Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - konto firmowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal - konto firmowe (/Temat-PayPal-konto-firmowe-119353)

Strony: 1 2


PayPal - konto firmowe - siwrus1231 - 11-08-2015 19:12

Witam. Założyłem konto firmowe na PayPalu nie posiadając DG. Dadzą mi bana? Nie pytali o NIP, REGON czy tym podobne to nie wiem co to za "konto firmowe"


RE: PayPal - konto firmowe - AnnaKa - 11-08-2015 19:15

Wszystko zależy od transakcji jakie będziesz przeprowadzał


RE: PayPal - konto firmowe - siwrus1231 - 11-08-2015 19:16

Chciałbym sprzedawać produkt wykorzystując przycisk "Kup teraz". Nie rozumiem idei "konta firmowego" na PayPalu. To jest tak, że ja, jako osoba fizyczna moge je założyć?


RE: PayPal - konto firmowe - AnnaKa - 11-08-2015 19:17

Konto paypal ma limity które jeśli przekroczysz Twoje środki zostaną zamrożone do momentu wyjaśnienia ich pochodzenia. Jeśli nie przedstawisz wtedy dowodów tj. papiery firmowe, rachunki itd. Jest bardzo duże prawdopodobieństwo że Twoje konto zostanie zablokowane a środki zwrócone klientom.


RE: PayPal - konto firmowe - siwrus1231 - 11-08-2015 19:18

Są gdzieś informacje, jakie to limity?
A mógłbym sprzedawać w ten sposób jako osoba fizyczna na PayPalu?


RE: PayPal - konto firmowe - AnnaKa - 11-08-2015 19:21

siwrus1231 limitem może być nawet 200-300 zł na jednorazowej transakcji.
Mi ich bot wyłapał transakcję jak kolega kupował auto i wysłał mi pieniądze na paypalu a ja mu dałem kasę i środki zostały zablokowane wtedy musieliśmy przedstawiać oboje różne dokumenty między innymi zdjęcia dowodu itd.

Ja osobiście odradzam prowadzenie biznesu bez działalności. Prędzej czy później i tak będziesz musiał się zdecydować na DG a ja podpowiem by było to prędzej niżeli później.


RE: PayPal - konto firmowe - siwrus1231 - 11-08-2015 19:25

Mam bardzo dobrą niszę, real content, nie ma jej nigdzie ale czy wypali? Wolałbym jednak najpierw spróbować czy wyjdzie, a dopiero potem myśleć nad działalnością.

Teraz doczytałem na PP:

"Powiąż rachunek bankowy, podnieś limity początkowe skonfigurowane dla konta PayPal i skorzystaj z wielu innych opcji.
Początkowe limity konta:
Limit otrzymywania/rok: 10 507,10 PLN"

Coś mały ten limit...


RE: PayPal - konto firmowe - twardy - 11-08-2015 19:27

Ten limit jest bez werfikacji dowodem/rachunkiem. Potem limit znika jak sie zweryfikujesz.


RE: PayPal - konto firmowe - siwrus1231 - 11-08-2015 19:29

Kurde, no mam nadzieje, że nie będzie żadnych problemów. Jak mi PP zablokują to już klapa kompletna bo chyba nie da rady potem go odblokować?

[Obrazek: Beztytulu_wqwxenr.png]


RE: PayPal - konto firmowe - twardy - 11-08-2015 20:03

To zalezy z jakiego powodu Cie zablokuja, co my jakies wrozki jestesmy? Jak zaczniesz sie zblizac do tego limitu to dostaniesz bloka, dopoki nie podeslesz dowodu i rachunku jakiegos, nie bedziesz mogl wyplacac/placic.