Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Platforma do gry w cs go na pieniądze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Platforma do gry w cs go na pieniądze (/Temat-Platforma-do-gry-w-cs-go-na-pieniadze-118893)

Strony: 1 2


Platforma do gry w cs go na pieniądze - cassos - 04-08-2015 08:53

Cześć, mam taki pomysł żeby stworzyć serwis dzięki któremu będziemy mogli grać w cs go na pieniądze, jak by się to miało odbywać:

Logujemy się do serwisu, wpłacamy pieniądze, wybieramy typ rozgrywki, np zarobek za kill, za runde, za cały mecz. P o czym wchodzimy na serwer i gramy.

Przykładowo jeśli ja zabije przeciwnika na moje konto dodane jest 0,09zł, ale jeśli mnie zabiją to odejmowane mi jest 0,10zł . Serwis zarabia na marży.

Myśle, że z punktu widzenia technicznego dało by się takie coś zrobić, wystarczyło by pobierać dane z serwera cs go na strone www, do tego jakiś skrypt rozdzielający pieniądze itp...

Moje pytania odnośnie tematu:
1. Czy według was takie coś by się przyjęlo, czy miało by dużą popularność?
2. Czy w polsce legalna jest gra na pieniądze w gry, w której występuje mały element losowości?
3. Co na to steam?, Czy może pozwać właściciela takiego serwisu do sądu o naruszenie jakiś praw?


RE: Platforma do gry w cs go na pieniądze - flown - 04-08-2015 09:26

Moim zdaniem pomysł na prawdę dobry. Dodałbym jeszcze "ustawki" między drużynami, które np. umawiają się między sobą na mecz (albo wyszukują się), wpłacają kasę do puli i grają o nią turniejówkę.


RE: Platforma do gry w cs go na pieniądze - loryn222 - 04-08-2015 09:42

Jestem za


RE: Platforma do gry w cs go na pieniądze - newbiee - 04-08-2015 10:41

Bardzo dużym problemem takiego serwisu byłby osoby które używają cheatów Undecided


RE: Platforma do gry w cs go na pieniądze - Styler - 04-08-2015 10:45

Chętnie bym z tego korzystał Wink


RE: Platforma do gry w cs go na pieniądze - rr1999 - 04-08-2015 10:55

Dobry pomysł. Tylko np podczas takich turniejówek musialo by być 2 adminow zeby obserwować czy któraś osoba nie oszukuje.

Jeżeli 1 osoba z teamu by czitowała, odpada cały zespół. I nawet jesli wykryje sie czitera na początku mecz wygrywa ta 2 druzyna, bez patrzenia na wynik.


RE: Platforma do gry w cs go na pieniądze - broofie - 04-08-2015 11:00

Lepszy bylby pomysl, gdyby 10/20 graczy zrzucalo sie np po dolarze (lub rownowartosc skinow) do glownej puli ktora zgarnialaby osoba ktora zdobylaby najwiecej punktow w przeciagu 10 minut w trybie DeathMatch.


RE: Platforma do gry w cs go na pieniądze - cassos - 04-08-2015 11:26

Też właśnie myślałem o cziterach, nie było by problemu jeśli na każdym serwerze byliby admini, a w dzisiejszych czasach to ludzie sami się pchają, żeby adminować na popularnych serwerach.

Co z polskim prawem, dozwolona jest gra na pieniadzę?


RE: Platforma do gry w cs go na pieniądze - kuli - 04-08-2015 11:45

Na pieniadze to trzeba DG.
Najwyzej moglbys robic na skiny i klucze...


RE: Platforma do gry w cs go na pieniądze - yazir - 04-08-2015 11:59

@[cassos] kiedyś istniał GoldFrag, ale on był pod 1.6