Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - madox91 - 30-12-2015 10:29

Nie odbieram, wszystko jest w porządku Wink Chciałem tylko pokazać szerszej publiczności mój twór. W sumie to pierwszy raz tworzę grupę i jestem bardzo ciekawy jakie będa wyniki i jak sam wypadnę w takiej roli.
tez jestem ciekawy czy ktos juz ma 1000 paczek ( ja mam o wiele mniej ), ale postanowiłem, ze będe reinwestował wszystko do marca 2016 roku ( bez wzgledu na to co sie będzie działo z programem ).


RE: MyPaingAds - Noozer - 30-12-2015 10:37

(30-12-2015 10:29)madox91 napisał(a):  Nie odbieram, wszystko jest w porządku Wink Chciałem tylko pokazać szerszej publiczności mój twór. W sumie to pierwszy raz tworzę grupę i jestem bardzo ciekawy jakie będa wyniki i jak sam wypadnę w takiej roli.
tez jestem ciekawy czy ktos juz ma 1000 paczek ( ja mam o wiele mniej ), ale postanowiłem, ze będe reinwestował wszystko do marca 2016 roku ( bez wzgledu na to co sie będzie działo z programem ).

Mam taki sam plan Wink Może pomiędzy jakieś małe wypłatki, ale 100% reinwestycja będzie najlepsza ! Smile


RE: MyPaingAds - kernst - 30-12-2015 11:39

Jest na pewno jedna osoba która wchodzi niebawem na 9 plan Smile


RE: MyPaingAds - RafalEnde - 30-12-2015 13:48

Jak myślicie ile program jeszcze potrzyma?


RE: MyPaingAds - Noozer - 30-12-2015 13:53

(30-12-2015 13:48)RafalEnde napisał(a):  Jak myślicie ile program jeszcze potrzyma?

Ja myślę, że rok napewno potrzyma.
Potem zobaczymy jak się bedzie rozwijać Wink


RE: MyPaingAds - kernst - 30-12-2015 14:23

Również jestem tego zdania że postoi długo, widać to po tym jak admin się stara o wszystko zadbać, szkoda że Paypal tak mocno dał dupy i działa nam na szkodę w tym momencie blokując program na całe święta..


RE: MyPaingAds - Krechaman - 30-12-2015 16:24

Jakieś info co do PP? Smile


RE: MyPaingAds - Noozer - 30-12-2015 16:32

Update on Paypal Review (Reporting at MPA Server time 30th Dec, 04:20:00):
[1] We have been pushing Paypal for finishing the review and let us know the outcome and it is still not done yet because of the unavailability of their full team members. Therefore, we are still waiting in anxiety for the outcome of the review.
Meanwhile, I am asked to meet them in person for a discussion regarding the review on Monday at 2 pm.
So, I am expecting that they will conclude their review and let us know the outcome during that meeting. Hence, our waiting is extended until Monday, 4th Jan 2016.
[2] As of now we are not able to receive the funds, send the funds and withdraw the funds from Paypal account.
[3] As it is a major review and as we can not accept add funds and send payments through Paypal, we still close the Add funds and withdrawals with all other payment processors and everything will be resumed after we hear back from Paypal.
We are going through very tough situation now and hoping for the best so that we resume to normal operation as soon as possible. I thank everyone for your cooperation and understanding.
Regards,
Admin, MPA.
W skrócie :
1) PayPal nie posiada w tym momencie wszystkich członków ich zespołu,dlatego tyle czekamy.
Poprosili Admina programu o spotkanie 4 stycznia w poniedziałek, prawdopodobnie tego dnia PayPal zostanie znowu udostępniony.
2) Dopóki PayPal nie zostanie odblokowany wszystkie płatności i wypłaty zostają wstrzymane .



RE: MyPaingAds - Krechaman - 30-12-2015 16:52

(30-12-2015 10:20)elock napisał(a):  Jest to możliwe. Ja na razie mam 639 aktywnych

Ile Ci dziennie nalicza i za ile wbijałeś? Big Grin


RE: MyPaingAds - elock - 30-12-2015 18:12

Dziennie nabija mi coś około 40$ no i prowizja z poleconych. Wszedłem za 0 trafił mi się ładny polecony ....