Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
aplikacja piszaca w imieniu uzytkownika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: aplikacja piszaca w imieniu uzytkownika (/Temat-aplikacja-piszaca-w-imieniu-uzytkownika-118986)



aplikacja piszaca w imieniu uzytkownika - lorkos - 05-08-2015 18:09

Czasami widze,ze znajomi udostepniaja linki ze niby odebrali darmowe doladowanie itp. Czesto pokazuje sie,ze jest to przez aplikacje.Rozumiem ,ze jak ktos sie do takiej zapisze to moge bez ograniczen udostepniac cos z jego konta? Chetnie kupie takie cos z instrukcja bo nigdy z czegos takiego nie korzystalam


RE: aplikacja piszaca w imieniu uzytkownika - yazir - 05-08-2015 18:28

@[lorkos] aplikacje fb znajdziesz w dziale sprzedam na forum, ceny od ok 400zł w górę. Nie wiem jak jest z supportem, ale będziesz do tego potrzebowała dodatkowego skryptu


RE: aplikacja piszaca w imieniu uzytkownika - lorkos - 05-08-2015 18:30

Myślalam ,ze to jest tansze.Dzieki za info Smile


RE: aplikacja piszaca w imieniu uzytkownika - damko123 - 05-08-2015 19:02

tansze? to powinno byc drozsze patrzac na mozliwosci Wink


RE: aplikacja piszaca w imieniu uzytkownika - Waldes93 - 05-09-2015 09:48

Widziałem post na forum zagranicznym i goście sprzedają te apki po 30$ czyli niecałe 120zł. Tylko u nas polaczki narzucają wysoką marżę Big Grin


RE: aplikacja piszaca w imieniu uzytkownika - Scidphp - 05-09-2015 20:20

(05-09-2015 09:48)Waldes93 napisał(a):  Widziałem post na forum zagranicznym i goście sprzedają te apki po 30$ czyli niecałe 120zł. Tylko u nas polaczki narzucają wysoką marżę Big Grin

podaj link , byłem na tym forum zagranicznym przeszukałem i skontaktowałem się ze sprzedawcą , 150$ chce za aplikacje 2.4


RE: aplikacja piszaca w imieniu uzytkownika - piotrekprorok - 05-09-2015 20:21

(05-09-2015 20:20)Scidphp napisał(a):  
(05-09-2015 09:48)Waldes93 napisał(a):  Widziałem post na forum zagranicznym i goście sprzedają te apki po 30$ czyli niecałe 120zł. Tylko u nas polaczki narzucają wysoką marżę Big Grin

podaj link , byłem na tym forum zagranicznym przeszukałem i skontaktowałem się ze sprzedawcą , 150$ chce za aplikacje 2.4

Wypad je*any oszuście Wink

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.