Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Sposób na najbardziej stabilne konta na facebook'u - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Sposób na najbardziej stabilne konta na facebook'u (/Temat-Sposob-na-najbardziej-stabilne-konta-na-facebook-u-119036)

Strony: 1 2 3


RE: Sposób na najbardziej stabilne konta na facebook'u - patulsky1337 - 06-08-2015 19:43

Potwierdzam... kiedyś jak dostałem bana na dość dobre konto na fb to się wkurzyłem i dla jaj pobrałem zdjęcie dowodu osobistego z google ( jakiś randomowy) i wszystko w nim pokresliłem w Paincie Big Grin Tak że nic nie było widać, nawet zdjęcia...

... następnego dnia rano konto odbanowane.


RE: Sposób na najbardziej stabilne konta na facebook'u - EpicBlank - 06-08-2015 20:06

Z tego co ludzie mi piszą, przechodzi wszystko, ziemniaki, ciągniki, traktory... Big Grin


RE: Sposób na najbardziej stabilne konta na facebook'u - Krissu - 08-08-2015 08:28

I jak tam, przechodzą Wam te weryfikacje? Smile


RE: Sposób na najbardziej stabilne konta na facebook'u - EpicBlank - 08-08-2015 16:53

Wczoraj przeszła mi weryfikacja na kolejne konto, ale niech sie inni wypowiedzą Big Grin


RE: Sposób na najbardziej stabilne konta na facebook'u - supercola - 08-08-2015 17:20

Mi nie poszło niestety Tongue


RE: Sposób na najbardziej stabilne konta na facebook'u - Pasza dla konia - 09-08-2015 00:25

Bede innowacyjny i przesle zdjecie piesela. Dzieki za poradniczek, moze uda mi sie odbanowac zaplecze


RE: Sposób na najbardziej stabilne konta na facebook'u - Nikodemv2 - 09-08-2015 01:25

[Obrazek: image.jpg]
Czas to sprawdzićJerk


RE: Sposób na najbardziej stabilne konta na facebook'u - EpicBlank - 09-08-2015 01:26

Nie przeginajcie panowie Big Grin
Pamiętajcie, jeśli naprawdę wam zależy na jakim koncie, to warto sie wysilić i wpisać ten "#dowodzik" w google i chwilke poszukać ^^


RE: Sposób na najbardziej stabilne konta na facebook'u - xDesinx - 09-08-2015 15:07

Dopiero dzisiaj dowiaduje się o takim sposobie, oczywiscie dzięki - zaraz skorzystam. Tyle kont poszło na marne z tą weryfikacją z dowodem ;/


RE: Sposób na najbardziej stabilne konta na facebook'u - supercola - 09-08-2015 15:09

(09-08-2015 01:26)EpicBlank napisał(a):  Nie przeginajcie panowie Big Grin
Pamiętajcie, jeśli naprawdę wam zależy na jakim koncie, to warto sie wysilić i wpisać ten "#dowodzik" w google i chwilke poszukać ^^

Odrzucają mi ^^ Normalny taki, piszą że się nie zgadza Sad