Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zlecę napisanie odwołania do banku w sprawie pożyczki. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zlecę napisanie odwołania do banku w sprawie pożyczki. (/Temat-Zlece-napisanie-odwolania-do-banku-w-sprawie-pozyczki-119004)



Zlecę napisanie odwołania do banku w sprawie pożyczki. - misiaczek25 - 06-08-2015 08:42

Witam, sprawa wygląda tak. W grudniu ubiegłego roku zmarł mój ojciec.
Ojciec miał w kilku bankach pożyczki ubezpieczone, części z nich została pokryta przez ubezpieczyciela.
Ostatnia pożyczka wzięta w SKOKU nie zostanie pokryta przez ubezpieczyciela i bank otrzymała odmowę.
Chcielibyśmy się teraz od tej odmowy jakoś odwołać ale nie za bardzo wiemy jak takie pismo ma wyglądać.
Może jest ktoś kto takie sprawy załatwiał i dałby radę pomóc.
Oczywiście za pomoc płacę 20zł.
W razie pytań zapraszam na GG 13758344 lub PW.

Pozdrawiam


RE: Zlecę napisanie odwołania do banku w sprawie pożyczki. - mikuss - 06-08-2015 09:07

(06-08-2015 08:42)misiaczek25 napisał(a):  Ostatnia pożyczka wzięta w SKOKU nie zostanie pokryta przez ubezpieczyciela i bank otrzymała odmowę.
Chcielibyśmy się teraz od tej odmowy jakoś odwołać ale nie za bardzo wiemy
Pozdrawiam

pierwsze poszukajcie umowy kredytu a wraz z nią powinny być ogólne warunki ubezpieczenia tegoż kredytu.
Znając skok i formy ubezpieczenia to jeśli tato nie rozszerzył sobie by ubezpieczenie obejmowało na wypadek śmierci to ubezpieczenie tego kredytu nie obejmuje i odwołanie nie da nic, gdyż standardowe ubezpieczenie kredytów w skok to na wypadek utraty pracy, zdrowia a opcja na wypadek śmierci jest dodatkową i podwyższa znacząco składkę z czego wielu ezygnuje


RE: Zlecę napisanie odwołania do banku w sprawie pożyczki. - misiaczek25 - 06-08-2015 09:14

Hmmmm w piśmie od ubezpieczyciela które otrzymał tylko bank (nie wiem dlaczego do nas nie doszło) piszę że tato przed podpisaniem pożyczki leczył już się na nadciśnienie i prawdopodobnie przez to nastąpił zgon.
Ale lekarz stwierdzający zgon który przyjechał do domu napisał coś takiego: Przyczyna zgonu nieznana, zatrzymanie krążenia i oddychania.
Odwołać chcemy się ponieważ nigdzie nie pisze że tato zmarł na nadciśnienie...


RE: Zlecę napisanie odwołania do banku w sprawie pożyczki. - mikuss - 06-08-2015 09:43

w takiej sytuacji poszukałbym adwokata specjalizującego się w takich sprawach tzn ubezpieczenia i odszkodowania
zawsze można powalczyć tylko by mieć pewność, że są szanse i adwokat się będzie starać zaproponować % z tego co "wywalczy" bo jak się zgodzicie na jego stawke to może być różnie


RE: Zlecę napisanie odwołania do banku w sprawie pożyczki. - prelude - 06-08-2015 09:47

naprawdę...ile razy można to pisać (i nie jest to złośliwe)...po 1 to nie jest forum, na którym uzyskasz konkretną pomoc o tej tematyce. Takim forum jest forumprawne.org . Po 2 porada u adwokata (czasami nawet z pismem) 50-100zł ... i na pewno warto to zapłacić, ALE można trafić niestety na takiego adwo co przyjmie Was między sik a pryk tzn, w biegu i na odwal się. Najpierw opisałbym konkretnie tą sytuację na forumprawne.org , zobaczył co mają do powiedzenia i nawet napisał z jakiego miasta jesteście to może ktoś się konkretnie zgłosi z pomocą.


RE: Zlecę napisanie odwołania do banku w sprawie pożyczki. - misiaczek25 - 06-08-2015 20:37

Już tam pisałem i nic :-(


RE: Zlecę napisanie odwołania do banku w sprawie pożyczki. - ShuQi - 06-08-2015 20:58

@[misiaczek25]

Myślę że będę Ci w stanie pomóc, lecz na pewno nie zrobię tego za kwotę 20 złotych.

Skoro masz GG, możemy omówic tam szczegóły.

Mój numer gadu-gadu: 2875757


RE: Zlecę napisanie odwołania do banku w sprawie pożyczki. - chomik3 - 13-08-2015 12:45

Miałem identyczną sytuację, z tą różnicą, że tata był żyrantem, sprawa skończyła się w sądzie. Mnie ratowało to, że nic nie wiedziałem o pożyczce. Jednak skok co chwilę wysyłał monity i wezwania do zapłaty. Skok to cholerstwo, nie odpuści.
Zamiast oferować 20 zł na forum idź do adwokata.


Zlecę napisanie odwołania do banku w sprawie pożyczki. - surfer0700 - 21-11-2015 12:35

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.