Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Linki z Wikipedii - edycja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Linki z Wikipedii - edycja (/Temat-Linki-z-Wikipedii-edycja-119884)



Linki z Wikipedii - edycja - dawkos23 - 21-08-2015 11:03

Siemanko, teraz zauważyłem, że na Wikipedii jak wejde na jakis temat i tam na koncu po tekscie jest takie cos jak "Linki zewnetrzne" to mozna sobie to edytowac (daje Wam moment na beke Smile )........ ok, więc można sobie to edytować i wpisać sobie co się chce. Mogę w taki razie zamiescic tam link do swojego bloga jesli jest scisle tematycznie powiazany z tematem? Nie zaszkodzi to? Smile


RE: Linki z Wikipedii - edycja - MaLiN - 21-08-2015 11:11

Ale tego pilnują moderatorzy, żeby wstawić tam link zewnętrzny musiałbyś mieć dużego farta, że trafisz na mniej ogarniętego moda, bądź też Twój blog jest pozbawiony reklam etc, a rzeczywiście jest mocno związany z tematem wpisu na wikipedii.


RE: Linki z Wikipedii - edycja - MilanFan - 21-08-2015 11:35

Dokładnie, Linki zewnętrzne to nie Przypisy, by móc łatwo dodać swój link. Smile


RE: Linki z Wikipedii - edycja - dawkos23 - 22-08-2015 13:34

(21-08-2015 11:11)MLN napisał(a):  bądź też Twój blog jest pozbawiony reklam etc, a rzeczywiście jest mocno związany z tematem wpisu na wikipedii.

Właśnie tak jest Smile A jest jakiś sposób, żeby zdobywac linki takie na Wkipedii? Bo gdzies czytałem, ze linki z Wiki sa korzystne, a to wiki to rozumiem skrót od wikipedii tak?


RE: Linki z Wikipedii - edycja - dawkos23 - 23-08-2015 10:40

bump


RE: Linki z Wikipedii - edycja - amelia - 07-09-2015 10:55

Próbowałam już tak robić, ale nie dało się tam wcisnąć linka na wiki, więc myślę, że jeśli nawet gdyby przeszedł to zaraz zostanie usunięty.Sad


RE: Linki z Wikipedii - edycja - ocek - 18-09-2015 20:42

Da się dodać linka na wikipedii pod warunkiem, że odnosi się on do treści i jest w jego odniesienie w tekscie - choćby zdanie. Dodałem tak kiedyś jeden link i jest do dziś lecz wg mnie za dużo zabawy z tym.