Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - bloger - 04-02-2016 12:03

Dzisiaj wielki dzień Panie i Panowie, trzymajmy kciuki! :-)


RE: MyPaingAds - WrongWay - 04-02-2016 12:28

Chcą mi wcisnąć częściowy zwrot kasy... 100 z 200$... I mam dwie opcje: przyjąć i anuluj roszczenie. Pod tym jest jeszcze kontynuuj i info, że jeśli to wybiorę, to będzie trwać to dalej do 14. lutego.

Miał ktoś taką sytuację? Jeśli tak, co robić? Nie chcę połowy kasy, ale utopić wszystko to jeszcze gorsza lipa...


RE: MyPaingAds - bartus2278 - 04-02-2016 12:41

WrongWay a wyplacales coś? :-) bo może dlatego. Oby program ruszył ;-)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: MyPaingAds - WrongWay - 04-02-2016 12:44

Właśnie ani centa... Co prawda 130$ w earnings, ale wszystko szło w re-purchase... Dlatego nie ogarniam, co mi wylatują z częściowym zwrotem facepalm

Jeśli program ruszy, to chyba anuluję w pizdu ten spór i codziennie będę wypłacał kasę, aż do odzyskania wkładu Smile


RE: MyPaingAds - bartus2278 - 04-02-2016 13:03

Ja czekam albo do soboty ruszy albo spór bo mam już dosyć czeknia :-) lekko jaja sobie robią z Ciebie takim postawieniem sprawy....

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: MyPaingAds - WrongWay - 04-02-2016 14:31

Z tego co w wiadomości od Udaya było, to chyba im się kończą środki na PP xD Bo było coś "based on our balance funds on PayPal", czyli że się chyba ziemia wali pod nogami Big Grin

Kontynuowałem spór, nie zadowolę się jakimiś tam ochłapami, niech zwraca wszystko albo przywraca program do porządku Smile

///O k****, niby do 3 marca mam czekać XD No chyba kogoś tu zdrowo powaliło Smile


RE: MyPaingAds - Venoom - 04-02-2016 14:34

Kiedy kończy Ci się spór? Mi jutro i jak narazie odzewu nie ma


RE: MyPaingAds - WrongWay - 04-02-2016 15:02

Teoretycznie dzisiaj, ale Nara powiedział siema i chciał oddać tylko część wkładu, przez co muszę teraz czekać, bo PayPal bada sprawę. Mają do 3 marca rozwiązać albo poprosić o dodatkowe info.

A Nara niech spier****, chcę cały wkład, a nie pół Big Grin


RE: MyPaingAds - Oski001 - 04-02-2016 15:13

@wrongWay Też tak mam, a wydaje mi się że Nara głupi nie jest i dobrze wie że nikt na częściowy się nie zgodzi, może to gra na czas, aby potem wszyscy po anulowali spory i dalej byli w programie, a może jak odrzucisz częściowy to nie odda ci w ogóle.

Ja chyba na razie anuluję spór, bo przestraszył mnie ten fragment

Kod:
Pamiętaj, że jeśli odrzucisz częściowy zwrot pieniędzy, możesz nie odzyskać żadnych środków, jeśli reklamacja zostanie rozstrzygnięta na korzyść sprzedającego.

Tak jak pisałem Nara głupi nie jest i albo program zaraz ruszy, albo pieniędzy już nikomu nie odda Sad

Mam 10 dni na decyzję więc poczekam Smile


RE: MyPaingAds - bartus2278 - 04-02-2016 17:30

Co za kurw** z tego Udaya Undecided to ja się lituję i przeciągam składanie sporu o ile tylko mogę, a on tym co poczekali chce pokazać środkowy palec ? 2
W zębach niech mi przynosi moje 320$ !!!!! Jerk2