Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Młody tata - druga płaca :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Młody tata - druga płaca :D (/Temat-Mlody-tata-druga-placa-D-120015)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Młody tata - druga płaca :D - Toskan - 23-08-2015 21:26

Powodzenia, mam nadzieje, ze trafisz 'dziurke w dziurke' haha oby bylo zdrowe...i dobrze sie chowalo Wink


RE: Młody tata - druga płaca :D - rozi1910 - 24-08-2015 10:22

(23-08-2015 21:26)Toskan napisał(a):  Powodzenia, mam nadzieje, ze trafisz 'dziurke w dziurke' haha oby bylo zdrowe...i dobrze sie chowalo Wink

święta racja, zdrowie dziecka najważniejsze ;p

Jakoś nigdy mnie dzienniki pracy nie fascynowały ale tutaj czekam na kolejny wpis z niecierppliwością Big Grin powodzenia


RE: Młody tata - druga płaca :D - Bidbar96 - 24-08-2015 23:07

Będe obserwował. Zycze powodzenia Wink
Na twoim miejscu pomyslal bym nad czyms lepszym niz shorte


RE: Młody tata - druga płaca :D - mireck - 26-08-2015 10:52

Hehe witajcie Big Grin
Nie sądziłem że tak szybko pójdzie ale już zostałem tatą!!!

Szczerze, myślałem że jeszcze z tydzień lub dwa, no ale natura zadecydowała Big Grin
Dziecko i matka są zdrowe i szczęśliwe, ja też oczywiście.
Pępkowe było, dziecko opite imprezaimpreza Impreza udana mimo 3 interwencji policji (1 się słabo skończyła, zawinęli kumpla bez powodu, rzucili mu zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej policjanta Xpokerface. Na szczęście są świadkowie, że to policjanci zachowali się jak typowe dresy. Jak prokurator nie umorzy sprawy, pewnie zobaczymy się w sądzie i jeszcze w TV, powalczymy o odszkodowanie za bezpodstawne zatrzymanie, wnoszenie fałszywych zarzutów, fałszowanie zeznań, pobicie(bo kolega dostał kilka razy za nic). Jedyne na co zasłużyliśmy to mandat 500 zł, bo byliśmy za głośno ale, TO, to już przesada była. Szanowałem dotąd policje, ale wszystko się zmieniło w 1 chwili) Także nie obyło się bez najróżniejszych przygód, ale w rezultacie nie wyszło najgorzej Jerk2

Co do zarabiania w internecie to nie zrobiłem za dużo ze względu na sporo ważniejszych spraw na głowie Smile Ale powoli jak już dziewczyny wyjdą ze szpitala, wszystko zacznie wracać do normalności Wink
Cel: 0/1000


RE: Młody tata - druga płaca :D - MoneyMachine - 26-08-2015 10:57

No to gratulacje! Widać, że impreza gruba była impreza Życzę zdrowia małej i powodzenia, Tobie w zarobkach, a koledze z policją Smile


RE: Młody tata - druga płaca :D - full2000 - 26-08-2015 11:21

Powodzenia!Smile


RE: Młody tata - druga płaca :D - Amarenka - 26-08-2015 11:28

Powodzenia i gratuluje Smile


RE: Młody tata - druga płaca :D - wiezaawieza - 26-08-2015 11:47

Powodzenia i gratuluję Smile Pozdrów dzieciaka Tongue


RE: Młody tata - druga płaca :D - kamilg49 - 26-08-2015 11:48

gratulacje ;D


RE: Młody tata - druga płaca :D - xllukaszlx - 26-08-2015 15:53

Gratulacje! Smile