Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyPaingAds - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: MyPaingAds (/Temat-MyPaingAds-119735)



RE: MyPaingAds - osk4rr - 22-12-2015 20:48

(22-12-2015 19:48)jupp82 napisał(a):  Heh ale niektorzy sie rozpisali Big Grin Gwoli wytlumaczenia Ewakuacja dotyczyla wlozonego wkladu. Sam wlasnie zastanawiam sie jak obejsc ten podzial. Mysle ze najlepiej wyplacic wklad a nastepnie zbierac do wyplaty. Ale Ktos moze mi udzielic info ile wynosi limit jednorazowej wyplaty? Wybaczcie ale jestem w trasie i mam tylko fona.

Tapnięte....

Rozpisali się bo program jest w dobrej kondycji i widać, że admin się bardzo stara co zawsze podkreślam Smile

Możesz zawsze wypłacić 195% wkładu i potem trochę zreinwestować i dopiero po tym wypłacać, ale to już jak kto woli. Sam się zastanawiam jak to jest przypuszczalnie:
Wpłaciłem 100$ i wypłaciłem 205$ czyli jestem w pool 1. Dopłacę teraz 50$ i wrócę do pool 2? Wydaje mi sie ze tak Big Grin


RE: MyPaingAds - WrongWay - 22-12-2015 20:54

Najprawdopodobniej tak to właśnie działa, no ale tu trzeba poczekać, aż ktoś to sprawdzi Smile Ja jestem w pool 2 i za prędko się nigdzie z niego nie ruszam.


Odp: MyPaingAds - jupp82 - 23-12-2015 21:00

Udayowi czesciowo zablokowali konto Paypal info z grupy na FB.

Tapnięte....


RE: MyPaingAds - WrongWay - 23-12-2015 22:35

Zablokowali? Jemu czyli? Adminowi czy ogólnie z wypłacalnością są jakieś problemy? I co to znaczy częściowo? Przecież nie tak dawno PP przeszedł kolejną weryfikację na MPA, no way...


RE: MyPaingAds - Noozer - 23-12-2015 22:38

-2015-12-23 Update: Our Paypal Account is Currently limited and during this period we are not able to send the payments using the same. Please continue to submit the withdrawal requests and we will process them as soon as the limit in our account is lifted. Thanks.

Spokojnie, nie ma co się martwić Smile


RE: MyPaingAds - WrongWay - 23-12-2015 22:42

Czyli nic poważnego wychodziłoby... Dzięki Smile


RE: MyPaingAds - kernst - 23-12-2015 22:49

Paypal dba o nasze bezpieczeństwo i robi częste weryfikacje blokując mu środki na koncie na wypadek gdyby coś się nie zgadzało Smile


RE: MyPaingAds - osk4rr - 23-12-2015 23:30

(23-12-2015 22:49)kernst napisał(a):  Paypal dba o nasze bezpieczeństwo i robi częste weryfikacje blokując mu środki na koncie na wypadek gdyby coś się nie zgadzało Smile

Dzięki dbaniu o nasze "bezpieczeństwo", Paypal bardzo często pozbawia życia programy jak na przykład VenturePlugTraffic, gdzie Paypal też dla "bezpieczeństwa" zablokował adminowi środki na koncie.

Co do MPA to takie sytuacje zdarzały się już wcześniej. Ale Uday bezproblemowo przechodził weryfikację Paypal dlatego nie ma co się martwić Smile


RE: MyPaingAds - kernst - 23-12-2015 23:51

Skoro tam admin tego nie przeszedł znaczy że chciał oszukać niebawem użytkowników, dlatego upadło i uchroniło kolejne osoby od wtopy Smile


RE: MyPaingAds - geps4 - 24-12-2015 20:49

Chciałbym wejść do programu za jakieś 30 dolców. Opłaca się jeszcze?

Lepiej kupić jedną paczkę 30$ czy 30 x 1$?