Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Mumminosa :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Mumminosa :) (/Temat-Dziennik-pracy-Mumminosa-119230)

Strony: 1 2 3


Dziennik pracy Mumminosa :) - mumminos - 10-08-2015 01:03

Heja banana Big Grin witam forumowicze. Ciężko było mi się zabrać do założenia swojego dziennika ale wydaje mi się że zmotywuje mnie on do pracy bo leniuch ze mnie straszny :> zauważyłem,że gdybym tylko chciał wyciągał bym nawet ładne hajsy - pomysł jest , czas jest. Jak na razie Do tej pory udało mi się zarobić ok. 4 koła złociszy dzięki naszemu kochanemu ZC Big Grin . Lecę twardo z subskrypcjami/premium sms, serwisy z których korzystam to HotCash, LeadSales i LeadMore. Cel? Stabilny automat, potrzebuje stałego dochodu, oczywiście dzięki ciężkiej (umysłowej Big Grin) pracy. Do tej pory trzymałem się tylko i wyłącznie Facebooka, jednak od dziś wdrążyłem swoją nową nisze na której konwersja jak dla mnie jest jak najbardziej OK [71UV/5 LEAD] (niżej screen)

[Obrazek: 7r38eovaghst_t.jpg]

+ założyłem bloga ze spisem "konkursów" z serwisu LeadSales oraz go promuje Big Grin co do zakładania stron/pozycjonowania blogów itp jestem KOMPLETNIE zielony, także proszę - nie śmiejcie się gdy usłyszycie ze nie wiem do końca co do są pojęcia "wordpress" albo "SEO", niedługo będę miał troszkę czasu więc o tym poczytam. Zarabiać mam też zamiar na swoich fanpage, są niestety "Wymarłe" i trzeba będzie je ciut ożywić, dam im pare dni, powstawiam regularnie posty i będzie elegancko Jerk2


Cele na SIERPIEŃ:
-500zł w miesiąć
-20zł dziennie 4


Dzień 1 - początki, początki, początki Sad Xpokerface
09.08.2015r
LeadMore , tutaj niestety mało UV ze względu na to że nie miałem zbytnio czasu na promowanie niszy.

[Obrazek: qr0a22uet1bn_t.jpg]

HotCash (na tym serwisie bede promował tylko program Artykuły)
[Obrazek: n4ublchwd5fn_t.jpg]

LeadSales (tutaj będe promował konkursy - iPhone6,Galaxy S6, CS:GO)
[Obrazek: 1xuyve19sz7j_t.jpg]
Niestety - 0 leadów.


Dziś zarobiłem: 0zł/20zł
W tym miesiącu zarobiłem: 122 zł


/edit: Ktoś wie jak zrobić żeby obrazki były większe? Smile


RE: Dziennik pracy Mumminosa :) - LeadSales - 10-08-2015 12:28

Powodzenia Wink


RE: Dziennik pracy Mumminosa :) - woffer - 10-08-2015 14:18

Powodzenia!


RE: Dziennik pracy Mumminosa :) - mumminos - 10-08-2015 23:34

Niestety celu dziennego nie osiągnałem, było blisko. Ale i tak dobrze ze coś wpadło Smile!


LeadMore
[Obrazek: leadmore.jpg]


HotCash
[Obrazek: hotcash.jpg]



LeadSales (0 leadów)
[Obrazek: leadsales.jpg]

Dziś zarobiłem: 18,60zł/20zł
W tym miesiącu zarobiłem: 140 zł



Ktoś ma jakieś pomysły aby ożywić fanpage? Przy obrazkach motywacyjnych/demotywatorach zasięg posta wynosi 100-200 i posiada 2-3 lajki. :/


RE: Dziennik pracy Mumminosa :) - MoneyMachine - 10-08-2015 23:52

Ładnie Ci idzie, cel dzienny prawie osiągnięty Wink
Najważniejsze to nie tracić motywacji, widzę, że masz zapał i bardzo dobrze, czasami jak brak Ci kopa to popatrz w galerie/temat "Ile dziś zarobiłeś" mi pomaga oglądanie hajsu impreza. Poszerzaj swoją wiedzę o SEO i tworzeniu stron to Ci wyjdzie na dobre, nie tylko w sub Wink
Życzę powodzenia w dalszych zarobkach, trzym się Smile
PS: Dodawaj regularnie posty na FB, najlepiej sobie je planuj na cały dzień przez opcję FB jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie, wtedy nie musisz w ciągu dnia zajmować się dodawaniem postów tylko działasz coś innego. I nie demotywuj się bo raczej w ciągu 2 dni FP bardzo nie ożyją, też tak miałem Wink


RE: Dziennik pracy Mumminosa :) - mumminos - 11-08-2015 00:35

(10-08-2015 12:28)LeadSales napisał(a):  Powodzenia Wink

Dziękuje serdecznie Big Grin


(10-08-2015 14:18)woffer napisał(a):  Powodzenia!

Dzięki Big Grin

(10-08-2015 23:52)MoneyMachine napisał(a):  Ładnie Ci idzie, cel dzienny prawie osiągnięty Wink
Najważniejsze to nie tracić motywacji, widzę, że masz zapał i bardzo dobrze, czasami jak brak Ci kopa to popatrz w galerie/temat "Ile dziś zarobiłeś" mi pomaga oglądanie hajsu impreza. Poszerzaj swoją wiedzę o SEO i tworzeniu stron to Ci wyjdzie na dobre, nie tylko w sub Wink
Życzę powodzenia w dalszych zarobkach, trzym się Smile
PS: Dodawaj regularnie posty na FB, najlepiej sobie je planuj na cały dzień przez opcję FB jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie, wtedy nie musisz w ciągu dnia zajmować się dodawaniem postów tylko działasz coś innego. I nie demotywuj się bo raczej w ciągu 2 dni FP bardzo nie ożyją, też tak miałem Wink

Tak właśnie jest, przychodzi godzina taka jak ta i planuje sobie posty na 10,14,18 i 22 Smile. Jak tylko będę miał troszkę więcej czasu to poczytam. Obecnie pracuje i robię nadgodziny ale przyjdzie weekend to się za to wezmę. Dzięki wielkie Smile


RE: Dziennik pracy Mumminosa :) - mumminos - 11-08-2015 23:10

Dzisiaj niestety lipa ;c cel dzienny nie osiągnięty, czekam aż ożywia się fan page (ktos ma pomysł jakie posty dodawać, ile i o ktorej godzinie? Dodaje obrazki motywacyjne oraz takie ze strony http://www.temysli.pl). Weekend blisko wiec będę mógł poświecić czas na lekturę o pozycjonowaniu bloga.


[Obrazek: hotcash.jpg]

[Obrazek: leadmore.jpg]

[Obrazek: leadsales.jpg]


Dziś zarobiłem: 7zł/20zł
W tym miesiącu zarobiłem: 147 zł


RE: Dziennik pracy Mumminosa :) - mumminos - 13-08-2015 16:26

Wczoraj niestety też nic nie wpadło, zero leadów... ale nie trace motywacji. Może dziś coś mnie zaskoczy, nie wiadomo.

W tym miesiącu zarobiłem: 147 zł


RE: Dziennik pracy Mumminosa :) - milosz998 - 13-08-2015 21:26

Smile Ciekawie.

Jak promujesz artykuły? Spamem? Smile


RE: Dziennik pracy Mumminosa :) - mumminos - 13-08-2015 21:41

niesstety tak.