Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj grając agario nic nie inwestując. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj grając agario nic nie inwestując. (/Temat-Zarabiaj-grajac-agario-nic-nie-inwestujac-119967)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Zarabiaj grając agario nic nie inwestując. - Styler - 27-08-2015 14:30

Macie jakieś swoje strategie na tą grę?


RE: Zarabiaj grając agario nic nie inwestując. - aero2 - 27-08-2015 15:02

Też chciałbym się dowiedzieć jak najlepiej w to grać.


RE: Zarabiaj grając agario nic nie inwestując. - banipunz - 27-08-2015 15:05

Imo
Najlepiej grac we dwójkę dzielac sie nagrodą
I pamietac o tym, ze jesli wyrzucimy swoja mase 7 razy w wirusa to poleci w strone w ktora strzelalismy
Wiecie, mozna tak udupczyc wroga gdy jest za duzy Big Grin


RE: Zarabiaj grając agario nic nie inwestując. - ScroX - 27-08-2015 16:42

Granie w dwójkę ? Tylko naprawdę słabi i śmieszni graczę tak grają Wink
Samemu najlepiej pamiętajcie - Gra jest łatwa ! Skupcie się na zbieraniu "jedzonka"
Jeżeli natomiast chcielibyście kogoś zjeść - Najłatwiej wtedy kiedy jest przy bocznej scianię - ustawiasz się obok niego i lecisz razem z nim w dół lub w górę.. kiedy on znajdzie się w rogu mapy nie będzie miał możliwości nie wejścia na Ciebie a tym samym zjesz go !

Pamiętajcie o wirusach - Strzelajcie w nie tak aby rozwalać wrogów !

Spacja - ( Robicie się na pół ( wystrzeliwujecie się do przodu ) Żeby pózniej szybko się złączyć również kombinujcie z strzelaniem swoją masą (e) - tak aby jedna wasza kulka zjadała masę drugiej twojej kulki - wejdziecie w formę i będziecie łatwo wygrywać ! Smile


RE: Zarabiaj grając agario nic nie inwestując. - MicMaz - 27-08-2015 19:28

ScroX ciężko jest wygrać jak się gra na dwóch lub trzech. Już kilka razy tak miałem że goniłem gościa a tu nagle dwóch innych się zjawiło i oddawało masę temu pierwszemu przez co to ja byłem goniony. Na zespoły ciężko się gra.


RE: Zarabiaj grając agario nic nie inwestując. - ScroX - 27-08-2015 19:32

Ja rzadko trafiam na zespoły a nawet jeśli tak to da się z nimi wygrać, generalnie na 10 gier może 1-2 znajdziesz jakaś parę ( Którą da się samemu rozwalić ) po prostu graj swoje i tak ich zjesz Big Grin


RE: Zarabiaj grając agario nic nie inwestując. - xavi512 - 27-08-2015 20:20

Szkoda, że nie ma aplikacji na androida, bo przez przeglądarkę trudno się gra. Xpokerface


RE: Zarabiaj grając agario nic nie inwestując. - seba274 - 27-08-2015 20:50

(27-08-2015 20:20)xavi512 napisał(a):  Szkoda, że nie ma aplikacji na androida, bo przez przeglądarkę trudno się gra. Xpokerface

Na androidzie sądzę, że jeszcze trudniej by było


RE: Zarabiaj grając agario nic nie inwestując. - banipunz - 27-08-2015 21:04

Ostatnio gdy sobie grałem zauważyłem genialny trik
Gdy jesteśmy podzieleni przez wciśnięcie spacji/wirusa możemy w szybki sposób się łączyć bez czekania
Podchodzimy do ściany w np. taki sposób:
|oo
Kierujemy myszkę za ścianę i wciskamy kilkanaście razy "W"
Kulka która jest obok oddaje nam swoją masę aż nie zostanie z niej malutka kuleczka o minimalnej wartości punktów do oddawania masy
Profit? Jerk2


RE: Zarabiaj grając agario nic nie inwestując. - aero2 - 27-08-2015 21:28

Ja sobie daruję tą grę, kto ma siłę niech gra.