Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - kernst - 12-01-2016 18:53

Bo środki są obecnie już zamrożone i tylko poprawna weryfikacja je odmrozi, a jeżeli nie to będą wstrzymane na 180 dni, a jako że PP to główny procek to tam była większość funduszy z MPA, dlatego też tak ważne jest jej pomyślne przejście Smile


RE: MyPaingAds - WrongWay - 12-01-2016 20:02

Sobie wybrałem porę na inwestowanie, nie ma co Big Grin Nawet wkładu jeszcze nie odzyskałem, a tu się PP musiał przypałętać Smile Sporu z nimi mi się nie opłaca zakładać, bo paczki trochę już jednak wypracowały, więc do tyłu z czasem (i tak już wszyscy jesteśmy w plecy te dwa tygodnie, jak ktoś ma więcej paczek to tym dotkliwiej to tylko odczuje). Zresztą i tak pewnie w tym momencie spór nic by nie dał. Miesiąc czasu na stwierdzenie czy to się zgadza z ich zasadami to przecież jest i tak za mało.

Powinni zmienić nazwę na PaidPricks facepalm


RE: MyPaingAds - rafi213 - 12-01-2016 20:30

Jest informacja od osoby pracujacej w supporcie TM ze Paypal kończy współpracę z rev share i nie będzie już współpracował z żadnym w 2016 roku. Jeśli sie to sprawdzi to by potwierdzało trudności MPA i pewnie oni już nic nie wskórają


RE: MyPaingAds - Leos2011 - 12-01-2016 21:18

Ja osobiście ciężko to dalej z PayPalem widzę ale naprawdę chciałbym się mylić...


RE: MyPaingAds - bartus2278 - 12-01-2016 23:09

Ale wytłumaczcie mi jedną rzecz jak tak można zrobić ... ja rozumiem, że może i pp nie chce z Hyip-ami współpracować, tylko powinni to szefowi programu jasno zakomunikować, że np. masz miesiąc na zmianę procesora na inny inaczej zablokujemy Ci środki, a nie z dnia na dzień komuś coś odje**** i zablokowali pewnie z 95% środków tego programu ... czytaj powoli go wykańczają:/ bo za miesiąc jak odblokują to może nie być zainteresowania programem (jeśli w ogóle odblokują Sad )

Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz, skoro paypal zablokował konto bo min. nie było informacji na stronie, że np. inwestycja nosi duże ryzyko bla bla etc. to czy paypal będzie tak samo skory do wypłaty kasy przy ewentualnych sporach .... Bo logicznie myśląc skoro paypal wymagał teraz zamieszczenia takich rzeczy na stronce, to wcześniej ich nie było. Więc teoretycznie zostałem wprowadzony w błąd kiedy włożyłem tam kasę, i byłem przez admina nie doinformowany o ryzyku i tak samo z paczkami, nie uważam np. żeby usługa była dostarczona, ponieważ usługa polegała na wykupie paczki i po pewnym czasie miała wypracować 120% inwestycji, a żadna z paczek u mnie nie dokończyła cyklu ....
Co o tym myślicie ? Bo jeśli jedno paypal będzie interpretował tak, a drugie inaczej to można podejrzewać paypala o celowe rozdupczenie programu, a tak żeby se te $ z konta Udaya przez pół roku poobracać za darmo Angry


RE: MyPaingAds - WrongWay - 13-01-2016 00:27

PayPal już PaidVerts'a w podobny sposób urządził. Jak się sytuacja nie poprawi to trzeba będzie spamować sporami w opór, jak błazeństwo zarąbało kasę to niech ją teraz zwraca Smile


RE: MyPaingAds - Krechaman - 13-01-2016 01:15

Nie mogą tego przetransportować na inny procek? Ja z miłą chęcią założę sobie payzę czy coś, żeby nie stracić tego hajsu.


RE: MyPaingAds - rafi213 - 13-01-2016 11:15

to nie TM, ze admin w porę zareagował tutaj już wszystkie działania rozpoczęły się po fakcie czyt. jak PP zamroziło środki na 180 dni .


RE: MyPaingAds - $$[BiznesMan]$$ - 13-01-2016 11:24

Coś mi się zdaje, że już się możemy ze swoją kasą pożegnać. Spotkanie prawdopodobnie się odbyło oni nie dają znaku życia to znaczy, że pewnie im nie zaakceptowali. Jeśli było by inaczej to zapewne by nas o tym poinformowali. Teraz pewnie zwiną cały interes i tyle. Po 180 dniach może wyjmą kasę i będą bogaci.


RE: MyPaingAds - war43 - 13-01-2016 15:27

Po co w ogóle admin MPA trzymał tyle środków na PP?
Czy nie byłoby bezpieczniej, gdyby na bieżąco przelewał wpłaty na np. Payza?