siemanko
Kilka dni nie za dużo robiłem, ale to z powodu szkraba w domu. Było trochę roboty z załatwianiem ostatnich potrzebnych rzeczy jak np. wózek w kolorze "czerwień ferrari" Jerk2 Wiadomo urzędowe sprawy itd.
W sumie mozna powiedzieć że w tym miesiącu cel osiągniety za pewne będzie bo dostaniemy becikowe Jerk2Jerk2
Hehe, ale już teraz całkiem serio:
Powoli stabilizuje mi się sytuacja rodzinna, tj. załatwione prawie wszystko, można żyć spokojnie w powiększonym gronie Sex

Co do zarabiania:
-Znalazłem Mentora shorte.st
-Ogarnąłem kilka poradników
-Ogarniam FP na FB (uwielbiam skróty )
-Z bratem ze wspólnej niszy zarobiłem na allegro pierwsze hajsy od dawna - 25 zł Big Grin

Także weekend udany impreza impreza

Cel: 25/1000



RE: Młody tata - druga płaca :D - rekki - 31-08-2015 23:02

Gratuluję córeczki i życzę powodzenia w zarobkach! Wink
Nie myślałeś może o czym bardziej dochodowym, niż shorte? Np. suby? Wink


RE: Młody tata - druga płaca :D - mireck - 04-09-2015 20:55

Pisze z fona ale się pochwalić muszę.
Trochę z bratem pokombinowaliśmy i popracowaliśmy z 1 poradnikiem, i tak, weszło.
W 3 dni pykło 460 zł Big Grin
Także jest moc Big Grin
A teraz Polska gol Polska gol Polska gol!!!


RE: Młody tata - druga płaca :D - sojusznik - 04-09-2015 21:04

Można wiedzieć z jakim poradnikiem Big Grin?


RE: Młody tata - druga płaca :D - mireck - 05-09-2015 07:55

Z już niedostępnym Jerk2
Ale On dał nam tylko pewne wskazówki, bo niestety sam był dziurawy jak ser szwajcarskiXpokerface, metodę i system dalej wypracowaliśmy sami HuhHuh
Tylko teraz kwestia usystematyzowania zarobków Smile

Kiedyś zarabiałem na Hyipach i programach typu TM czy MTV ale wszystko wtedy sie poscamiło, byłem na plus ale przestałem działa. A jak teraz?? Dalej idzie na tym zarobić?? Nie siedzę w temacie, nawet te kilka dolców dziennie na początek byłoby fajnie widzieć na koncie (choć 1$). Jak często programy się scamują czy scamią(nwm jak napisaćXpokerface), nooo upadają Jerk


RE: Młody tata - druga płaca :D - mikuss - 05-09-2015 08:13

Gratulacje dla młodego taty, oraz powodzenia w liczeniu zarobków w sieciSmile


RE: Młody tata - druga płaca :D - Daily97 - 05-09-2015 08:29

(05-09-2015 07:55)mireck napisał(a):  Z już niedostępnym Jerk2
Ale On dał nam tylko pewne wskazówki, bo niestety sam był dziurawy jak ser szwajcarskiXpokerface, metodę i system dalej wypracowaliśmy sami HuhHuh
Tylko teraz kwestia usystematyzowania zarobków Smile

Kiedyś zarabiałem na Hyipach i programach typu TM czy MTV ale wszystko wtedy sie poscamiło, byłem na plus ale przestałem działa. A jak teraz?? Dalej idzie na tym zarobić?? Nie siedzę w temacie, nawet te kilka dolców dziennie na początek byłoby fajnie widzieć na koncie (choć 1$). Jak często programy się scamują czy scamią(nwm jak napisaćXpokerface), nooo upadają Jerk

Można można jeszcze zarobić,niedługo w jeden wchodzę i też mam nadzieję że nie upadnie bo kaska pójdzie się jeb*ć impreza