Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adres strony dawać z myślnikiem, czy bez jeżeli mam daną niszę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Adres strony dawać z myślnikiem, czy bez jeżeli mam daną niszę? (/Temat-Adres-strony-dawac-z-myslnikiem-czy-bez-jezeli-mam-dana-nisze-119383)



Adres strony dawać z myślnikiem, czy bez jeżeli mam daną niszę? - WuJeKuBa - 12-08-2015 15:12

Witam Serdecznie! Jeżeli zakładam stronę pod daną niszę np. moja nisza to "zarabianie w internecie", to lepiej dać adres zarabianiewinternecie.com, czy zarabianie-w-internecie.com ? Jeżeli chodzi o pozycję w google tej właśnie niszy. Dajcie znać Wink Pzdr!


RE: Adres strony dawać z myślnikiem, czy bez jeżeli mam daną niszę? - prelude - 12-08-2015 15:13

nie ma to żadnego znaczenia


RE: Adres strony dawać z myślnikiem, czy bez jeżeli mam daną niszę? - WuJeKuBa - 12-08-2015 15:16

ok dzięki Wink


RE: Adres strony dawać z myślnikiem, czy bez jeżeli mam daną niszę? - wasia90 - 12-08-2015 18:30

przede wszystkim .pl a nie.com


RE: Adres strony dawać z myślnikiem, czy bez jeżeli mam daną niszę? - adios123 - 12-08-2015 20:22

zarabianiewinternecie.com lepiej wygląda. To jest nisza worldwide? Jeśli tak to zostaw .com, jeśli targetowana pod pl to .pl.


RE: Adres strony dawać z myślnikiem, czy bez jeżeli mam daną niszę? - nitram - 12-08-2015 21:13

Teoretycznie nie ma znaczenia ale jednak lepiej jest jakstrona nie ma kresek -


RE: Adres strony dawać z myślnikiem, czy bez jeżeli mam daną niszę? - Lotheo - 12-08-2015 21:35

Ja uważam, że efekt wizualny jest najważniejszy. Nie każdy będzie miał ochotę literować adresu i rozkminiać, co to za strona. Musi być schludnie i estetycznie. zarabianiewinternecie.com - jest za długim adresem jak dla mnie i słabo to wygląda.


RE: Adres strony dawać z myślnikiem, czy bez jeżeli mam daną niszę? - WuJeKuBa - 12-08-2015 21:54

ok, dzięki Wink


RE: Adres strony dawać z myślnikiem, czy bez jeżeli mam daną niszę? - Damkofr - 12-08-2015 22:18

Z myslnikami odrazu wiadomo jakie wyrazy składają się na adres witryny, ja bum dał myslniki