Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - dariuszxdd - 28-12-2015 12:19

co do podatków, to musicie pójść do swoich US i się dokładnie dowiedzieć.
Ja rozliczam się już z procesora .
I muszę przez cały rok zsumować koszty ( w tym przypadku zakupione usługi reklamowe Adpacki) To jest przykład dla ludzi co zarabiają w Programach typu: Revenue Sharing

następnie sumuję przychód ( to co wypłaciłem na procesor)

I wtedy Przychód - Koszt = Dochód i ten dochód podatuję pamiętajmy że mamy ok 3000 zł kwoty wolnej od podatku, jednak najlepiej rozliczać się z każdych operacji.
Jeżeli masz dochód przekroczy kwotę wolną od podatku to wtedy płacimy podatek.

Tak jak mówię najlepiej pójść do swojego US i się dowiedzieć dokładnie Smile
W Polsce bywa to różnie i US mogą inaczej to z interpretować, jedni będą mniej płacić a jedni więcej. Czasami US powie że można rozliczać się z Banku dopiero ( jest to rzadkie) a jedni mówią że już z procesora.


RE: MyPaingAds - kernst - 28-12-2015 12:36

Dzięki Dariusz, czyli u Ciebie jest to co wypłacisz - to co zapłacisz (wpłata na program) = dochód do opodatkowania? Czyli jeżeli wypłaciłem 210$, ale wpłaciłem 500$ to wg. Twojego US nie mam dochodu? Dobrze to rozumiem? Big Grin


@skibaxd Nie łap ich, zachęć ich do współpracy z Tobą Smile Póki sam nie zarobisz w programie będzie Ci ciężko kogoś zaprosić do współpracy bo jak? Na to trzeba cierpliwości pracy. Ale głowa do góry! Keep doing! Smile


PS. Chwilowo z powodu prac technicznych, niemożliwe jest dokonanie wpłat przez kilka kolejnych godzin Smile


RE: MyPaingAds - pixel21 - 28-12-2015 16:24

Opłaca wchodzić powiedzmy kwotą 300 zł na ten moment? Jak waszym zdaniem trzyma się strona, warto reinwestować powiedzmy do 300 paczek ?


RE: MyPaingAds - WrongWay - 28-12-2015 16:33

Pewnie, że się opłaca, sam wchodziłem z podobną i po dwóch tygodniach naliczenia ok. 10$ na dzień Smile


RE: MyPaingAds - Noozer - 28-12-2015 16:38

(28-12-2015 16:24)pixel21 napisał(a):  Opłaca wchodzić powiedzmy kwotą 300 zł na ten moment? Jak waszym zdaniem trzyma się strona, warto reinwestować powiedzmy do 300 paczek ?

Jak najbardziej się opłaca, wysłałem PW Smile


RE: MyPaingAds - volit - 28-12-2015 16:49

Witam, również chciałbym rozpocząć zarabianie w tym programie, ile czasu potrzeba aby Adpack osiągnął maksymalny zysk?


RE: MyPaingAds - WrongWay - 28-12-2015 17:17

(28-12-2015 16:49)volit napisał(a):  Witam, również chciałbym rozpocząć zarabianie w tym programie, ile czasu potrzeba aby Adpack osiągnął maksymalny zysk?

Na chwilę obecną ok. 30 dni w przypadku packów z planu pierwszego.


RE: MyPaingAds - bartus2278 - 29-12-2015 08:31

pixel21 i volit poszły wiadomości PW odnośnie MPA Smile


RE: MyPaingAds - Leos2011 - 29-12-2015 09:19

Kurde, może trochę głupie pytanie zadam: czy ktoś z Was doczytał w regulaminie, żeby nie było tak jak z HQRevshare, że ak program padnie to ciężko będzie odzyskać kasę zakładając spór na PayPal? Chodzi o to, czy admin się tak dobrze zabezpieczył jak ten z HQR?


RE: MyPaingAds - SkagGully - 29-12-2015 11:21

a co z tymi wypłatami na pp? Bo zleciłem w wigilię i po dziś dzień ciągle jest pending.