Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie dochodzi SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: Nie dochodzi SMS (/Temat-Nie-dochodzi-SMS-119436)



Nie dochodzi SMS - chomik3 - 13-08-2015 12:22

Tak z ciekawości chciałem zobaczyć jaki SMS dostają użytkownicy i w pierwszym z brzegu programie z subskrypcja podałem swój numer telefonu... I tak czekam godzinę i nie dochodzi nic.

Co jest kurde? Wink


RE: Nie dochodzi SMS - rafalek110395 - 13-08-2015 12:27

No przyhcodzi ci to ze straciles kase z konta ahha xd


RE: Nie dochodzi SMS - chomik3 - 13-08-2015 12:30

hahahahahahaha, dawno się tak nie uśmiałem!! LOL xD !!!!111!!1!!!!one!!

Jakbyś był w temacie, to wiedziałbyś, że przy subskrypcji po podaniu numeru na tela dochodzi kod, który trzeba przepisać na stronie. Dopiero po wpisaniu kodu pobierana jest kasa. Tak więc sprawdzenie nic mnie nie kosztowało.


RE: Nie dochodzi SMS - Mercz - 13-08-2015 13:10

Blokada smsow premium.


RE: Nie dochodzi SMS - chomik3 - 13-08-2015 13:12

A ktoś może powie, o jakiej treści SMS dochodzi?


RE: Nie dochodzi SMS - Leaders - 13-08-2015 15:39

Niektórzy mają zablokowane usługi premium w telefonach, szczególnie często jest to spotykane przy abonamencie - w salonach często blokują od razu takie coś, żeby nie musieć później rozwiązywać problemów ludzi, którzy przychodzą do ich salonu, że ich obciążyło i czemu mają płacić więcej niż w umowie Smile

Inna możliwość: opóźnienia bezpośrednio u Operatora.


RE: Nie dochodzi SMS - Pasza dla konia - 13-08-2015 15:54

w subach przychodzi informacja o kosztach i kod sms, a w premium po prostu jak wyslesz sms to kod i podziękowanie za skorzystanie z usługi Smile


RE: Nie dochodzi SMS - chomik3 - 14-08-2015 16:10

Już sprawdziłem na nowym starterze. A jak wyglądają kolejne SMSy z subskrypcji? Też jest info o kosztach czy po prostu przychodzi jakiś tarot, dowcip czy coś?