Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Młody tata - druga płaca :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Młody tata - druga płaca :D (/Temat-Mlody-tata-druga-placa-D-120015)

Strony: 1 2 3 4 5


Młody tata - druga płaca :D - mireck - 23-08-2015 18:03

Siemka,
Jestem Mirek z Gdańska (nie, nie jestem handlarzem Tongue) i mieszkam z żoną w wynajmowanym mieszkaniu. Co niektórych zdziwi mam dopiero 21 lat Jerk
Żonę mam od 16 maja br Heart Heart
A już za parę dni rodzi mi się córeczka (czekam na pępkowe) impreza
Zarabiałem kiedyś trochę na handlu na allegro, buxach, inwestycjach hyipy itp. Zasmakowałem prawie wszystkiego. Jednak zawsze za szybko się poddawałem.44
Teraz jako, no już prawie świeżo upieczony tata mimo że z żoną nie klepiemy biedy, bo sam w realnej pracy zarabiam prawie średnią krajową Huh, a żona na macierzyńskim ciut mniej, ale też nie najgorzej, nie jest źle. Jednak dojdą teraz nowe wydatki, całkiem sporo, więc i pieniędzy nigdy za wiele.
Ponieważ w ostatniej kumulacji wielkiego lottka nie wygrałem 35 mln SadSad, muszę zakasać rękawy i wziąć się za poważne zarabianie przez neta. Tym razem bez wymówek, nie ma że się nie chce, bo nie robię tego tylko dla Siebie. Smile
Ok a teraz chwile o celach (zarobkowych) na wrzesień i koniec sierpnia


Główny cel: Zarobić 1000 zł i ustabilizować ten zarobek na kolejne miesiące

Cele mniejsze:
  1. Znaleźć mentora shorte.st/ew ogarnąć kilka dobrych poradników i zacząć działać.
  2. Ogarnąć zakupione poradniki i zacząć wykorzystywać ich potencjał
  3. Szukać własnych niszIdea
  4. Poświęcić na zarabianie w internecie przynajmniej 1h dziennie w tygodniu i 4h w weekendy (trenować systematycznośc)


Najbliższe cele życiowe:
  • Nie zemdleć przy porodzie Xpokerface
  • Dobrze oblać dziecko na pępkowym impreza
  • Wstawać w tygodniu codziennie o 6.30

Obszar planowanych zarobków na ten okres : Allegro/shorte.st


ZAROBIONE: 0/1000zł


RE: Młody tata - druga płaca :D - paweuq - 23-08-2015 18:09

Powodzenia!Smile


RE: Młody tata - druga płaca :D - wichos69 - 23-08-2015 18:33

Zapowiada się ciekawie zobaczymy co z tego wyjdzie, będę doglądał.
Dobrze, że poważnie podchodzisz do życia zwłaszcza przy narodzinach dziecka, ja jeszcze do tego etapu nie doszedłem mimo że mieszkamy razem z narzeczoną, póki co na horyzoncie nie ma planów na potomka Wink

Powodzenia Smile


RE: Młody tata - druga płaca :D - Maersk - 23-08-2015 18:34

Powodzenia i wytrwałości, bo jak w końcu sam napisałeś - Nie robisz tego tylko dla siebie Tongue


RE: Młody tata - druga płaca :D - Arko021 - 23-08-2015 18:36

powodzonka i żeby dziecko zdrowe było! Smile


RE: Młody tata - druga płaca :D - poduszka12 - 23-08-2015 18:40

Zapowiada się ciekawie Cool
Powodzenia i wysokich zarobków!


RE: Młody tata - druga płaca :D - xllukaszlx - 23-08-2015 18:55

Powodzenia i zdrowia dla dziecka! Wink Będę zaglądał.


RE: Młody tata - druga płaca :D - kariolmax - 23-08-2015 19:01

Powodzenia! Będzie to jeden z nielicznych dzienników które będę przeglądał z niecierpliwością! Smile


RE: Młody tata - druga płaca :D - kamilg49 - 23-08-2015 19:16

obserwuje, powodzenia ;D


RE: Młody tata - druga płaca :D - Noozer - 23-08-2015 19:51

Powodzenia Wink Co do shorte to zgłoś się do Klikacza albo Mysc Wink (ten sam materiał mają i tak)