Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - konto firmowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal - konto firmowe (/Temat-PayPal-konto-firmowe-119353)

Strony: 1 2


RE: PayPal - konto firmowe - Obywatel - 11-08-2015 20:51

[Obrazek: Untitled.jpg]

Aby mieć "Paypal business account", nie musisz mieć działalności gospodarczej. W opcjach, musisz wybrać, do czego Ci konto "biznes", i jest coś w stylu, "handel bez działalności", nie pamiętam jak to było, gdy otwierałem.
Odnośnie limitów, jak będziesz się zbliżał do limitu, dostaniesz kilka monitów, ostrzegających przed przekroczeniem limitu. Wystarczy podesłać dokumenty weryfikujące tożsamość, i adres.
Posiadam dwa konta paypal, "personal", oraz "business". Oba bez limitów.


RE: PayPal - konto firmowe - siwrus1231 - 11-08-2015 22:35

(11-08-2015 20:03)twardy napisał(a):  To zalezy z jakiego powodu Cie zablokuja, co my jakies wrozki jestesmy? Jak zaczniesz sie zblizac do tego limitu to dostaniesz bloka, dopoki nie podeslesz dowodu i rachunku jakiegos, nie bedziesz mogl wyplacac/placic.

Nie ale jak widać kolega Obywatel umiał wyjaśnić co i jak.
Dzięki za konkretną odpowiedź i pozdrawiam Jerk2


RE: PayPal - konto firmowe - andrzej201 - 10-06-2018 23:25

Wybaczcie za odkopanie. Miałem konto prywatne i środki zablokowali mi na dwa miesiące, potem kasa była stopniowa odblokowywana.
Dotyczyło to konta prywatnego. Rozumiem, ze firmowe bedzie tak samo wygladac nie maajac DG


RE: PayPal - konto firmowe - Xanter98 - 11-06-2018 01:21

Po prostu potwierdź konto dowodem.


RE: PayPal - konto firmowe - andrzej201 - 12-06-2018 07:19

(11-06-2018 01:21)Xanter98 napisał(a):  Po prostu potwierdź konto dowodem.

Tak, ale to był inny komunikat. typu "Blokujemy Twoje środki na koncie, w celu sprawdzenia czy nie będzie żadnych zgłoszeń od kupujących - sprawdzimy czy wszystko jest dobrze". Komunikat bardzo beszczelny. Dlatego rozważam konto firmowe bez firmy. Nie wiem czy ma sens, ale jest opcja na osobe fizyczną. Chce po prostu uniknąć takiej sytuacji jak miała kiedyś miejsce.


RE: PayPal - konto firmowe - Xanter98 - 12-06-2018 11:19

Wyplacaj codziennie Tongue


RE: PayPal - konto firmowe - twardy - 12-06-2018 11:21

Paypal moze Ci bloknac konto kiedy chce i za co chce, konto firmowe tutaj nie ma nic do rzeczy. Obawiam sie, ze przy pierwszym lepszym bloku moga zazadac papierow potwierdzajaych prowadzenie przez Ciebie dzialalnosci.