Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie mogę podpiąć konta bankowego pod PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Nie mogę podpiąć konta bankowego pod PayPal (/Temat-Nie-moge-podpiac-konta-bankowego-pod-PayPal-119242)



Nie mogę podpiąć konta bankowego pod PayPal - RainbowDash - 10-08-2015 11:28

Nie mogę podłączyć drugiego konta bankowego pod moje konto PayPal, pierwsze konto z PKO podłączyłem bez problemu, natomiast konta z ING nie mogę w żaden sposób połączyć, otrzymuję komunikat "Sorry, we are not able to process your request. Please try again later."

W nazwie banku podaję ING Bank Śląski S.A, iban to PLXXX...

Wie ktoś może o co chodzi?


RE: Nie mogę podpiąć konta bankowego pod PayPal - pixel21 - 10-08-2015 12:43

A może nazwa to ING Bank Slaski S.A ? Bez polskich znaków ? nie znam sie ale może przez to jest problem.


RE: Nie mogę podpiąć konta bankowego pod PayPal - twardy - 10-08-2015 13:20

Podejrzewam, ze w nazwie banku mozesz wpisac byle co, wazne zeby numer konta byl prawidlowy. Sprobuj moze pozniej dodac albo nawet jutro, paypal miewa czasami jakies problemy.


RE: Nie mogę podpiąć konta bankowego pod PayPal - RainbowDash - 11-08-2015 09:41

Bez polskich znaków też nie działa, od około dwóch tygodni mam ten problem.


RE: Nie mogę podpiąć konta bankowego pod PayPal - mikuss - 11-08-2015 09:50

(11-08-2015 09:41)RainbowDash napisał(a):  Bez polskich znaków też nie działa, od około dwóch tygodni mam ten problem.

zadzwoń na infolinię paypal, po to jest by pomóc w rozwiązywaniu problemów


RE: Nie mogę podpiąć konta bankowego pod PayPal - RainbowDash - 11-08-2015 14:01

Okazało się, że pomimo tego iż wyskakuje mi ten komunikat konto jest podłączone i w pełni sprawne /błąd paypala Smile

Temat do zamknięcia


RE: Nie mogę podpiąć konta bankowego pod PayPal - fercypia - 11-08-2015 14:13

Miałam identyczny problem Smile
Zadzwoniłam na infolinię PP, i co się dowiedziałam?
Że moje konto bankowe jest podłączone do innego konta PP, jakiegoś mężczyzny... Wink
Musiałam przesłać im skan dowodu i fragment wyciągu z banku, gdzie widnieje mój numer konta.
Teraz muszę czekać, aż odepną to konto, od tamtego PP, i podłączą pod mój.. Smile