Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filtr a Google Adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Filtr a Google Adsense (/Temat-Filtr-a-Google-Adsense-120001)



Filtr a Google Adsense - Tochkan - 23-08-2015 12:53

Witam,
Mam do Was pytanko. Posiadam witrynę która zawiera dużo podstron. Strona w krótkim czasie zyskuje ruch a z czasem jest on coraz większy. Gdy strona ma już konkretną ilość wejść dostaję filtra od google - standardowy schemat.
Powód? Mało treści o niewielkiej lub żadnej wartości.
Ale załóżmy, że dodam na tą stronę reklamy adsense i zanim dostanę filtra, to zawsze coś tam wpadnie. I tutaj nasuwa mi się pytanko - czy Google nie zablokuje mi mojego konta adsense? W końcu dodaję reklamy na strony, które nie są do końca zgodne z regulaminem google (filtr).
Dodam, że to nie jest żaden blog PPA itp. Jak dostaję filtra, to strona normalnie widnieje w google tylko na niskich pozycjach przez co trzeba zmieniać adres.
Z góry dziękuję za odpowiedź.


RE: Filtr a Google Adsense - surfer0700 - 23-08-2015 13:04

Najlepiej jakbyś podał przykład takiej strony, łatwiej byłoby cokolwiek powiedzieć, ale rozumiem że 'niszy' nie chcesz zdradzić? Big Grin
Po kilkunastu blokadach stron pod rząd, myślę że mogą konto główne zablokować.


RE: Filtr a Google Adsense - WujRock - 23-08-2015 13:07

Nie do końca Cię zrozumiałem ale mam nadzieję, że pomogę.
Ja ostatnio zarejestrowałem na (specjalnie pod to zrobioną stronę) bloga z najlepszymi darmowymi grami. Przyjeli mnie do adsense i wkleiłem kod adsense na inną strone, stronkę z filmikami vine. Adsense raczej by nie zaakceptowało tej strony (brak treści) ale jak tak zrobiłem, i generowałem spory ruch, to jak najbardziej mogłem wypłacić, i żadnych problemów nie było. Wink


RE: Filtr a Google Adsense - Tochkan - 23-08-2015 13:34

Ale strona z vinesami raczej filtra by nie dostała. Nie łamie regulaminu Google.