Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fire Site Pro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Fire Site Pro (/Temat-Fire-Site-Pro-119769)



Fire Site Pro - matevos - 19-08-2015 01:23

Witam, czy ktoś już z was korzystał z tej usługi Fire Site Pro? Jeśli tak to czy jesteście zadowoleni i jakie wyniki osiągnęliście dzięki tej opcji.


RE: Fire Site Pro - leman - 19-08-2015 11:58

Ja Polecam, korzystam już od dawna sporo kasy na to wywaliłem i warto było. Ale to też zależy od twojej strony czy dobrze zoptymalizowana Tongue
Bierz na start pakiet 10 fraz i po 2-3 tygodniach możesz oczekiwać fraz w granicach 10 miejsca.
Jedynie co by się przydało to możliwość wywalenia starych pakietów na firecash bo to jest masakra jak dodaje nowy bo jak dodaje nowy pakiet to trzeba tyle przewijać... Przydałoby się opcja żeby wywalać te stare pakiety...


RE: Fire Site Pro - matevos - 19-08-2015 13:17

A czy po zamówieniu tego pakietu ktoś od nich się ze mną skontaktuje odnośnie mojej strony, w sensie uzgodnienia szczegółów? Czy będę także w trakcie promocji otrzymywał jakieś raporty odnośnie pozycji strony dla danego słowa kluczowego?


RE: Fire Site Pro - leman - 19-08-2015 17:53

Dostajesz dane do konta na ich stronie gdzie codziennie możesz monitorować pozycję swojej strony / podstron


RE: Fire Site Pro - Wiktor220 - 19-08-2015 22:21

(19-08-2015 11:58)leman napisał(a):  Jedynie co by się przydało to możliwość wywalenia starych pakietów na firecash bo to jest masakra jak dodaje nowy bo jak dodaje nowy pakiet to trzeba tyle przewijać... Przydałoby się opcja żeby wywalać te stare pakiety...

Pisz w tej sprawie do gościa z FireCash GG:3233785
Po kilku dniach pewnie wprowadzą jak zaproponujesz.


RE: Fire Site Pro - leman - 20-08-2015 16:56

Już wielokrotnie pisałem żeby to zostało usunięte lecz nie zostało nic zrobione :/


RE: Fire Site Pro - matevos - 28-08-2015 10:44

Spotkałem się z opinią paru użytkowników jak i opinią w internecie, iż firma supremum po ukończeniu współpracy po pewnym odstępie czasu usuwa linki które utworzyła. Nie robię teraz tutaj antyreklamy, tylko się pytam, czy to prawda? Chciałbym zainwestować trochę pieniędzy w tę usługę, a nie chciałbym nacieszyć się stroną na wysokich pozycjach tylko przez tydzień.


RE: Fire Site Pro - Wiktor220 - 30-08-2015 18:56

(28-08-2015 10:44)matevos napisał(a):  Spotkałem się z opinią paru użytkowników jak i opinią w internecie, iż firma supremum po ukończeniu współpracy po pewnym odstępie czasu usuwa linki które utworzyła. Nie robię teraz tutaj antyreklamy, tylko się pytam, czy to prawda? Chciałbym zainwestować trochę pieniędzy w tę usługę, a nie chciałbym nacieszyć się stroną na wysokich pozycjach tylko przez tydzień.

Według mnie to totalne bzdury. Już z pół roku po pozycjonowaniu a ja dalej TOP1. Wiem, brzmi to jak reklama Wink


RE: Fire Site Pro - Kiljan - 30-08-2015 19:09

Linki są usuwane w przypadku zmiany linków na inne niż firecash, po zakończeniu pozycjonowania linki nie są usuwane


RE: Fire Site Pro - leman - 30-08-2015 23:48

Całe życie w błędzie... Lol