Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobry system lojalnościowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dobry system lojalnościowy (/Temat-Dobry-system-lojalnosciowy-119073)



Dobry system lojalnościowy - eisxd - 07-08-2015 09:45

Siemanko.
Generuje wysokie obroty, w sportingbet jak do tej pory spotkałem się z najlepszym systemem nagradzania użytkowników. Co miesiąc byłem w "Premium Club" posiadając 80-150 tysi. punktów. Co dawalo mi w rozliczeniu łącznie ze wszystkimi premiemi, bonusami, promocjami ok 4000-5000 zł. Do tego vip manager to mega pozytywny gość, niejednokrotnie dostawałem na własną proźbę 500 zł bonusu dobrej woli. Wszystko się zmieniło po wprowadzeniu nowego systemu premiowania z miesiecznego na tygodniowy. Sporo na tym straciłem. W Bet365 50 zł bonusu lojalnościowego przy tak wysokich premiach to kpina! Znacie jakąś alternatywę gdzie jest podobny system punktowania aktywności ? Zależy mi również, na dobrze rozwiniętch zakładach "live" głownie koszykówka i tenis.


RE: Dobry system lojalnościowy - szczygielek - 07-08-2015 18:40

a o jakim systemie mowa, bo nie wyłapałem?


RE: Dobry system lojalnościowy - gieldowiec - 08-08-2015 13:31

za obrót kasą mu chodzi u buka. generalnie większość ma to gdzieś. ale szukaj, moze cos znajdziesz


RE: Dobry system lojalnościowy - Kurus92 - 08-08-2015 13:43

Bet365 z tego co słyszałem sypie też oddzielnymi promocjami do takich kont,typu ,,bonus od wpłaty" ale nie taki,jak dla każdego konta Wink


RE: Dobry system lojalnościowy - eisxd - 09-08-2015 11:53

(08-08-2015 13:43)Kurus92 napisał(a):  Bet365 z tego co słyszałem sypie też oddzielnymi promocjami do takich kont,typu ,,bonus od wpłaty" ale nie taki,jak dla każdego konta Wink

Masz racje ale niestety są to niskie kwoty. Zostanę chyba jednak przy sportingbet, a nikt się nie orientuje jak sytuacja wygląda w bwin? Tam też się zbierało jakieś punkty, które można było wymieniać w sklepie.


RE: Dobry system lojalnościowy - szczygielek - 09-08-2015 18:54

z tego co wiem w comeon można punkty wymieniac, jeśli będziesz chetny na rejestracje napisz Wink podeśle reffa a jakoś sie odwdzięcze za to Wink


RE: Dobry system lojalnościowy - daniel900 - 11-08-2015 17:32

mi dzis zwrocili w sporting bet 47zl za aktywnosc, to mi sie podoba Tongue


Dobry system lojalnościowy - Artinesse - 25-02-2018 14:47

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.