Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube weryfikacja, wypłacanie pieniędzy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Youtube weryfikacja, wypłacanie pieniędzy. (/Temat-Youtube-weryfikacja-wyplacanie-pieniedzy-119923)



Youtube weryfikacja, wypłacanie pieniędzy. - Tm90 - 22-08-2015 00:42

Witam. Na początku z góry przepraszam, pewnie tutaj się to przewijało, ale nie umiem znaleźć dokładnej odpowiedzi. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże w problemie, za co z góry dziękuję.

Chciałem zweryfikować konto na youtube i:

Numer XXXXX jest powiązany ze zbyt dużą liczbą kont. Za pomocą jednego numeru można zweryfikować tylko dwa konta rocznie. Wpisz inny numer telefonu.

W związku z tym mam pytania:

1. Czy jeśli nie będę miał zweryfikowanego konta a połączę je z adsense to będę mógł normalnie wypłacać pieniądze? Mam inne konto zweryfikowane, które jest podłączone do tego samego adsense.
2. Jeśli odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi nie, to czy gdy podam inny mój numer telefonu to będę mógł wypłacić? Niektórzy z tego co tu czytałem robią po jednym filmiku na koncie i weryfikują je każdy innym numerem, więc nie wiem czy nie dostałoby moje konto zweryfikowane innym numerem bana.

Wszystkie konta na youtube mam na tym samym mailu i nie mam tam niedozwolonych treści a swoje własne. Chcę też tworzyć filmiki, miksując filmiki z CC. Jeśli na dwa pytania odpowiedź jest negatywna to czy jest jakiś sposób legalny na przyszłe wypłacanie pieniędzy, czy muszę czekać do następnego roku, żeby zweryfikować kolejne konta i dopiero potem wypłacać? Na kontach chcę mieć różne treści i nie chciałbym mieć wszystkich treści na jednym a niestety nie pamiętam jakie drugie konto weryfikowałem tym numerem telefonu i było to na inny mail raczej.

Jeszcze raz z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.


Youtube weryfikacja, wypłacanie pieniędzy. - Hybrid1990 - 02-09-2018 10:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.